Senosios Anykščių gaisrinės pastato nuomininkui - ūkininkui Algiui Bukauskui - už pagrindinių nuomos sutarties sąlygų pažeidimą skirta 10 tūkst. Eur bauda.

 

Anykščių rajono savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja Vilma Vilkickaitė „Anykštai“ sakė, kad senosios gaisrinės nuomininkas A.Bukauskas neįvykdė įsipareigojimo pagerinti nuomojamą turtą, pritaikant jį sveikatingumo, apgyvendinimo, maitinimo ir su tuo susijusiai veiklai.
„Nuomininkui pažeidus pagrindines nuomos sutarties sąlygas, pareikalauta 10 tūkst. Eur bauda. Toks baudos dydis nustatytas nuomos sutartyje“, - sakė V.Vilkickaitė.
Pasak Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėjos V.Vilkickaitės, Anykščių rajono savivaldybės lūkestis, kad senosios gaisrinės pastatai būtų naudojami aktyviai veiklai, rajone trūkstamų sveikatingumo ar apgyvendinimo paslaugų teikimui.
„Kadangi nuomininkas nustatytus trūkumus geranoriškai taiso, tikimasi abipusio bendradarbiavimo ir palankių sprendimų Anykščių rajonui ateityje“, - komentavo V.Vilkickaitė.
Ūkininkas A.Bukauskas „Anykštai“ sakė, kad dėl jam Anykščių rajono savivaldybės paskirtos baudos jis yra kaltas pats.
„Nesusitvarkiau laiku popierių. Ką čia kaltinti, kai dėl to pats kaltas. Aš ne iš tų, kurie rėkia, kad mane skriaudžia. Mano tėvelis sakydavo: „Didžiausia žmogaus problema - iki galo neatliktas darbas“, - sakė ūkininkas.
A. Bukauskas sakė, kad jam reikėjo greičiau pasirūpinti senosios gaisrinės pastato rekonstrukcijos projektu.
„Vienas žmogus man tą projektą žadėjo padaryti, bet mane apgavo ir jo nepadarė. Yra visokių architektų ir ne visi jie nori tau padėti. Kas jis toks, neminėsiu“, - sakė A.Bukauskas.
Ūkininkas A. Bukauskas sakė jam paskirtą 10 tūkst. Eur baudą sumokėjęs ir dėl to jokios nuoskaudos ją skyrusiai Anykščių rajono savivaldybei nejaučiantis.
„Aš remiu ir toliau remsiu Anykščiuose organizuojamas šventes. Keitėsi rajono valdžia, jiems reikėjo kažką padaryti. Keisis jos ir ateityje, o aš ir toliau turiu dirbti“, - tęsė jis.
Senosios gaisrinės pastatą ūkininkas A. Bukauskas yra išsinuomojęs 25-erių metų laikotarpiui. Pagal su Anykščių rajono savivaldybe pasirašytą sutartį, į pastatą jis jau turėjo investuoti ne mažiau kaip 50 tūkst. Eur. Kaip jau rašėme, į senosios gaisrinės pastatą ūkininkas, kad ir šiek tiek pavėluotai, investuos dvigubai daugiau lėšų. Šalia sėkmingai veikiančios mėsos gaminių parduotuvės numatyta atidaryti svečių namus bei viešojo maitinimo įstaigą.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Orvelas

  Nuoroda

  Čia Anykščių savivaldybės gyvulių ūkis ....:-) Bukauskai tu gi nesavas? o kas privatizavo senąją ligoninę, kas naudojasi autobusų stotimi savi? .Čia savivaldybė akla?

  Prieš mėnesį
 • bukauskai,

  Nuoroda

  jeigu man taip ,tai visokiems rėmimams būtų vienareikšmiška pabaiga,o atsakymas jiems būtų,,Dabar negaliu,nes reikia baudą sumokėti,turėkit vilties ,gal kitą karta".Ir taip visą laika kartočiau ir kad dar vėl už kažką galiu gauti baudą,nes reikia dirbti darbą ,o ne savivaldybės popierius vartyti. Jei savivaldybėje savo popierius varto ,galėtų ir prasnešti,kad kažko napadariau,pažiūrėčiau ir padaryčiau.

  Prieš mėnesį
 • juristas

  Nuoroda

  Puiku, kad savivaldybėje pagaliau triumfuoja teisingumas, o ne pažintys ir draugystės. Sutartis ir įsipareigojimus vykdyti būtina. Nevykdė - bauda. Vykdys - saldainis.

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  atsakymas į: juristas Nuoroda

  Jokių pažinčių! Dar zdrastvuet Anykščių nuskriaustųjų valstiečių partija ir visi jos nevykėliai, susigražinę šiltas kėdes

  Prieš mėnesį
 • Savivaldybės prioritetai remiant vietinį verslą

  Nuoroda

  Smagumėlis ! Savus verslininkus smaugiam. Kaip supratau, tai savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo prioritetai. Įdomu, kokie savivaldybės prioritetai senosios ligoninės pastatui, ar autobusų stoties nuomos sutarčiai? Čia kaltų nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mano nuomone šalys privalo laikytis prisiimtų įsipareigojimų. Na, o gerbiamas ūkininkas, papildęs savivaldybės biudžetą, tikėkimės koalicijos partnerių nebus pamirštas ir nuskriaustas. Patirtis sako, kad valdantieji bičiuliai turėtų atsilyginant per kitas verslo rėmimo programas ir viskas išsilyginas ir suguls į tiesią vagą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Emigrantas

  Nuoroda

  juokingai skamba,kad esu apgautas,bet pavardes neminesiu...nemanau,kad jei tai butu teisybe,tai nesakytum nieko ir tik nereikia komentaru,kad nesako todel,nes garbingas ....

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  o vergams algas pakels ??

  Prieš 2 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  reikia si reikala taikiai issprest , grazint jam ta pinigu suma , juk cia maza jo kalte.

  Prieš 2 mėnesių
 • Lašiniai ir

  Nuoroda

  šaltkviena brungzzz

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Dabar, nevykstant renginiams, galima ir nubausti, baigsis korona, vėl šliaužios žiurkės- Algiuk, reikia paremti

  Prieš 2 mėnesių
 • Oho

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  Koncervu ŠŪKIS –bausti ir uzdrausti.... ::)

  Prieš 2 mėnesių
 • Petras

  atsakymas į: Oho Nuoroda

  Čia valstiečių šūkis.

  Prieš mėnesį
 • Tai kad

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  Žiurkės dabar slankioja po Molėtų teismą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu jo

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Dabar kol kas gal ne, o pradžioje tai šliaužiojo, ką darysi, kai iškviečia liudytojais pabūt

  Prieš 2 mėnesių
 • Hope

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… HTTPS://BIT.LY/39JRDQT

  Prieš 2 mėnesių
 • Augis

  atsakymas į: Hope Nuoroda

  Visi moka lot ir rankom plot, issinuomokit pastatus ir sukit versla,kurkit darbo vietas.

  Prieš mėnesį