Anykščių plaukikams savas baseinas atnešė sėkmę.
Anykščių baseine penktadienį ir šeštadienį vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo apie pustrečio šimto šalies plaukikų, tarp jų – ir Helsinkyje Europos čempionate 2 sidabro medalius laimėjęs Vytautas Janušaitis. Jis ir tapo geriausiu šių varžybų plaukiku, išsivežė į Kauną šalies palukimo federacijos taurę.

 

Anykščių baseine penktadienį ir šeštadienį vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo apie pustrečio šimto šalies plaukikų, tarp jų – ir Helsinkyje Europos čempionate 2 sidabro medalius laimėjęs Vytautas Janušaitis. Jis ir tapo geriausiu šių varžybų plaukiku, išsivežė į Kauną šalies plaukimo federacijos taurę.

Varžybose dalyvavo 19 Anykščių kūno kultūros sporto centro plaukikų. Tarp 16 – os komandų estafetėje 4 x 50 metrų laisvu stiliumi anykštėnai tarptautinės klasės plaukimo meistras Giedrius Titenis, kandidatai į sporto meistrus Edvinas Galinis, Ignotas Šidlauskas ir Deividas Mikalajūnas užėmė antrąją vietą ir nusileido tik Kauno plaukikams, kurie šioje distancijoje atstovauja Lietuvos rinktinei.

Giedrius Titenis 200 m. krūtine nuplaukė per 2 min. 13,14 sek. Ir ne tik tapo šio plaukimo antros vietos laimėtoju, tačiau ir pagerino savo asmeninį rekordą. Laimėjęs trečiąsias vietas 100 ir 50 m. krūtine bei 50 m laisvu stiliumi G. Titenis tapo ketvirtu geriausių rezultatų šiose varžybose pasiekusiu plaukiku ir buvo apdovanotas piniginiu prizu.

Trečiąją vietą 100 m. kompleksiniu būdu plaukime iškovojo anykštėnė Gritė Apanavičiūtė ir dar buvo ketvirta dviejuose finaliniuose plaukimuose.     

 

Jonas Junevičius
Jonas Junevičius

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.