Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Seimo narį Antaną Baurą.


Pokalbis apie A.Bauros darbą Seime 2017 metais.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • pensininkė

  Nuoroda

  naudos didelis 0

  Prieš 3 metų
 • Eilinis

  Nuoroda

  Naisių piziaus klapčiukas...

  Prieš 3 metų
 • Bicepsas

  Nuoroda

  O ka seimo nariui pataria padėjėjas Ananka?

  Prieš 3 metų
 • Ko stebiesi,

  atsakymas į: Bicepsas Nuoroda

  O tai tą darbiečiu seiminuii ankščiau patarinėjo exdarbietis, dabartinės koalicijos narys iš komunalinio, nugi nulis sveikų ir tiek.

  Prieš 3 metų
 • svetimas

  Nuoroda

  Tikrai, tokiems kelių kadencijų, pilkiesiems seimo nariams turime būti dėkingi už didžius pasiekimus...

  Prieš 3 metų
 • Kaimo politologas

  Nuoroda

  Realus raudonajai nomenklaturai atstovaujantis asmuo ir tik tiek.

  Prieš 3 metų
 • Koks mentalitetas

  Nuoroda

  tu kurie renka, toks ir gyvenimas. Protingoje visuomeneje zmogus apvoges pensininkus tikrai net nebutu isrinktas vel i seima. Na nebent tai rinkejai nebuvo pensininkai? Bet situacija kita, tiems pensininkams patinka kad butu apvogti. ne tik savo noru.

  Prieš 3 metų
 • deja

  atsakymas į: Koks mentalitetas Nuoroda

  Jis ne tik pensininkus, bet ir savo gimines apvogė...Labai skaudu matyti tokį moraliai degradavusį asmenį Seime. Nebent Anykščiams jis kažką gero padarė. Tik kažkaip neteko girdėti, ką...

  Prieš 3 metų
 • Zenonas

  Nuoroda

  P.Baura seime labai gerai atstovauja anykstenams rupimais klausimais .

  Prieš 3 metų
 • Net įdomu

  atsakymas į: Zenonas Nuoroda

  o kas jums, Zenonai, rūpi?

  Prieš 3 metų
 • Vau

  Nuoroda

  ,,Užbaigti objektus" valio reiškia biržinkos kelio atkarpa bus užbaigta.

  Prieš 3 metų
 • zinai

  Nuoroda

  Baura,tu niekam tikes seimunas,o tik padlaizunas visiems. Ir koncervams ir žagriniams

  Prieš 3 metų
 • vogt lengviau

  Nuoroda

  buvo ,o kai atiduot tai tik gal ,sau susigrazino su teisejais o kiti ubagai palaukso gal numirs

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  Nuoroda

  Socialinė atskirtis nesumažinama keliant pensijas visiems ir algas didžiausius atlyginimus gaunantiems, socialinė atskirtis sumažinama su atitinkama mokesčių sistema.

  Individualiai šis Seimo narys pateikė labai mažai pasiūlymų, jiems parengti turėjo užtekti 5 darbo dienų, jeigu neturima žinių ir reikia gilintis, ir mažiau, 1 dienos, kai gerai žinoma apie reikalą.
  Baura inidvidualiai pateikė du teisės aktų projektus: 1) vieno straipsnio pakeitimą birželio 29 d. nutarimui dėl laikinosios komisijos Puko reikalams nagrinėti- vienas sakinys iki kada komisija turi padaryti darbą; 2) vienas sakinys, kad pripažinti Reklamos įstatymą su pakeitimais ir papildymais netekusiu galios.
  Kad įstatymų taisymų karuselė suktųsi daug lėčiau, tai savaime suprantama, jog tai turėtų būti siekiama. Visiškas idiotizmas, kai išleidžiami nekokybiški įstatymai, kurie paskui iškart po išleidimo aplimpa pataisymais. Blogai, kai nuo kiekvienos įtakingos interesų grupės noro atsiranda pataisymai. Bet tai yra pačių Seimo narių valioje organizuoti darbą taip, kad iš Seimo išeitų kokybiški įstatymai, kad nebūtų reaguojama į įtakingų interesų grupių norus, tik Seimo narių valioje įstatymiškai sutvarkyti įstatymų leidybos darbą taip, kad karuselė suktųsi labai lėtai, nedemokratinėje valstybėje tai gali padaryti tik Seimo nariai, nes tauta, piliečiai yra beteisiai ką nors keisti ir sutvarkyti valstybėje bei savivaldybėse. Bet, jeigu įstatymai ir jų pataisos yra leidžiami, tai kodėl iš Bauros tik vienas pasiūlymas vienam teisės akto projektui, ar nesidomėjo už ką balsuoja? Pateikė tik vieną pasiūlymą teisės akto projektui dėl loterijų ir lošimų įstatymo dviejų straipsnių pakeitimo, Seimo narių grupė pasiūlė didinti mokesčių tarifus loterijoms ir lošimams, nes Lietuvoje jie vieni iš mažiausių lyginant su kitomis ES valstybėmis, o Baura pasiūlė mažesnius loterijų ir lošimų mokesčio tarifus nei pasiūlė kiti Seimo nariai.
  Tai ir klausimas, kodėl į Seimą eina žmonės, kurie nesugeba tvarkyti įstatymų, kurie savo darbą numeta Vyriausybės institucijoms. Kol į Seimo nario darbą bus žiūrima kaip į kaip politiką, kurioje vertinamas tik pliurpimas, politinė korupcija, o ne kaip į rimtą darbą, kuriame reikalingos atitinkamos žinios, tol niekas Seime ir nesikeis į teigiamą pusę, nepriklausomai nuo rinkimų sistemų, nepriklausomai nuo naujų pavardžių, nepriklausomai nuo Seimo narių sumažinimo ar dar kitų niekalų, kurių taip nori nepatenkinti rinkėjai.
  Puką atstatydins, o Karbauskio niekas neatstatydins, kadangi dauguma išrinkta už Karbauskio partijos pinigus. Jeigu ir prasidės Karbauskio frakcijos byrėjimas, tai tik prieš rinkimus, jeigu tik pajaus, kad už Karbauskio gaują nebus daug balsuojančių rinkėjų, tada prasidės žiurkių perbėgimas į geresnes pozicijas.

  Prieš 3 metų