A.Baranausko vidurinės mokyklos direktorė Ona Repečkienė turi didelę vadovavimo patirtį.
Portale pasirodžius žiniai, kad pagal Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatoriai) į rajono Tarybą išrinkta A.Baranausko vidurinės mokyklos direktorė Ona Repečkienė gali užimti Anykščių rajono savivaldybėsadministracijos direktorės postą, į redakciją paskambino vienas iš socialdemokratų partijos veikėjų ir pranešė, kad tokia kalba buvo tarp galimų koalicijos partnerių, tačiau O.Repečkienei bus greičiausiai siūloma ne savivaldybės administracijos direktorės, o mero patarėjos kėdė.

Portale pasirodžius žiniai, kad pagal Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatoriai) į rajono Tarybą išrinkta A.Baranausko vidurinės mokyklos direktorė Ona Repečkienė gali užimti Anykščių  rajono savivaldybėsadministracijos direktorės postą, į redakciją paskambino vienas iš socialdemokratų partijos veikėjų ir pranešė, kad tokia kalba buvo tarp galimų koalicijos partnerių, tačiau O.Repečkienei bus greičiausiai siūloma ne  savivaldybės administracijos direktorės, o mero patarėjos kėdė.

 Pasak mūsų informacijos šaltinio,  dabar į rajono Tarybą išrinkta mokyklos direktorė negalės dalyvauti mero rinkimuose, nes yra savivaldybei pavaldžios įstaigos vadovė (dėl šios priežasties 2003-2007 metų kadencijoje rajono Taryboje konservatoriams atstovavusi O. Repečkienė kadencijos viduryje ir paliko deputatės vietą). Tik atsisakiusi mokyklos vadovės posto O.Repečkienė galėtų dalyvauti rajono Tarybos posėdyje ir rinkti merą.

Tapusi savivaldybės administracijos direktore, konservatorė taip pat turėtų atsisakyti mandato.Todėl realiausia, pasak redakcijai žinias teikusio, tačiau panorėjusio likti nežinomu, socdemo,  kad konservatorių lyderis Sigutis Obelevičius ypač stengsis, kad O. Repečkienė, pasižymėjusi atsidavimu partijai, dirbtų rajono Taryboje. "Energingai pensininkei dabartinės  mero blondinės vieta kaip tik pagal jėgas. Juk ilgai šį darbą dirbo ir kita pensinio amžiaus moteris - Bronė Lukaitienė-  garbus amžius jai ne trukdė, o tik padėjo formuoti rajono kultūrą",- kalbėjo socdemas.

Būdama  mero patarėja O. Repečkienė galėtų išsaugoti deputatės mandatą.   

Atsiprašome skaitytojų už netikslumus, tačiau mes ir pranešėme tik preliminarias žinias, kuriomis su redakcija formuojantis naujajai rajono valdžiai dalinasi patys politikai.Gaila, tik kad jie ne visada viešumu naudojasi turėdami gerų tikslų. 

Ona Repečkienė turi didelę vadovavimo patirtį, iki tol politikė jau du kartus buvo išrinkta pagal Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatoriai) rinkimų sąrašą į Anykščių rajono tarybą. Ilgą laiko vadovavo Skiemonių vidurinei mokyklai, o dabar - Anykščių A.Baranausko vidurinei mokyklai.

Anykšta

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.