Prieš pradedant paieškas Anykščių užtvankos pagalba Šventosios lygis buvo sumažintas maždaug 1 metru.
Antradienį 9 valandą 40 minučių Šventosios upėje buvo rastas nuskendusio 24 metų Vaido Leleikos kūnas.

 

Kaip žinia, V. Leleika dingo po to, kai lapkričio 15 – os naktį apie 3 valandą nuo Anykščių policijos patrulių sprukęs automobilis „VW Golf“ prie tilto per Šventąją nušoko nuo skardžio, vertėsi ir ratais atsistojo upės vagoje maždaug apie 4 metus nuo kranto. Kaip teigiama, V. Leleikai priklausantį automobilį vairavo 19 metų Storių gatvės gyventojas 19 metų Rolandas Pipiras, kuris neturėjo teisės vairuoti automobilį bei buvo neblaivus (po avarijos jam alkotesteriu nustatytas 0,91 prom. girtumas) R. Pipiras pats išlipo į krantą, o ant galinės sėdynės sėdėjusį A. Baranausko vidurinės mokyklos abiturientą Vytenį Parachonko į krantą nugabeno ugniagesiai gelbėtojai. Tuo tarpu V. Leleika, patrulių teigimu, buvo atsistojęs upės viduryje ir metėsi į kitą krantą. Anot Policijos komisariato viršininko Raimundo Razmislavičiaus, policininkai gelbėtojams perdavė informaciją apie upėje atsidūrusį automobilį ir prašė, kad gelbėtojai atvyktų su valtimi. Tačiau ugniagesiai gelbėtojai valties nepasiėmė, nors jų registracijos žurnale įrašyta informacija, kad „vienas žmogus ieškomas, kuris galėjo išplaukti ir pabėgti, arba nuskęsti...

Kaip teigia Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovai, antradienį iš ryto buvo organizuota dingusio V. Leleikos paieška. Šventosios pakrantę šukavo Anykščių policijos komisariato pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai trimis valtimis plauke upe.

Nuskendęs žmogus buvo pastebėtas tarp 2 ir 3 kilometro nuo Anykščių  apie 2 – 3 metrai nuo kranto  maždaug 1,5 metro gylyje.

Prieš pradedant paieškas Anykščių užtvankos pagalba Šventosios lygis buvo sumažintas maždaug 1 metru.

Plačiau – ketvirtadienio „Anykštoje“

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.