Vasario 27 d., ketvirtadienį, Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius ir mero pavaduotojas Dainius Žiogelis susitiko su turizmo verslo konsultantu, turizmo konsultacinės įmonės „OneWorldConsulting“ (Vokietija) įkūrėju Jochen Balduf, įmonės atstove Amalia-Rebecca Pascu ir turizmo organizatoriumi Udriumi Armaliumi.

 

Buvo aptarta kelionių po Baltijos šalis organizavimas, Anykščių galimybės pakliūti į užsienio šalių kelionių organizatorių maršrutus, dalyvavimas tarptautinėse parodose. Verslininkas U.Armalis pristatė savo planus plėsti veiklas Vokietijos turizmo rinkoje ir pasidžiaugė svarbiu pasiekimu: praėjusią savaitę Vokietijoje jam buvo suteikta kelionių organizatoriaus licencija. Penktadienį svečiai kartu su Anykščių rajono savivaldybės administracijos bei Anykščių turizmo ir verslo centro atstovais keliavo po Anykščius, aplankė Medžių lajų tako kompleksą, Siauruko, Arklio muziejus, susipažino su apgyvendinimo galimybėmis. J. Balduf pažymėjo, kad Anykščiai yra geografiškai patogioje pozicijoje Baltijos šalių pažintinių kelionių maršrutuose, pasižymintys gamtos, kultūros objektų pasiūla, tačiau labai svarbu sutelkti turizmo paslaugų teikėjus ir kryptingai dirbti, siekiant pritraukti vokiečių turistus.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Feisbuko undinė

  Nuoroda

  Armalis pagal jo socialinio tinklo paskyrą yra kažkoks neadekvatus, kuriam svarbu paloti ir pasireklamuoti.

  Prieš metus
 • Yep

  Nuoroda

  Visi vokietijoj rajonai paveikti viruso ,tai dabar lauksim dvi savaites pasekmiu.

  Prieš metus
 • Jo

  Nuoroda

  Reik bent porą viešnamių atidaryt ir daugiau lošimo namų.Butume kaip las vegas

  Prieš metus
 • Best home job

  Nuoroda

  Dabar „Google“ moka 22758 USD - 32496 USD per mėnesį, kad galėtų dirbti internetu iš namų. Esu labai laiminga, nes turiu užsidirbti daug pinigų namuose ir gauti 6839 USD per savaitę. Net tie, kurie yra nauji, gali lengvai uždirbti 550 USD per dieną, bet kas gali tai padaryti ir uždirbti daugiau pajamų ne visą darbo dieną, tiesiog sekite svetainę.

  .............................>>>>>>>>>>>>>> w­­­w­­­w.C­­­a­­­s­­­h­­­f­­­l­­­o­­­w­­­7­­­7­­­.c­­­o­­­m

  Prieš metus
 • Taigis Kaipgis

  Nuoroda

  Sanatorijų nulis, viešbučių vienas kitas, pramogų šnipštas, lošimų industrijos nerasta, senų panų su rūtomis vokiečiams nereikia, senoms vokietkoms turkų bernai nepralenkiami, o ir juos jau lenkia arabai, sirai, afganai... Lietuvis vokiško gimstamumo nepadidins. Vat tokia Anykščių realybybė...

  Prieš metus