Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių gyventoją Saulių Lapacką.
Pokalbis apie centralizuotą šildymą ir rajono valdžią.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Analitikas

  Nuoroda

  Tai Saulius ir Alvydas du viename? Antanai abu kvietiai sąrašą?:)

  Prieš 2 metų
 • Pastaba

  Nuoroda

  Dar reikalingas Šilumos ūkio įstatymo pakeitimas. Dabar jis komunistinis --kolhozinis

  Prieš 2 metų
 • Pastaba

  Nuoroda

  50 bt name ind. butui galima įsivesti max 5 butams. Didesniam skaičiui per maži dujų įvadų diametrai

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Ačiū Jums anykštėnai, kurie paskambinote man telefonu ar parašėte elektroninius laiškus. Per savaitę individualaus autonominio šildymo įsirengimo arba individualios apskaitos įsivedimo klausimais sulaukiau 37 anykštėnų telefoninių skambučių ir gavau 8 elektroninius Jūsų laiškus. Smagu žinoti kad ši aktualija yra svarbi Jums anykštėnai. Išsiaiškinome, kad įsivęsti autonominį dujinį šildymą netrukdo nei Seimas priimti įstaymai nei Vyriausybės priimti nutarimai. Anykštėnų atveju yra nenoras vietos politikų leisti anykštėnams įsirengti pigų ir ekonomišką dujinį šildymo būdą, tai yra reikia Anykščių šilumos ūkio plane, kurį tvirtina rajono savivaldybės Taryba, jį papildyti ir šalia numatytų alternatyvių šildymo būdų - elektra, geoterminio, saulės energija įrašyti ir šildymo būdą dujomis. Visa kita autonominio šildymo įsivedimo tvarką reguliuoja Vyriausybės nutarimas. Tačiau šios kadencijos rajono Taryba tokių šilumos ūkio plano pataisų matosi nedarys gindama monopolisto UAB "Anykščių šiluma" interesus. Šias pataisas būtinai įgyvendinsime mes naujos kadencijos rajono Taryboje. Lauksiu Jūsų anykštėnai palaikymo!

  Prieš 2 metų
 • Analitikas

  Nuoroda

  Gerbiamas Sauliau ar jums jau pasiūlė vietą valstiečių sąraše ?:)

  Prieš 2 metų
 • dfg

  Nuoroda

  man sitam interviu nepatiko tik vienas dalykas. zmogus zino kaip daugiabutyje isivest pilnaverte apskaita, isivede pats - bet nenori situo dalintis su kitais miestieciais. tik giriasi rezultatais - kad jam nauda. nori kazkokiu transparantu... gerus dalykus ir kitiems miestieciams reikia eit ir pramusinet. butent per savivalda. yra visokie fondai. net jau isivesta apskaita, kur sumokejo savais - galima butu kompensuotis - nes atitinka remimo salygas. dabar savivaldoje tik du tokie atstovai yra, o reikia maziausiai puse. reikia turet minty, kad kaimas tokiu dalyku isvis nepalaiko - nes galvoja, kad cia miestieciai juos kazkaip apgaudineja - nes juos "kompensuoja". taigi puse savivaldos visada bus silumos proiblemu mieste aktyvus priesininkai... kad isvis kazkas "darytusi" savivaldoje turetu but maziausiai 5 atstovai is miesto, tada bent jau i koalicija galetu eit su"pilnos silumos apskaitos" visiems miestieciamsnemokamu ivedimu klausimu.

  Prieš 2 metų
 • dfg

  Nuoroda

  puiku, kad atsiranda aktyviu anykstenu ir viesina negeroves ir monopolistu atviras vagystesis gyventoju.

  Prieš 2 metų
 • Antanas

  Nuoroda

  Labai teisingai parasyta kad zmones nori padidaryti sau reklama tokius dalykus reiketu uzdrausti arba trinti tokius komentarus.Na o Lapackui noreciau pasakyti kad nereiketu kalbeti apie tai ko nesupranti.ir ko negali pagristi.Cia ji gal paprotino Janickas.Zodziu vyrai neuzsiiminekite demagogija.

  Prieš 2 metų
 • kolegė

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  abu vienijasi be pykčio :)

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Džiaugiuos, kad kažkas čia mane prisiminėt! Nesiruošiu imti jokios valdžios! Nesiruošiu teptis rankų daiktu, kuris smirda korupcija, kyšininkavimu ir neopotizmu, draugų bei pažįstamu įdarbinimu! Daikto kuris matant anykštėnų akyse virsta išmatų bala. O anykštėnams kiekvienas turime visada padėti ir patarti ir pasidalinti savo įgyta asmenine patirtimi ir praktika. Sauliaus geroji praktika rodo, kad daugiabučiame name, renovacijos metu pertvarkius seną sovietinę šildumo sistemą į individualią apskaitą turinčius butus, renovacija pasiteisino, nes monopolistas UAB "Anykščių šiluma" nebeturi galimybės jumis anykštėnai manipuliuoti ir parduoti jums šiluminės energijos tiek kiek jiems reikia, o ne tiek kiek reikia jums. Todėl Sauliayus sąskaita už balandžio mėnesį tebuvo 2 eurai. Sauliaus pavyzdys parodė, kad jų namas įsirengęs individualią apskaitą įgijo tam tikrą nepriklausomybę nuo monopolisto. Mano asmeninė praktika, atsikračius monopolisto UAB "Anykščių šiluma" paslaugų ir įsivedus individualų autonominį dujinį šildymą rodo, kad gaminantis pačiam šilumą ir karštą vandenį galima sutaupyti nuo 2 iki 2,5 karto lyginant su monopolisto pateikiamomis sąskaitomis be jokios renovacijos. Pvz. vasarą už karšto vandens ruošimą moku tik apie 9 Eur. Žiemą šalčiausiais mėnesiais už 63 kvadratinių metrų buto šildymą ir gyvatuką, saskaitą niekada neviršija 55 Eur. Ir tai yra nerenovuotame daugiabučiame name! Visko čia komentare neparašysi ir nepapasakosi! Noriu su jumis anykštėnai pasidalinti savo turima geraja praktika. Anykštėnams, kuriems yra svarbi nepriklausomybė nuo monopolisto, kurie norėtų įsirengti autonominį dujinį šildymą arba įsirengti individualią apskaitą kviečiu parašykite man elektroniniu paštu alvydas.janickas@gmail.com arba galite man paskambinti telefonu 869803270. Pasistengsiu Jums anykštėnai padėti! Vienykimės anykštėnai ir būkim vieningi!

  Prieš 2 metų
 • Reklamos ribojimas

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  Naudoti komentarų rubriką reklamai ar asmeninių tikslų įgyvendinimui, save viešinant kaip skelbime, draudžiama.
  Dėl panašaus pobūdžio skelbimų prašome kreiptis į redakcijos reklamos -užsakymų skyrių.
  Redakcija pasilieka teisę pasikartojančius reklaminio pobūdžio komentarus šalinti.

  Prieš 2 metų
 • Lapackau

  Nuoroda

  Vienykis su Fergiziene irJanicku. Galėsite rajone valdžią imti.

  Prieš 2 metų
 • Sauliau

  Nuoroda

  Esi teisus o tai kas vyksta silumoje tai yra vagystė, Prašyk raštu atsakymo iš savivaldybei priklausančios įmonės.

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  Nuoroda

  Aš keliu problemą ir nurodau skaičius 5 ir 47, koks čia purvas ir ką aš skaldau, aš pateikiu tik skaičius, o ką jūs, jūs net prisistatyti bijote, visi slapyvardžiais prisidengę. Drąsiau! Kodėl gavosi tokie skaičiai, valdžiai neįdomu, nes tai ne iš jų kišenės. Aš keliu problemą, kad vienas namas sunaudoja apie 500 kWh 410 m2 gyvenamam plotui, o kitas beveik 5000 kWh 370 m2 gyvenamam plotui. Prašau diskutuokite, o ne mane aptarinėkite. Be pykčio, vienykimės :)

  Prieš 2 metų
 • kolegė

  atsakymas į: Saulius Lapackas Nuoroda

  vienykis su dundukais be pykčio

  Prieš 2 metų
 • labas

  atsakymas į: kolegė Nuoroda

  kiekvienam mulkinamam nefaina prisipažinti, kad yra mulkinamas.
  Dėl šio komplekso dauguma geriau taikstosi su visuotinu mulkinimu.
  Jūsų pasirinkimas yra Jūsų laisvė. Tik nekaltinkite vėliau aplinkos, kad niekas nerodė kito kelio.
  Linkėjimai,
  Ne iš kolegos.

  Prieš 2 metų
 • Lapackai,

  Nuoroda

  Kiršini gyventojus pliurpdamas nesąmones ir siūlai vienytis. Mažiau pats pilk purvo,jeigu nori,kad vienytusi.

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  Nuoroda

  Mūsų name už 50 m2 butą šildymas balandžio mėn. kainavo apie 5 eurus, o kaimynų apie 47 eurus, ar normalus pilietis gali tylėti. Ar jūs turite nors kiek žmogiškumo. Be pykčio , vienikimės. :)

  Prieš 2 metų
 • Siūlau

  atsakymas į: Saulius Lapackas Nuoroda

  vienykis be pykčio su kitais dundukais

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  Nuoroda

  Miela Anykštėnų dauguma, aš išsakiau savo nuomonę, o jūs parodėte kokie jūs esate. Iš komentaruose išsakytų minčių, matosi kas ko vertas, gaila kad dauguma nieko verti. Nepykite ant likimo, kad jums dievas daugiau nedavė ir aš ant jūsų nepykstu, galite rašyti ką norite, man tik juokas ima, tikrai. Turiu naujieną kuri jums nepatiks, Anykščiuose dar yra protingų žmonių ir ačiū jiems kad esate, tik jūsų dėka laikosi jūsų gimtas kraštas. Be pykčio vienykimės. :).

  Prieš 2 metų
 • geriau

  atsakymas į: Saulius Lapackas Nuoroda

  vienykis su kitais dundukais

  Prieš 2 metų
 • Elena

  Nuoroda

  Tamsta matyt ne taip supratai .Gaila jau ziureti i si zmogeli ne del jo isvaizdos o del to kad jus ji padarete pajuokos objektu.Nejaugi jums dar nenusibodo sie visi kvaili komentarai.

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Miela ponia, čia ne aš pajuokos objektas, o jūs su savo lygio komentaras, susivokite prašau. Savo komentaro gale daviau jums patarimą, pasinaudokite. Be pykčio, vienykimės.

  Prieš 2 metų
 • Šilumai

  Nuoroda

  Gali padėti tik sveikatos ministras Veryga arba bažnyčios kunigas. Ją jau visapusiškai graužia VĖŽYS, galimai dėl to kad prie visų valdžių nesirūpinimo daugiaaukščių šiluma gimė vaisiukinėja.

  Prieš 2 metų
 • Apsaugok Viešpatie

  atsakymas į: Šilumai Nuoroda

  Tas ateis ir lieps optimizuoti šilumos tiekimą paliekant tik didmiesčiuose.

  Prieš 2 metų
 • Elena

  Nuoroda

  Prasome isimti sita veikeja is puslapio nes jau ikyrejo iki gyvo kaulo ziureti i jo kvaila fiozonomija.Gal jau gana to purvo ir tu kvailu komentaru.Nes nebeskaitys zmones Anykstos .Nusibodo.

  Prieš 2 metų
 • Red.

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Gerb. Elena, jeigu Jūs esate išskirtinės išvaizdos, kas sudomintų skaitytojus ir turite minčių visuomenei aktualiais klausimais, kviečiame į redakcijos TV. Mielai pakeisime reportažo įrašą nauju, prisidėdami ir Jūsų pasiūlymu pritraukti skaitytojų dėmesį.
  Dėkoju, kad skaitote anyksta.lt

  Prieš 2 metų
 • Lapzckau,

  Nuoroda

  Su kokia partija eisi į rinkimus?

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  atsakymas į: Lapzckau, Nuoroda

  Tokios partijos dar nėra. Visos partijos pirmu reikalu galvoja tik apie partinius reikalus, o aš norėčiau, kad pirmoje vietoje būtų žmogus.

  Prieš 2 metų
 • Na ką

  Nuoroda

  Užjudino širšių lizdą. Stiprybės.

  Prieš 2 metų
 • Grūto parkas

  Nuoroda

  Gal turite to Ratauto biusto statulą ar kitų skulptūrinių relikvijų susijusių su Sodra.
  Priimsime į muziejaus parką.
  Sovietinių skulptūrų muziejus
  Grūto parkas
  http://grutoparkas.lt/

  Prieš 2 metų
 • Sanitarė

  atsakymas į: Grūto parkas Nuoroda

  Poliklinikoj dar mėtosi Leonido Zelionkos gipsinis biustas, ar tiks?

  Prieš 2 metų
 • Kolegė

  Nuoroda

  Sauliau, turėk gėdos, p. Juozas sodrai vadovavo, o tu iki šiol kiemą šluoji ir tulikus tvarkai... Neišmokė mama pagarbos?

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: Kolegė Nuoroda

  Kažkas turi ir tokį darbą dirbt, juk taip ir neišmokot panaudotus paketus mest šiukšliadėžėn, kaip ir buvęs vadovas neišmokė elgtis su klientais

  Prieš 2 metų
 • Lisk po lapais

  Nuoroda

  Geras santechnikas ar kiemsargis niekuomet nebus geru kitos srities žinovu. Lapacke, ne visus renovacijos niuansus supranti. Tuo labiau -negali paaiškinti.logiškai ir profesionaliai. O prie ko čia Ratautas, nesupratau.

  Prieš 2 metų
 • Susiję

  atsakymas į: Lisk po lapais Nuoroda

  Ratautui dirbant sodroje, Lapackis, matyt, dažnai klupėjo ant žirnių.

  Prieš 2 metų
 • Once

  atsakymas į: Susiję Nuoroda

  ar tuo teigimu paliudijate viršininko priekabiavimą prie pavaldinio?

  Prieš 2 metų
 • Reply

  atsakymas į: Lisk po lapais Nuoroda

  Tamstos iškelta antena, bandant pažeminti žmogaus pasisakymą apie pastebėtus faktus, terodo, kad negalite toleruoti kitos nuomonės ir pateikti argumentuotą paaiškinimą arba problemos paneigimą.
  Dėl minimo vieno asmens pavardės tai, ne žurnalisto pašnekovas kaltas, o pats tas asmuo, viešai komentaruose pradėjęs žeminti žurnalisto pašnekovą.
  Išvada:tiesa daug kam nepatogi, jeigu parodoma iš kitos, netikėtos pusės.

  Prieš 2 metų
 • Tikrai

  Nuoroda

  Papildoma renovacijos našta su trigubai išpustomis kainomis [renovacijos] sužlugdys dar ne vieną daugiabučių anykštėną.Renovacijos mafija turi net savo PREZIDENTĄ makaronų ant ausų kabinimui. Daugiabučių namų individuali butų šilumos apskaita kaip niekam kitam reikalinga Anykščiams, kuriuose daugumas daugiabučių pusiau gyvenami pustuščiai. Kam pilnai šildyti 3 ar 4 kambarių butą, jeigu ten tik vienas gyvenantis ???

  Prieš 2 metų
 • Lapackau,

  Nuoroda

  Pasakyk,ar Mindaugo g.8 namo renovacija jau baigta,ar šildymo sistema subalansuota,ar pasirašytas namo renovacijos užbaigimo aktas. Kai sužinosi,tada putokis.

  Prieš 2 metų
 • zinantis

  atsakymas į: Lapackau, Nuoroda

  Mindaugo g.8 pilnai apsiltintas, aptinkuotas, sudetas stogas su perdangos apsiltinimu iir padaryt i apsiltinti pamatai su apvadais buvo jau 2017 spalio-lapricio menesiais.taigi sutaupymas jau turejo jaustis visa ziema praktiskai. pavasari ten tik spalva ant sienu uzdeta - nes jos negalima ziema det. jei ten kazkokie pridavimo popieriai nepasirasyti - tai silumos sutaupymui nera svarbu.
  mano ziniai Mindaugo g.6 kaip tik dar prasciau padaryta renovacija - nes ten broko daug, stogas berods su klaidom sudetas - taigi jis dar prasciau taupo siluma nei Mindaugo 8g. taigi labai keista, kad prasciau renovuotas, o moka maziau :D
  na dar butu gaima kaltint, kad specialiai siluma svaisto... gal ten " kompensaciniai" kokie gyvena ir jiem nesvarbu kiek moket. cia nesuprasi... faktas tik tas, kad siekiant sumazint sildymo saskaitas - renovuotis neapsimoka. apsimoka tik susidet pilnaverte apskaita na ir pasitvarkyt kritines vietas - kokius langus ir duris pasikeit i kokybiskus. su pilnaverte apskaita gauni iranki kontroliuot silumininkus. o kai silumos punkta kontroliuoja patys silumininkai - tai jie faktiskai gali daryt ka nori...

  Prieš 2 metų
 • Šaunuolis taip ir toliau !

  Nuoroda

  Jei žmogus santechnikas, stalius ar taip eilinis darbininkas, tai pagal kai kuriuos komentatorius jis tupas ir nieko nesupranta. Kiekvieno piliečio nuomonė yra nuomone o nuomonę reikia reikšti. Aš gerbiu toki žmogų, atėjo, nepabijojo, pasakė kaip jam atrodo. Šaunuolis. Be eilinių darbininkų nebūtu ir direktorių.

  Prieš 2 metų
 • Elvyra

  Nuoroda

  Užsikimšo kriauklė, laikosi vanduo ir apačioje burbuliuoja. Gal gali patarti ar padėti

  Prieš 2 metų
 • Reikia meistro

  atsakymas į: Elvyra Nuoroda

  Neįgaliai kaimynei reikia pakeisti kriauklę, kokiu telefonu skambinti Lapackui. Kur rasti kontaktus?

  Prieš 2 metų
 • Elena

  Nuoroda

  Ko jis taip puola. Nenormalus kažkoks

  Prieš 2 metų
 • Ė,

  Nuoroda

  Koks čia neadekvatas pasirodė?

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  Nuoroda

  Mielos ponios, aš dirbau su p. Ratautu ir čia mes jį visi pažystame, perskaitykite faktus ir apsvarstykite kas iš mūsų yra negarbingas žmogus:
  1. Aš keliu problėmą kurios kaina yra apie 3,5 mln. eurų ir kuri iš jūsų kišenių, jums nežinant, yra išimama, o ponas Ratautas komentarais suvedinėja su manimi sąskaitas (kerštauja).
  2. Aš turiu sąskaitas ir renovacijos investicinius planus, kurie leidžia man manyti, kad Anykščių šiluma galimai sukčiauja, o Ponas Rataujas sako, kad neturiu faktų.
  3. Aš keliu klausimą, kodėl išrinkta valdžia taip elgiasi, o ponas Ratautas juos gina.
  4. Aš ne Anykštėnas ir ginu rajo gyventojų interesusu, o ponui Ratautui nusispjauti.
  5. Man reikalinta tiesa, o ponui Ratautui postas ir valdžia.
  6. Aš rašau savo vardą ir pavardę, nes aš už tiesą, o ponas Ratautas tik vardą.
  7. Aš papastas žmogelis, o ponas Ratautas jau rinkiminiuose sąrašuose (bet čia nepatikrinta informacija).
  TAI KAS YRA NEGARBINGAS, o gal tai jūs, nepažinodamos manęs, bandote mane sujuodinti?
  Be pykčio, vienykimės.

  Prieš 2 metų
 • Virgis

  atsakymas į: Saulius Lapackas Nuoroda

  Kokia čia nesąmonė ir prie ko čia Ratautas

  Prieš 2 metų
 • Vitalija

  Nuoroda

  Sunku klausyti ką sakei ir gėda skaityti ką rašai. Ką tu Juozui gali prikišti, pasigėdink, veikėjau

  Prieš 2 metų
 • geda

  atsakymas į: Vitalija Nuoroda

  susigėdau :) tik ne dėl Juozuko, o dėl Tamstos aklos meilės

  Prieš 2 metų
 • kultūros darbuotoja

  atsakymas į: geda Nuoroda

  glušas esi ir tiek. Nedaryk sarmatos savo uošviams Čapkevičiams, jie garbingi žmonės

  Prieš 2 metų
 • Pastoviai matau

  atsakymas į: kultūros darbuotoja Nuoroda

  Garbingi žmonės prie kapinių vandens rezervuaro taip dažnai nesilanko... Gėda.

  Prieš 2 metų
 • :)

  atsakymas į: kultūros darbuotoja Nuoroda

  Jums turi būti gėda, nes susipainiojote savo fantazijų voratinklyje.
  Kokią Jūs turite teisę aprašinėti trečiuosius asmenis. Ar jie davė Jums sutikimą skelbti pavardes viešai?
  Manytina, kad minimi komentare asmenys nei su komentatoriais , nei su publikuojama tema nesusiję. Taigi Jūs pažeidžiate privačių asmenų interesus ir nusižengiate įstatymams.
  Turėtumėte kreiptis į redakciją dėl Jūsų klaidos, prašyti panaikinti komentarą su paminėtų asmenų duomenimis! Viešai atsiprašyti derėtų dar.

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Ačiū už palaikymą.

  Prieš 2 metų
 • Elena

  Nuoroda

  Negarbingas zmogus praso ji gerbti.Nepilk pamazgu ant zmoniu ir ant taves nepils.O Ratauto vietoje as tave i teisma paduociau.Negrazu sitaip elgtis.Na o jei ruosiesi i politika tai patikek niekas uz tave NEBALSUOSIME.

  Prieš 2 metų
 • iš šalies

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Mieloji Elena, išskleiskite savo prijuostę ar kitą turimą po ranka audeklą ir apsaugokite savo žmones nuo tu, kas Jums atrodo pila pamazgas.
  Nuoširdžiausi linkėjimai nesušlapt...

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  Nuoroda

  Ačiū tiems kas mane palaiko. O tie kas nepalaiko, supraskite, man reikia tik TIESOS.

  Prieš 2 metų
 • Juozas

  Nuoroda

  Lapackai, stenkis laiku iškelti vėliavą, gazoną apie Sodrą nušienauti, na dar švarą ir tvarką palaikyti- tai tavo darbas, kurį neatlieki gerai. Bent jau taip buvo. Ir daug mokykis iš kitų. Be to, nesistenk "palindęs po paklodę" niekinti ir įžeidinėti kitų, kai trūksta argumentų- tai negarbingo žmogaus elgesys. Siekiantys politiko karjeros taip nesielgia. Pagarbiai.

  Prieš 2 metų
 • Pagal: Sonny & Cher - "Little Man"

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pasakyk Juozapėl, kodėl niekam tu nebįdomus ?
  Ir kodėl dalini tu nuobodžius savo pamokslus?
  Pried.
  Kvailas esi ir suprasti nieko negali
  Menkas esi ir pakelsti nieko negali

  Ta ram pam pam.. 2k.

  Prieš 2 metų
 • Aina naaa!

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ir vėl šitas Juza pamokslus neprašytas dalina ! Šį kartą S.Lapackui. Ale visai išnaglėjo senis su komunistinio mąstymo likučiais smegenyse. Pasiųsk Sauliau tu jį ant "Trijų Raidžių" pasivaikščioti. Kitaip jis niekaip nesuvoks, kad Sodrai senai nebevadovauja!

  Prieš 2 metų
 • Saulius Lapackas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Gerb. Ratautai, man labai gaila, kad kai kalba eina apie jūsų kraštiečių išnaudojimą, jūs bandote suvesti sąskaitas su manimi. Taip elgėsi raudono maro laikais, kai kitaminčius siekdavo paversti psihiškai nesveikais. Ar tie žemiau esantys komentarai yra žmonių ar tų kas tuos nusikaltimus daro. Aš nieko nenoriu įžeisti ar niekinti, aš tik sakau tai ką matau ir manau (turiu dvi sąskaitas prieš akis) ir papraščiausiai aš naudojuosi demokratijos duotais instrumentais. Aš nekalbu apie jūsų darbą Sodroje, o galėčiau jus labai smarkiai sudirbti, bet čia ne vieta (užsukit per pertrauką, prie kavos aš jus apšviesiu). Aš rašau savo pavardę ir rodau savo veidą, apie kokį palindimą po paklodę jūs kalbate, kodėl jūs nerašote savo pavardės, gal jūs esate "poalindęs po paklodę"? Be pykčio, vienykimės.

  Prieš 2 metų
 • ats.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  vėliavėlės plevėsuoja
  skamba lūpose daina
  pionieriai atžygiuoja...
  ups!
  agronomai atžygiuoja
  komunistų pamaina.
  Juozas ploja ir mojuoja-
  "SO-D-RAA" duchins vėl tave.

  Prieš 2 metų
 • Nejaugi Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  pats gudriausias? užpyko nes žmogus gudresnis pasirodė nors ir santechnikas. Jis yra teisus ir teisingai kalba. Aišku jei kam tai įdomu būti apgaudinėjamais Šilumos.

  Prieš 2 metų
 • Centras

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Mėnulio fazė aiški net dieną.
  Vieni savęs sustiprinti eina į bažnyčią, kiti į patarėjo Donaldo įsteigtą Gerovės centrą, ną, o kai kurie save realizuoja Anykštos žiniatinklyje viešindamiesi su tam tikros įstaigos logotipo atvaizdu, kaip paminklu sau. :)

  Prieš 2 metų
 • Girdėjau

  atsakymas į: Centras Nuoroda

  kažkas sakė, kad Donaldo gerovės centre mokoma surasti G-tašką

  Prieš 2 metų
 • KKK

  atsakymas į: Girdėjau Nuoroda

  Nuo randančių tašką žmonos nebėga ?

  Prieš 2 metų
 • Ot tai

  atsakymas į: KKK Nuoroda

  ka žmona pabėgo? Vadinasi viskas per politika silpnėja ne tik protas bet ir potencija.

  Prieš 2 metų
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kyla klausimas – ar tikrai jau galima lyginti abu namus? Ar renovacijos darbai tikrai baigti abiejuose namuose? Ką apie tokį palyginimą pasakytų darbų prižiūrėtojai? Gali apsirengti bet kokius kailinius, bet jei tavo kraujotakos sistema sutrikusi, niekaip nesušilsi. Bet kokiu atveju, vienas iš pagrindinių renovacijos tikslų sumažinti šilumos vartojimą 50 procentų. Tai gal vertėtų ne namus lyginti, kalbant apie renovacijos efektyvumą, o šilumos sąskaitas prieš ir po? Pabaigai palinkėjimas – kalbėdami viešai, būkime pasiruošę atsakyti už savo žodžius.

  Prieš 2 metų
 • Užvėlinimas

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  jūsų teikiamas komentaras tai savivaldybės specialistų ir daugiabučius administruojančių įmonių nepateiktos išsamios informacijos pasekmės išraiška.
  Kaip ir rašote- "vienas iš pagrindinių tikslų sumažinti šilumos vartojimą... "
  Kitas iš tikslų keliamų ES : "užtikrinti racionalų energetinių išteklių vartojimą ir sumažinti išmetamų, šiltnamio efektą sukeliančių, dujų kiekį"
  Ar tai yra pasiekiama, gali parodyti nepriklausomi tyrimai ir jų išvados.

  Prieš 2 metų
 • Antanas

  Nuoroda

  Ponas Lapackai kad cia priskiedei nesamoniu protingesniu nepasirodei.Nekirsink zmoniu su savo nesamonem profesoriau.O jei taip ruosirsi i rinkimus tai ne labai pataikei.Ziurek i gyvenima ramiau ir ramiau miegosi.Sekmes.

  Prieš 2 metų
 • S.L. Ats.

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  tikslo pasiekimui pateisinamos visos priemonės. Ar ne taip sakot? Tiesa ne visiems patogi girdėti, ypatingai kai atskleidžiama iš netikėtos pusės.

  Prieš 2 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Ačiū tau Sauliau už protingus patarimus anykštėnams. Sveikinu ir džiaugiuos, kad renovacijos metu Jūsų Mindaugo g. 6 namui pavyko įsivęsti individualią apskaitą, ko pasekoje perkate iš monopolisto UAB "Anykščių šilumos" šiluminės energijos tik tiek kiek jos jums reikia, o ne tiek kiek norėtų monopolistas UAB "Anykščių šiluma" ir taupote bevei 10 kartų daugiau nei renovuotas kaimyninis namas. Manau tiek Mindaugo g. 8 namo gyventojai, tiek ir kitų miesto renovuotų namų gyventojai suprato, kad renovacijos metu neįsirengę individualios apskaitos, pasilikę seną namo šildymo sistemą arba geriausių atveju pasirinkę "psiaudo dalyklinę "sistemą, ilgainiui mokės tiek pat kiek ir mokėję iki renovacijos. Anykštėnai ir taip jau dėl dujinių katilinių buvo patyrė didelę skriaudą, ar dar papildoma 20 metų renovacijos našta nesužlugdys anykštėnų?

  Prieš 2 metų
 • brrr

  Nuoroda

  man jis į dauną užneša

  Prieš 2 metų
 • pats i save

  atsakymas į: brrr Nuoroda

  pažiūrėk ir tikras dauną pamatysi.

  Prieš 2 metų
 • Rinkėja

  atsakymas į: brrr Nuoroda

  apie kurį tarybos narį taip?

  Prieš 2 metų
 • Labas

  Nuoroda

  ar kožnam, pabožnam galima uždyka pasirodyti viešoje informacinėje "anyksta.lt" erdvėje?
  Gal žurnalistas išsisėmė pašnekovų suradimu, o gal naujo politinio žaidėjo įvedimas į sceną?
  Pakomentuokit kas labiau jaučiat. O, gal pats Saulius L. pakomentuos?

  Prieš 2 metų
 • Ate

  atsakymas į: Labas Nuoroda

  jis dabar kanalizaciją sodroje valo ir ruošiasi tapt rajono tarybos nariu, neturi laiko komentaram, atstokit.

  Prieš 2 metų
 • Super

  atsakymas į: Ate Nuoroda

  labai vertingas specialistas. Jeigu neturėtumėte tokio specialisto, paraša pasmirdę vaikščiotumėt pasipūtę nuo savo iškalbų ir kitokių apsireiškimų.
  Jeigu moka vamzdžius sujungti ir sriegio žingsnį išmatuoti, išmoks ir balsuoti, tik pritarkit.

  Prieš 2 metų
 • Nu jo

  Nuoroda

  Toks tokį kalbina. 3 kartus klausiau. Linksma.

  Prieš 2 metų
 • Ku kū

  Nuoroda

  Iš kur ištraukėt šitą žmogų- nei kalbėt, nei pasakyt kelių žodžių nesugeba

  Prieš 2 metų
 • Savybės

  atsakymas į: Ku kū Nuoroda

  Sakinius rezga kaip meras, nieko negalima suprasti. Gal irgi iš "silovikų " ?

  Prieš 2 metų
 • darbas

  atsakymas į: Savybės Nuoroda

  mačiau, santechniką sodroj tvarko

  Prieš 2 metų
 • info

  Nuoroda

  paslaugų pirkėjai, paskatinkite savo šilumos energijos tiekėją pateikti paraišką dėl finansavimo skyrimo:
  http://www.esinvesticijos.lt/lt/paskelbti_kvietimai/kvietimas-teikti-paraiskas-finansuoti-projektus-pagal-priemone-silumos-tiekimo-tinklu-modernizavimas-ir-pletra-nr-4
  Numatyta suma paramos biudžete: 4 723 355,00 Eur

  Prieš 2 metų