Savivaldybės vadovai su
Šiandien Anykščių savivaldybės meras Sigitas Obelevičius, vicemeras Donatas Krikštaponis ir savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura pakvietė "Anykštos" žurnalistus dalykinių pietų į “Pasagėlės “ kavinę ir pasakojo, ką jiems pavyko nuveikti per 100 dienų, kai jie valdžioje.

 

Šiandien Anykščių savivaldybės meras Sigitas Obelevičius, vicemeras Donatas Krikštaponis ir savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura pakvietė žurnalistus dalykinių pietų į “Pasagėlės “ kavinę ir pasakojo, ką jiems pavyko nuveikti per 100 dienų, kai jie valdžioje.  

Savivaldybės vadovai pasidalino ateities planais, pokyčiais savivaldybės darbe, ir išreiškė pageidavimą, kad su didžiausiu Utenos apskrityje laikraščiu “Anykšta” vyktų konstruktyvus bendradarbiavimas, nes skaitytojai ir rinkėjai yra tie patys žmonės.

Tuo tarpu “Anykštos” žurnalistai pageidavo, kad savivaldybės informacija būtų operatyviai  prieinama, spauda gautų pranešimus, kas vyksta rajono seniūnijose, kad galėtų informuoti savo skaitytojus.

Meras S.Obelevičius žadėjo ateityje rengti spaudos konferencijas.

 

Linas BITVINSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.