Šį mėnesį sezoną pradėjusios “Sveikatos oazės” teikiamas paslaugas pristatė (iš dešinės) šios viešosios įstaigos valdybos pirmininkas Audronis Gališanka, direktorė Irma Blazarėnienė ir reklamos ir komercijos vadybininkė Oksana Žiurinskaitė.
Ketvirtadienio vakarą Anykščių baseine viešoji įstaiga “Sveikatos oazė” verslininkams, įmonių ir įstaigų vadovams pristatė šio sezono naujoves ir paslaugų kainas.

Ketvirtadienio vakarą Anykščių baseine viešoji įstaiga “Sveikatos oazė” verslininkams, įmonių ir įstaigų vadovams pristatė šio sezono naujoves ir paslaugų kainas.

 

Pasak direktorės Irmos Blazarienės, praeitas sezonas “Sveikatos oazei” buvęs sėkmingas, o šis prasidėjo spalio 6 – ąją.

“Sveikatos oazės” valdybos pirmininkas ir projektų vadovas, Anykščių savivaldybės bendrojo skyriaus vedėjas Audronis Gališanka teigė, kad Anykščių baseinas lyderiauja visoje Aukštaitijoje, nes net Panevėžys savo baseinuose neteikia tiek daug ir tokių įvairių paslaugų. Valdybos pirmininko nuomone, Anykščių baseinas, kuris priklauso Anykščių tecnologijos mokyklai, yra puikus pavyzdys, kaip nevyriausybinė organizacija teikdama visiems prieinamas ir naudingas paslaugas eksploatuoja valstybės turtą.

“3000 kvadratinių metrų pastato eksploatacija yra sudėtinga ir nuolat reikalaujanti investicijų, - dėstė A. Gališanka. – Čiemet į baseiną investavus 520 tūkst. litų buvo pakeista pagrindinė vonia, išplėsta dujinė katilinė, nes jos pajėgumų neužteko šildyti sporto salei, ir pradėta įrengti ventiliacinė sistema. Baseine dirbo kauniškė UAB “Vaineta” sukaupusi tokio darbo patirtį Druskininkuose. Dėl darbų kokybės pretenzijų neturėjome, - sakė A. Gališanka, pabrėždamas, kad Anykščių baseinas orientuojasi ne tik į teikiamų paslaugų kiekį, bet ypač į kokybę. – Pirmą kartą Anykščių baseino istorijoje per vasarą jame dirbo penki žmonės. Anksčiau darbuotojai sezonui pasibaigus būdavo atleidžiami, o rudenį būdavo sunku juos surinkti, nes dalis susirasdavo kitą darbą. Tikimasi, kad jau kitą sezoną baseinas nedirbs tik du mėnesius per metus – liepą ir rugpjųtį”.

Reklamos ir  komercijos vadybininkė Oksana Žiurinskaitė susirinkusiems pristatė “Sveikatos oazės” paslaugas ir kainas, kurios ypač patrauklios perkantiems ilgalaikius abonementus.

Susirinkusieji išbandė atnaujintą baseiną, naują turkišką pirtį, sauną, sūkurinę vonią ir kitus baseino teikiamus malonumus.

 

 

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.