Botanikos instituto direktorius Valerijus Rašomavičius išbando mero Sigito Obelevičiaus įrengtos pelkės natūralumą.
Gegužės 12 dieną, Traupio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija "Želdynai urbanizuotoje aplinkoje: edukaciniai ir rekreaciniai projektai, skirta "Medumėlės" klubo 30 metų jubiliejui.

 

Gegužės 12 dieną, Traupio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija "Želdynai urbanizuotoje aplinkoje: edukaciniai ir rekreaciniai projektai, skirta "Medumėlės" klubo 30 metų jubiliejui.

 

Respublikinis retųjų augalų pažinimo ir globos klubas “Medumėlė”, įregistruotas prie Lietuvos botanikų draugijos, vienija studentus, dėstytojus, mokytojus ir moksleivius.Į «Medumėlės» klubą renkasi žmonės, kurių siekis geriau pažinti gamtą apskritai, augaliją, ieškoti naujų retųjų augalų augaviečių, aplankyti saugomus gamtos objektus ir teritorijas, istorines vietoves, kultūros paminklus, susipažinti su tautos etnokultūra. Taigi tyrinėjimų kryptis apima ir gamtą, ir socialinę aplinką.

Šiemet Traupyje vykusioje konferencijoje daugausia dėmesio buvo skiriama dekoratyviniams augalams ir augalų kolekcijoms. Buvo skaitomi pranešimai apie Lazdijų, Pasvalio, Šilutės ir Jurbarko regionų gamtą,

Anykščių meras, Lietuvos retųjų augalų pažinimo ir globos klubo „Medumėlė" tarybos narys Sigitas Obelevičius skaitė pranešimą  apie Traupio botanikos daržą, o jo bendrapavardis K.Obelevičius - apie Miunheno parkų dekoratyvinius augalus. 

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.