Prezidentas Gitanas Nausėda žada siūlyti nustatyti maksimalias tiesioginių išmokų ūkininkams ribas, kad stambieji ūkininkai negautų neproporcingai daug naudos.
Kaip vertinate tokius G.Nausėdos siūlymus?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Apgaus

  Nuoroda

  Tuščios kalbos. Jau šitiek metų ES žada skirti daugiau pinigų Pabaltijo šalių ūkininkams, daugybę metų ūkininkų delegacijos važinėja piketuoti ir mitinguoti į Briuselį, bet viskas lieka po senovei. Ir dabar tikjtai pažadėjo, kad apraminti, bet niekas nieko daugiau neduos. Jei duotų, tai jau nuo šių metų, o ne po dviejų ar trijų.

  Prieš 12 mėnesių
 • kiek galima

  Nuoroda

  milijonierius selptir ypac tuos kurie kolukieciu turtus pasisavino

  Prieš 12 mėnesių
 • LIETUVA

  Nuoroda

  Juokinat Pasaulį...!!!! Arba rašo intrigų trokštantys luzerei, dažniausi, tai būna nusene iš Sąjūdžio!!! IŠMOKOS YRA DVIEJŲ LANGELIŲ... ES biudžiato ir Lt biudziato!!! ES biudžiato niekuomet Lietuva nesumažins, nes ten pinigai ne Lietuvos!!! Galima Lietuvai sumažinti tik Lt dalį... Tai labai nedideli pinigai, nes jie palaipsniui mažėja-mažėjimą kompensuoja Europos komisija ir ta dalį dengė ES pinigais, Lietuvos dalis siekė 15% tiesioginių išmokų... LIETUVA JUOKINAT SVIETĄ!!!

  Prieš 12 mėnesių
 • ULBA SMULKUSIS UKININKAS

  Nuoroda

  Lietuvoje pažeidžiant Lietuvos konstitucija viskas tik žemgrobiams,jie turi pirmuma perkant žemę,mišką.Jiems nauja šimtus tukstančiu kainuojanti technika,o smukieji ukininkai dirba su trysdešimt-keturedešimt metu technika.Lietuvoje smulkieji ukininkai labiausiai iš europos sajungos šaliu naikinami.Nors jie gamina ekologiška arba beveik ekologiška produkcija,taigi butinai senei reikėjo žemgrobems ivesti išmoku lubas,taip kaip kaimyninėje Lenkijoje,kur smulkieji ukininkai turėdami 20ha gerai gyvena,bet čia Lietuva.Šioje srityje labai daug suprantu,bet gal užteks.

  Prieš 12 mėnesių
 • Tai ne

  Nuoroda

  pypt!

  Prieš 12 mėnesių
 • Valstietis

  Nuoroda

  Ukininkas ukininkui nelygus.
  Vieni gauna naujutelaicius traktorius, padargus ir t.t. pusvelciui .
  Kiti dirba savo ukelyje su rusiskais traktoriais.

  Prieš 12 mėnesių
 • Miestietis

  Nuoroda

  Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais.

  Prieš metus
 • Oho

  atsakymas į: Miestietis Nuoroda

  Tai eik ir padirbėk kaip ūkininkas, jei mieste taip sunku

  Prieš 12 mėnesių
 • Kaimo Jurgis

  Nuoroda

  Kiek ūkininkam beduotum, jiems bus mažai, jie vistiek dejuos. Tai pinigų metimas į balą.

  Prieš metus
 • Svarstykles

  atsakymas į: Kaimo Jurgis Nuoroda

  Jeigu bus ribojama, tai nukentės nemaža dabartinių Seimo narių dalis, rajonų valdininkijos dalis ir eilė verslininkų, užsiimančių žemės ūkio verslu, bei kaimo turizmu. Tie kas mažiau gauna dėl to daugiau negaus, o lėšos bus pravalgytos biurokratų vien dėl ribojimų kontrolės administravimo.

  Prieš metus
 • Pastaba 1

  atsakymas į: Kaimo Jurgis Nuoroda

  Nenusikalbėk čia . Mero pvaduotojas viską iš balos ištrauks. Tūri patirties pinigų traukime per Valstybinę tarnybą ir ūkininkavime.

  Prieš metus
 • Nepavydėk, mažuliuk,

  atsakymas į: Pastaba 1 Nuoroda

  Dirbk nors puse tiek, kiek jis ir jo šeima, tai turėsi. Tinginiams visur sunku, o pavydas bambą labai graužia.

  Prieš 12 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Kol vergams nemokės normalios algos ,tol vergvaldžių reikia riboti

  Prieš metus
 • Pašalpynis

  Nuoroda

  Nereikia didinti išmokas, ūkininkai ir teip gerai gyvena. Važinėja džipais, kitokiom prabangiom mašinom, po užsienius su šeimynom keliauja, perka naujausią žemės ūkio techniką. Perka pigesnį dizeliną, naudpjasi mokesčių lengvatom.Tiktai jie nuolat dejuoja ir atrodo,kad gyvena skurdžiai. Iš tikro skursta socialines pašalpas gaunantys, daugiavaikės šeimos, bedarbiai, jiems reikia padėti.

  Prieš metus
 • Pašalpiniam

  atsakymas į: Pašalpynis Nuoroda

  O eiti į darbą nebandei. Daugeliui pašalpiniu ir bedarbiu darbo nė neįsiūlysi. Kam dirbt jei pašalpos didesnės nei darbo užmokestis. Taip kad ne pašalpiniai gyvena skurdžiai o tie kas dirba už minimumą. Reikalinga kelti minimumą dvigubai, bedarbiu mažėjimas praporcingas.

  Prieš 12 mėnesių
 • zinoma

  Nuoroda

  pritariu PREZIDENTUI

  Prieš metus
 • Sofkininkas

  Nuoroda

  O kaip bus su mumis- "sofos ūkininkais"? Ar mokės didesnes išmokas, ar tokias pat, kaip kasmet mokėdavo. Nereikėtų ir mūsų skriausti.

  Prieš metus
 • Žinoma

  Nuoroda

  tokios ribos tiesiog būtinos. Jei jų nebus, tai stambūs žemvaldžiai gaus milžiniškas išmokas, o smulkūs ūkininkai vėl liks prie "suskilusios geldos", jiems nubyrės išmokų trupiniai. Bent kartą reikia svariau paremti smulkiuosius, o ne stambiuosius ūkininkus.

  Prieš metus
 • Tomas

  Nuoroda

  Aišku, kad reikalingos. Turintys 500 ir daugiau ha žemės ūkininkas, turi ir masto ekonominį veiksnį, kurio smulkesni ūkininkai neturi. O tai jau konkurencinis pranašumas, todėl mokant vienodas išmokas smulkus ūkininkas lyginant su stambiu nukenčia ir dirba sunkesnėmis sąlygomis. Tiesioginių išmokų lubos privalomos.

  Prieš metus