Įveikus ilgus metus kliudžiusias biurokratines kliūtis, pagaliau pradėta Vilniaus gatvės pastato, kuriame kažkada veikė laidojimo prekių parduotuvė, rekonstrukcija.

Verslininkams Ritai ir Algirdui Šimkams po aštuonerių metų epopejos pavyko gauti leidimus Anykščiuose, Vilniaus gatvėje, prie pat Šaltupio upelio, esančio pastato rekonstrukcijai.

 

Vakar, spalio 5-ąją, namas pradėtas ardyti. Rangovai UAB „Jarimpekso statyba“ A.Šimkui žada iki žiemos pastatą pakišti po stogu.
„Anykštai“ verslininkas sakė, jog po pastato rekonstrukcijos pasikeis vienintelis dalykas - aukštis, o namo planas, plotas, stogas išliks tokie, kokie buvo. Žemai, prie pat upelio, pastatytas namas kentėdavo nuo potvynių, todėl jame veikusios laidojimo paslaugų įmonės darbuotojai žinojo, jog karstų negalima laikyti ant žemės. Atliekant pastato rekonstrukciją paveldosaugininkai leido daryti aukštesnius pamatus ir taip šiek tiek paaukštinti pastatą.
Laidojimo verslo Šimkai atsisakė jau prieš metus. Gretimame, Šimkams priklausančiame name veikia jų valdoma „Stihl“ parduotuvė. Abu šie namai yra buvę gyvenamosios apskirties.
Rekonstruojamame pastate Šimkai planuoja įkurti viešbutėlį, jame turėtų būti penki numeriai.
Verslininkai valdo kaimo turizmo sodybą „Pušų takas“, kavines „Erdvė“ bei „Lojantis katinas“. Pastarąją kavinę projektavo vilnietis architektas Antanas Dominas. Jauno architekto darbas patikęs verslininkams, todėl jį Šimkai pakvietė projektuoti ir būsimą viešbutį.
Rimo Jasiūno ir Algio Krisiūno įkurtai UAB „Jarimpekso statyba“ dabar vadovauja anykštėnas Leonas Orlovas.     

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Durniui

  Nuoroda

  Tam gal ir moka

  Prieš 7 mėnesių
 • Durnei

  Nuoroda

  jųk ikurei tipo viezbuti gausi už darbo vietas po 18000euri...o ar ten viezbutis bųs ....koks jusu reikalas

  Prieš 7 mėnesių
 • kur čia taip moka

  atsakymas į: Durnei Nuoroda

  po tiek už darbo vietą ? Ar darbo birža ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Kaimynė

  Nuoroda

  Laidojimo namų šiame name niekada nebuvo. Kurį laiką vienoje namo pusėje buvo laidojimo reikmenų parduotuvė.
  O p.Stančikienės rožynas, paparčiai prie upeliuko traukė visų praeivių akis. Gal ir dabar prie svečių namų bus gražiai

  Prieš 7 mėnesių
 • Ot

  Nuoroda

  Prikurs darbo vietų viena valitoja puikiai susitvarkys su penkiais kambarių viešbučių, va jei atidarytų viešinami kitas reikalas darbas konvejeris eitų ir kur laisvės partija tegul inicijuoja įstatymą apie legalia seniausia propesija

  Prieš 7 mėnesių
 • Niekaip nesuprantu,

  Nuoroda

  Tiek metų šėrė kavynėj nevagiančių bičių kamytietą, o leidimo statyboms taip ir neišspaudė. Reikėjo sulaukti sugrįžusios normalios valdžios, susgrįžusios vyriausios architektes tai au ir stato.

  Prieš 7 mėnesių
 • skaitytoja

  Nuoroda

  Čia nebuvo laidojimo namų, čia buvo tik laidojimo reikmenų parduotuvė. Laidojimo namai buvo, kur dabar parduotuvė „Stihl“. Klaidas daro straipsnio autoriai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Liucija

  Nuoroda

  Įspūdis toks, kad Anykščiai tik kavinių ir viešbučių kraštas. Tik turistams o ne vietiniams... Kurkit vietiniams gėrį, pvz darbo vietas

  Prieš 7 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Liucija Nuoroda

  Ir kuriamos darbo vietos, reikės viešbutyje darbuotoju. Man atrodo, kad anykštėnai perskaitė žodį "turizmas", susinervina ir pasibaigia logiskos mintys. Nepagalvokite, kad čia Šimkų artimas žmogus rašo, nepažįstu jų.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pušynas

  Nuoroda

  Tokie straipsniai panašūs į paslėptą įmonių ir jų verslo reklamą, kurie pagal reklamos skelbimo etiką nekaip kvepia nuo besireklamuojančio ir juos reklamuojančių...
  Dar galit pasitaisyti :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Viešbutis

  Nuoroda

  Su vaiduokliais !

  Prieš 7 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Kokie biurokratai laikė šią bakuze kišenėje?

  Prieš 7 mėnesių
 • Baikit meluoti viena karta

  Nuoroda

  Ar tame tvartelyje galėjo būti laidojimo namai ? Gal suklydote ? Gal kokia gyvūnų prieglauda buvo ?

  Prieš 7 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Šaunu,tikrai tikiu,bus pastatas,kuris nedisonuos su miestelio architekt,harmonija.Tikrai gerai dera gerb verslininkų naujasis statinys ,kuris tik puikiai integruojasi i senųjų džAnykščiu archit. su istorinemis Rubikių plytomis.Apmaudu,kad tiek ilgai verslininkai laukė ledidimo.Žinant,kam istoriškai priklausė namas,,,,galimai trugdžių galėjo būti.

  Prieš 7 mėnesių
 • Vitalija

  Nuoroda

  Tai yra nesąmonė,kad net aštuonis metus turi laukti,kad gautum leidimus statyt.Rėikia turėt daug kantrybės tiek laukti.Nes per ta laika gali ir nesulaukt,numirt.Pagaliau vaizdas pasikeis ir Vilniaus gatvė pa gražės.

  Prieš 7 mėnesių
 • saunuoliai

  Nuoroda

  nedave kysio turbut ir neleido tvarkyti ,o dabar daro ir sekmes jums ,kad kas dar ka nors stato.

  Prieš 7 mėnesių
 • Hm...

  Nuoroda

  O tai kas jiems net aštuonis metus kaišiojo pagalius ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Tai bent verslininkai

  Nuoroda

  Gerai ,kad dirba .

  Prieš 7 mėnesių