Ostapui Benderiui gyvenimas buvo brangus kaip atminimas, o rajono Tarybai Algimantas Švenčionis brangus kaip rekvizitas.
Atrakcijos Staškūniškio mokykloje tęsiasi. Rajono Taryba ketvirtadienį priėmė sprendimą Staškūniškio mokyklą, formaliai besivadinančia pagrindine, reorganizuoti į pradinę. Tačiau pradinėje mokykloje bus direktorius.

Atrakcijos Staškūniškio mokykloje tęsiasi. Rajono Taryba ketvirtadienį priėmė sprendimą Staškūniškio mokyklą, formaliai besivadinančia pagrindine, reorganizuoti į pradinę. Tačiau, pradinėje mokykloje bus direktorius.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė Tarybai sakė, jog pradinės mokyklos direktoriumi puse etato liks dirbti Algimantas Švenčionis, jeigu tik jis sutiks su darbo santykių pakeitimu. T.y. vietoj algos už visą etatą į Staškūniškį važinės už pusės etato atlyginimą. N.Pranckevičienė deputatų paklausta, kam tas direktorius pradinėje mokykloje apskritai reikalingas, gūzčiojo pečiais, jog jis liks kaip rekvizitas.

Tad iki šiol vienintele šalyje pagrindine be 5-8 klasių moksleivių buvusį Staškūniškio mokykla, nuo šiol bus vienintele pradine mokykla, turinčia direktorių.

Apie šiuos ir kitus Tarybos sprendimus, plačiau skaitykite antradienio “Anykštoje”

 

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.