Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina buvusį Anykščių rajono Tarybos narį Romaldą Gižinską.
Pokalbis apie vietos ir šalies aktualijas.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • X - man

  Nuoroda

  Jei atmintis nepaveda, ponas Romaldas Gižinskas jau dvi dvidešimtis metų aktyviai dalyvauja politikoje ir apskritai Anykščių visuomeniniame gyvenime. Žino žmogus ką šneka, tikrai verta įsiklausyti į jo žodžius.

  Prieš 3 metų
 • reikia butinai ištirti

  Nuoroda

  ".....šita valgyklos pirkimą... Čia juk viskas išskaičiuota ir paskaičiuota..Kam jam prireikė tos valgyklos ?..."

  Prieš 3 metų
 • pilnas tekstas

  atsakymas į: reikia butinai ištirti Nuoroda

  Buvęs rajono Tarybos narys, socialdemokratas, kelių kadencijų Anykščių savivaldybės Antikorupcijos komisijų pirmininkas Romaldas Gižinskas sakė, kad rajono mero K. Tubio pasiūlymas ūkininkui V. Tamošiūnui pastatą parduoti savo sūnui „yra ryškiausias nusižengimas“. „Šitą nusižengimą turėtų tirti atitinkamos struktūros. Ar tai buvo meras Sigutis Obelevičius, ar vicemeras Donatas Krikštaponis, tokių dalykų anksčiau nebuvo. Savo laiku rajono meras K. Tubis ir Antikorupcijos komisijos pirmininkas R. Razmislavičius buvo kolegos (dirbo policijos struktūroje, - red.pastaba)... Ir neįžvelgė nieko? Ką tiek laiko ta Antikorupcijos komisija veikia, jeigu net tokių dalykų neįžvelgia? Mano galva, dėl to turėtų būti pradėtas rimtas tyrimas. Kaip sakoma, „viskas įskaičiuota“, tai šioje situacijoje „viskas paskaičiuota ir viskas įskaičiuota“, - apie tai, kodėl merui K. Tubiui ir jo sūnui parūpo buvusios valgyklos patalpos, kalbėjo R. Gižinskas.

  Prieš 3 metų
 • Partizanas

  atsakymas į: reikia butinai ištirti Nuoroda

  Atrodo, kad pateikus papildomos informacijos VTEK priėmė iš naujo svarstyti šį klausimą. Ačiū Seimo nariui už pagalbą patarimais.

  Prieš 3 metų