Kol Anykščiai siekia kurorto statuso, ignaliniečiai jau gali džiaugtis jį gavę - antradienį ministrų kabinetas, atsižvelgdamas į Ūkio ministerijos ir Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos siūlymą, nutarė suteikti kurortinės teritorijos statusą Ignalinos miesto, Strigailiškio ir Palūšės gyvenamųjų vietovių teritorijai. Antradienį ministrų kabinetas, atsižvelgdamas į Ūkio ministerijos ir Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos siūlymą, nutarė suteikti kurortinės teritorijos statusą Ignalinos miesto, Strigailiškio ir Palūšės gyvenamųjų vietovių teritorijai.

Kurortinės teritorijos statusas Ignalinos miestui, Strigailiškio ir Palūšės gyvenamosioms vietovėms suteiktas atsižvelgus į minėtų vietovių turimas išskirtines Lietuvos mastu gamtines ir klimatines sąlygas, tinkamas kurortinio poilsio organizavimui tiek žiemą, tiek vasarą.

Kaip skelbia Vyriausybės Spaudos tarnyba, Ignalinos savivaldybė – pirmoji šalyje, kuriai suteikiamas kurortinės teritorijos statusas. Šio statuso šiuo metu siekia ir Anykščių savivaldybė, o artimiausiu metu planuoja siekti Trakų rajono bei Zarasų savivaldybės.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.