Išvažiuojamasis LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdis numatytu laiku neprasidėjo.
15 val 45 min. Anykščių savivaldybės posėdžių salėje vis dar nebuvo prasidėjęs išvažiuojamasis LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdis. Savivaldybės koridoriuose juokaujama, kad seimūnai užtruko ne objektus apžiūrinėdami, o pietaudami. Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura telefonu paklaustas kada gi prasidės žadėtasisi Seimo išvažiuojamasis posėdis vis kartoja – “tuoj, tuoj. Už keliolikos minučių”.

   Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas posėdžio pradžioje į savivaldybės salę susirinkusius stebėti, kaip vyksta posėdis informavo, kad posėdžio veikla bus tęsiama  14 val. 30 min..Iki to laiko deputatai  autobusu turėjo būti nuvežti apžiūrėti įdomių Anykščių objektų – Puntuko akmens, kuriamų golfo laukų Kurklių seniūnijoje, siaurojo geležinkelio stoties.

Seimo nariams siūlydami apžiūrėti krašto įdomybes anykštėnai bando atkreipti dėmesį į saugomų teritorijų ir besiplečiančio kurorto suderinamumo problemą. Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura “Anykštai” komentavo, jog neužtenka vien suteikti kurortinį statusą rajonui, o svarbu įžvelgti, kad  kai kurie įstatymai kliudo plėsti kurortinę infrastruktūrą: - „Tikslas buvo gauti kurortinį statusą. Gavom. Ir ką – džiaugiamės? Mes neakcentuojam tik Anykščių „kiemo“, norim atkreipti dėmesį į problemą“, - sakė savivaldybės administracijos vadovas ir buvęs LR Seimo narys A. Baura.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.