Jonas Bartulis teigia nebūtų laimingesnis iškraustęs mirusio žmogaus kišenes.
O.K. gali dėkoti likimui, kad jos mirusio vyro V. laidotuves ėmėsi organizuoti Biržų UAB „Laidotva“. Jos direktorius Jonas Bartulis į morgą atvežtame velioniui aprengti kostiume rado per 13 tūkst.Lt, jų nepasisavino, bet grąžino artimiesiems. Mirusiojo V. žmona ir kiti artimieji nieko nežinojo apie drabužiuose buvusius pinigus.

 O.K. gali dėkoti likimui, kad jos mirusio vyro V. laidotuves ėmėsi organizuoti Biržų UAB „Laidotva“. Jos direktorius Jonas Bartulis į morgą atvežtame velioniui aprengti kostiume rado per 13 tūkst.Lt, jų nepasisavino, bet grąžino artimiesiems. Mirusiojo V. žmona ir kiti artimieji nieko nežinojo apie drabužiuose buvusius pinigus.

Kai kas UAB „Laidotva“ direktoriaus J. Bartulio poelgį vadina vos ne žygdarbiu ir teigia, jog kitas jo vietoje rastus pinigus būtų be jokios graužaties pasisavinęs. Kiti, tvirtina nematą jokios pilietinės pozicijos išraiškos, esą J Bartulio laidojimo verslas yra persipynęs su  paminklų gamybos įmonės bizniu. O be to, J. Bartulis velionį pažinojęs, todėl jam tiesiog nekilo ranka pasisavinti pažįstamo žmogaus pinigus.  Pats J. Bartulis tikina, jog jis svetimų pinigų nesisavintų net ir tuo atveju, jei šarvojimui skirtuose drabužiuose rastų nors ir  150 tūkstančių.... „13 tūkst.Lt – tai ne ta suma, dėl kurios reikėtų spręsti dilemą. Juk iškraustęs lavono kišenes, kažin ar pasijusi laimingesniu, - jokio žygdarbio savo veiksmuose neįžvelgė UAB „Laidotva“ direktorius J. Bartulis.

Genės SILICKIENĖS nuotr.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.