Klebonas  Gintautas Gudas vietoj Traupio lygumų  dabar mato stepes.
Užrašas ant Traupio Šv.Onos parapijos bažnyčios skelbia: „Geras įeik, geresnis išeik“. Buvęs Anykščių rajono Traupio parapijos klebonas Gintautas Gudas, matyt, paklusdamas užrašui, išėjo, tiksliau, išvažiavo labai toli - po kilusio skandalo pats pasiprašė siunčiamas į misiją ir dabar avis gano Kazachstane.Tiesa, buvę klebono kaimynai sako, kad G.Gudas – kaip Karlsonas – išskrido, bet yra kažkur čia.

 

Užrašas ant Traupio Šv.Onos parapijos bažnyčios skelbia: „Geras įeik, geresnis išeik“. Buvęs Anykščių rajono Traupio parapijojos  klebonas  Gintautas Gudas, matyt, paklusdamas užrašui, išėjo, tiksliau, išvažiavo  labai toli - po kilusio skandalo pats pasiprašė siunčiamas į misiją ir dabar  avis gano Kazachstane.Tiesa, buvę klebono kaimynai sako, kad G.Gudas – kaip Karlsonas – išskrido, bet yra kažkur čia.

 Buvęs Traupio klebonas pradingo netrukus po to, kai pavasarį paaiškėjo, kad jis gyvena  šeimyninį gyvenimą su panevėžiete politike Gitana Mileikaite. Paaiškėjo, kad moteris gyvena su dvasininku ir augina dukterį. Bedarbė politikė Gitana Mileikaitė yra prasitarusi apie Anykščių rajone statomą namą.

Ilgai niekas nežinojo, kur yra Traupio klebonas – sklido gandai, kad jis atgailauja viename Lietuvos vienuolyne, po to buvo kalbama, kad jis išsiųstas į Vokietiją, mat G.Gudas yra Vokietijoje baigęs Erfurto dvasinę seminariją. Tačiau paaiškėjo, kad kaip ir tarybiniais laikais kunigas išsiųstas į tolimą tremtį – Kazachstaną.

Plačiau - "Anykštoje"

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.