Šiandien Anykščių tiltui grąžintas vyskupo Antano Baranausko vardas.
Šiandien, 13.30 val. buvo atidarytas renovuotas tiltas ir jam grąžintas prieškaryje turėtas vyskupo Antano Baranausko vardas.

Šiandien, 13.30 val. buvo atidarytas renovuotas tiltas ir jam grąžintas prieškaryje turėtas vyskupo Antano Baranausko vardas.

Renovuoto tilto atidarymo juostelę perkirpo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir iš Anykščių krašto kilęs Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Virgaudas Puodžiukas, tiltą ir vyskupo Antano Baranausko atminimą įprasminančią lentą pašventino Anykščių klebonas, kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas.

Renovuoto tilto atidarymo ceremonijoje kalbas sakė Anykščių klebonas, kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas, rajono meras Sigutis Obelevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Virgaudas Puodžiukas, AB„Panevėžio keliai“ statybos direktoriaus pavaduotojas Vilmantas Balčiūnas. Ceremonijoje taip pat dalyvavo Anykščių kultūros centro merginų šokių kolektyvas „Vija“ (vadovė Jūratė Šimkienė) bei folkloro ansamblis „Valaukis“ (vadovė Regina Stumburienė).

Sakytose kalbose buvo prisiminta, kad tiltai yra žmones jungiantys statiniai, džiaugtasi, jog tiltui atkurtas vyskupo Antano Baranausko vardas, jog nuo šiol tiltas tampa vartais į kurortinį miestą. Rajono meras V. Puodžiukui įteikė tik šiandien leidykloje „Petro ofsetas“ išleistą fotografijų ir miniatiūrų albumą „Puokštė Anykščiams“.

Jono JUNEVIČIAUS nuotr

Anykšta

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.