Praėjusį šeštadienį rajono Tarybos narys, liberalas demokratas Žilvinas Smalskas iš savivaldybės administracijos patalpose vykusio steigiamojo architektų tarybos posėdžio išvarė „Anykštos“ žurnalistą Vidmantą Šmigelską. Šią savaitę Ž.Smalskas į redakciją atėjo su gėlėmis bei pareiškimu ir prašė atleidimo.

Redakcijoje liberaldemokratas tvirtino, jog karštakošiškai elgėsi dėl savo, kaip politiko nepatyrimo, jį labiausiai užgavo ne „Anykšta“, o komentarai internete, todėl jis ir supyko ant ....žurnalisto. Apie minėtą situaciją skaitykite mūsų portalo straipsnyje "Neišsilavinęs deputatas šeimininkauja savivaldybėje". Žemiau pateikiame Ž.Smalsko pareiškimą:

Gerbiami “Anykštos” darbuotojai,

Sveikinu su profesine švente Spaudos diena. Linkiu Jums sėkmės ir kantrybės, dirbantNaudodamasis proga, atsiprašau žurnalisto Vidmanto Šmigelsko ir visos redakcijos, kad sutrukdžiau Jums dirbti Jūsų darbą – informuoti visuomenę apie įvykius mieste.Kviečiu kolegas architektus man pritarti. Norėčiau, kad visi architektai ir žurnalistai sutelktų savo energiją bendram darbui mūsų miesto Anykščių labui, nešvaistydami laiko ir jėgų santykių aiškinimuisi. Gerbkime vieni kitus, nemokydami kitos profesijos atstovų, kaip jiems dirbti.Ženkime žingsnius savitarpio supratimo link.
Visiems linkiu sėkmės!
savo darbą.
Jūsų Žilvinas Smalskas.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.