Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų inkubatoriaus – menų studijos direktorę Daivą Perevičienę.
Pokalbis apie įstaigos veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • nusivylusi

  Nuoroda

  gaila, kad tarnautoja nemato vizijos ir misijos sąsajos su savivaldybės tikslais ir programa bei vieno tiesioginio menų inkubatoriaus veiklos tikslo- sudaryti sąlygas meno verslui. Taigi tame turėtų būti vienas iš uždavinių - rinkos pritraukimas į kūrėjų centrą.

  Prieš 3 metų
 • Gal

  Nuoroda

  Anykšta gali pasidomėti ten reziduojančių menininkų pavadinimais ir pasiekimais menų srytyse???

  Prieš 3 metų
 • Sandra

  Nuoroda

  Nustatyti, ar įmonės veikla yra sėkminga ir kaip įmonės įgyvendina pelno siekio tikslą, padeda pelningumo (grąžos) rodikliai. Finansinių santykinių pelningumo rodiklių analizė parodo, ar efektyviai uždirbamas pelnas, ar įmonė priima gerus investicinius bei finansinius sprendimus, ar vadovybė efektyviai naudoja jai patikėtas lėšas ir leidžia pelną palyginti su įvairiais įmonės veiklos elementais – pajamomis, turtu.
  Veiklos pelningumo rodiklis parodo įmonės pelningumo dydį ir įmonės sugebėjimą gauti pelną neatsižvelgiant į jos finansavimo būdus. Veiklos pelningumo rodiklis naudojamas vertinant įmonės vadovybės veiklos efektyvumą. Jeigu vadovybė nesugeba dirbti pelningai, vadinasi reikia peržiūrėti jų kompetencijas. Rinka neturi ir negali apsiriboti vieno rajono geografine padetimi, ar ieškojote rinkų kitur? Ar laukiate, kada tai padarys patys rezidentai?Tada išklyla klausimas, ar visi įstaigos darbuotojai atlieka savo funkcijas, gal vertėtų pagalvoti apie darbuotojų skaičiaus mažinimą, jeigu su veiklos efektyvumu yra bėdų.

  Prieš 3 metų
 • jo

  Nuoroda

  prijunkit prie TIC,Kalitos kalnas ispenes visus,iki tam tam tikros ribos,

  Prieš 3 metų
 • Dalia

  Nuoroda

  Įdomu būtų sužinoti kas tie menininkai. Interneto svetainėje yra nurodyti tik 11, kodėl nėra kitų? Kodėl nėra sudarytos komisijos, kuri spręstų ką priimti į inkubatorių o ką ne. Dabar sprendžia tik direktorė...

  Prieš 3 metų
 • Principai

  atsakymas į: Dalia Nuoroda

  Viesumas, skaidrumas

  Prieš 3 metų