Narams iš Utenos dirbti trukdė didelė srovė.
Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 

Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 3 val. neblaivaus, neturinčio vairuotojo pažymėjimo anykštėno Rolando Pipiro vairuojamas VW“Golf“ prieš Šventosios tiltą nušoko nuo kelio ir atsidūrė upėje. Į miestą nuo Svėdasų pusės įvažiuojantį automobilį ties „Rudilės“ degaline stabdė policijos patrulis. Vairuotojas nestojo ir milžinišku greičiu įlėkė į miestą.

Per avariją vienas iš keleivių 18-metis A.Baranausko vidurinės mokyklos moksleivis Vytenis Parachonko buvo sužeistas, o automobilio savininkas 24-erių Vaidas Leleika dingo iš įvykio vietos. Jis buvo pastebėtas plaukiantis upe. Policijos pareigūnu nuomone, realu, jog V.Leleika nelipo į krantą, o puolė plaukti todėl, jog nesusivokė situacijoje, galbūt jam buvo sutrenktos smegenys.

Ketvirtadienį Anykščiuose  sklandė kalbos, jog gelbėtojai rado V.Leleikos kūną, tačiau policijos viršininkas Raimundas Razmislavičius  „Anykštai“ sakė, kad kol kas nei policinkų nei gelbėtojų paieškos nedavė rezultatų.

Šiandien 10 valandą į Anykščius atvyko gelbėtojai iš Utenos, kurie kartu su anykštėnais apžiūrėjo dar didesnę upės dalį. Beje, narai  dirbti negalėjo dėl pernelyg didelės srovės Šventojoje.

Komisaras paklaustas, ar dėl įvykusios avarijos negali kristi šešėlis ant policijos pareigūnų  teigė, kad „tokių gaudynių, kaip žmonės įsivaizduoja“ nebuvo. R.Razmislavičiaus dėstė, kad patruliams buvo staigmena, jog nestojo į miestą įvažiuojantis automobilis. Ir kol policininkai įsėdo į savo automobilį bei pradėjo važiuoti paskui „Golfą“, praėjo šiek tiek laiko, todėl pareigūnai nespėjo  „prisiklijuoti“ prie šio automobilio.    

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.