Nuo šiol rajono biudžeto milijonai „plaukios“ per Vilniaus banką. Iki tol pagrindinė savivaldybės sąskaita buvo Šiaulių banke.


Į Šiaulių banką savivaldybės sąskaita buvo perkelta dar mero Dariaus Gudelio laikas. Prieš gerą mėnesį naujoji rajono valdžia nusprendė atlikti naują bankų apklausą, per kurią, pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bauros, geriausias sąlygas pasiūlė Vilniaus bankas. Pasak A.Bauros, apklausoje dalyvavo abu minėti bankai bei „Hansa bankas“ ir „Nord/LB“ bankas. „Vilniaus bankas“ pasiūlė mokėti aukščiausias, 3,15 proc metines palūkanas“ – „Anykštai“ sakė savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Rita Kavoliūnienė.


Per rajono biudžeto sąskaitą 2007 m. pereis per 60 mln. Lt. Kitais metais – dar daugiau.


Vilniaus banko Anykščių filialo valdytojas Vytautas Bernatavičius yra Anykščių rajono tarybos narys. Jis į Tarybą išrinktas pagal tą patį, Tėvynės sąjungos, sąrašą kaip ir rajono meras Sigitas Obelevičius.


Tiek ankstesnė sutartis su Šiaulių banku, tiek naujoji su Vilniaus banku yra neterminuotos. Šalys ją gali nutraukti, prieš tai apie tokius ketinimus informavusios antrąją pusę.

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.