Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitę ir Jurzdiko bendruomenės pirmininkę Ireną Vaitkienę.
Pokalbis apie anykštėnų problemas ir džiaugsmus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Antanas

  Nuoroda

  Isimlite sita veida is Anykstos.Nes nusibodo juodai.Nes nebeskaitysime Anykstos.O jus juk to nenorite.

  Prieš 3 metų
 • Kita jurzdikiete.

  Nuoroda

  Miela ponia turetumet suprasti kad cia jau prasideda 2019 metu mero rinkimu pasiruosimas.L.Pakeltis renka komanda ir stemgiasi kuo daugiau chebros.Cia Viniaus gatve tarp kitko.N a o ponia Irena jam truputi pades.Sekmes jums ir pamatysime ar taip bus.

  Prieš 3 metų
 • jurzdikietė

  Nuoroda

  Gyvenu šalia Vilniaus gatvės jau 50 metų, kasdien ja važinėju, bet jokios problemos nematau, tik poniai Irenai kažkas susivaideno, gal prie jos namo uždaryti eismą gatvės dalyje , t.y.padaryti apvažiavimą aplinkinėmis gatvelėmis, kad tik jai ir tariamiems "kaimynams" būtų saugu, ramu??? įDOMU KAS JĄ IŠRINKO??

  Prieš 3 metų
 • Ats Monikai

  Nuoroda

  O iš kur žinai,kas čia laido replikas,gal čia visai ne Jurzdiko gyventojai ,o gal pavydi kitos seniūnijos,kad neturi tokios šaunios seniunaitės.tIk nepasiduokim provokacijai,

  Prieš 3 metų
 • Klausimas

  Nuoroda

  O kur sužinot seniūnaitės Irenos telefoną?Mačiau kitų seniūnaičių,tik ne Anykščių,tai yra internete įdėta?

  Prieš 3 metų
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Nueini į savivaldybės internetinį puslapį ir skaitai. Nors šiais laikais normalūs žmonės rašo mesendzerio žinutes per feisbuką. Taip daug mandagiau ir paprasčiau. Bent etikos žinovai pataria daryti taip.

  Prieš 3 metų
 • Joana

  Nuoroda

  Mieli komentatoriai be reikalo gaistate laika.Nes si diskusija yra lygi nuliui.Ar uz ar pries.Geriau knyga paskaitykite.

  Prieš 3 metų
 • Monika

  Nuoroda

  Nepatenkintieji ateikit seniūnaitei į pagalbą arba patys ką nors padarykit, ne tūnodami namuose ir pro plyšelį stebėdami, laidot replikas

  Prieš 3 metų
 • o taip

  atsakymas į: Monika Nuoroda

  teisingai, kritikuojantys pirmyn, neliežuvave

  Prieš 3 metų
 • Antanas

  Nuoroda

  MATOSI KAD MOTERISKE NETUTI DARBO.TAI DEDA PASTANGAS KAD PASTEBETU SAVIVALDYBE TAI IR DARBRELI PASIULYS.NA NELABAI JAU TINKAMAS SAVE PADEMONSTROTI. NA O KAIMYNU TAI NERA LABAI MYLIMA....

  Prieš 3 metų
 • virginija

  Nuoroda

  Šita persona rūpinasi tik savo reikalais, todėl ir lenda kuo arčiau valdžios. Aplinkinių žmonių nuomonė ir reikmės jai absoliučiai nerūpi.

  Prieš 3 metų
 • Vilnius

  Nuoroda

  Reikia kalbet nuosekliau.

  Prieš 3 metų
 • Nuoroda

  Sekmės Irute kiek galėsim stengsimes Tau padeti

  Prieš 3 metų
 • Vilniaus gatvės gyventoja

  Nuoroda

  Maloni , protinga moteris, sekmės Irenai, nebaisu bus kreiptis esant reikalui, kas liečia ir kaiminystės reikalus, nes Anykščių policija neobjektyvi, palaiko iš jų aplinkos prie valdžios dirbančius žmones, o jeigu esi pensininkass,invalidas tu esi - niekas,tu esi-kalta. Tai personai viskas dzin, šuo laksto peršokęs per vielinę tvorą, puola,l oja ant žmonių, laksto po gatvę, po kaimynų teritorijas. Kada pranešėm policijai, atvažiavusi policija pasakė:-"Kam kviečiat policiją, mes buvom nuėję, šuo ramiausiai būna kambary, o jeigu dar kartą pakviesit surašysim protokolą Jums, ką užpuls tas ir praneš, o Jus nesikiškit"..Aš netgi įtariu, kad policija gavusi mūsų skambuti, policijos buvo perspėta šuns savininkė,kad atvažiavus policijai šuo būtų greitai nuždarytas į namo vidų.Po šio atvejo, kaip ir dabar nesikartoja , gal gavo įspėjimą. Tikiuosi seniūnaitė nepasiduos šios Anykščių savivaldybėje vyr. specialistės verkšlenimams ir bus objektyvi. To ir linkime garbingai ir sąžiningai eiti seniūnaitės pareigas. Su švente Jus ponia Irena, sėkmės, sveikatos linkime.

  Prieš 3 metų
 • Tikrai

  atsakymas į: Vilniaus gatvės gyventoja Nuoroda

  Tikrai šią moterį galima minėti geru žodžiu...Jai sėkmės !

  Prieš 3 metų