Rankas nudegusiam ugniagesiui gelbėtojui medikai pirminę pagalbą suteikė gaisro vietoje.

Šeštadienį, gegužės 16 dieną, Anykščiuose, kitapus baseino „Bangenis“, per gaisrą sudegė ūkinis pastatas. Malšindamas įsisiautėjusias liepnas, gaisravietėje nukentėjo ugniagesys - jam apdegė rankos.

 

Pranešimas apie gaisrą  privačioje namų valdoje gautas šeštadienio vakarą, 20.21 val. Degė pusiau  mūrinis, pusiau medinis ūkinis pastatas. Per gaisrą pastatas sudegė, taip pat  sudegė keturratis, namų apyvokos daiktai, apdegė malkos.  
Vėjuotą šeštadienio vakarą kito ūkinio pastato patikrinimui nuardyta apie 4 kv. m stogo. Iš jo dėl saugumo išnešta apie 3 kub.m šieno.
Vienas ugniagesys gelbėtojas gesindamas gaisrą nudegė rankas. Jam įvykio vietoje buvo suteikta medicininė pagalba.Vėliau jis buvo išvežtas į ligoninę.
Į „Anykštos“ redakciją kreipėsi ne vienas žmogus, pasipiktinęs, jog ugniagesiai gelbėtojai į gaisro vietą vyko labai ilgai. Pasak Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Sauliaus Slavinsko, ugniagesiai gelbėtojai į įvykio vietą nuvyko per 3 minutes nuo skambučio gavimo. ,,Dažnai tenka išgirsti komentarų apie ugniagesių gelbėtojų darbą - tai jie į įvykio vietą vyksta labai ilgai, tai atvyksta nepasiruošę arba iš viso... girti“, - komentavo S. Slavinskas.
Miesto pašonėje įsiplieskęs gaisras sulaukė ir gyventojų dėmesio. Nuotraukas iš įvykio vietos atsiuntė „Anykštos“ skaitytojas.
Gaisro priežastys tiriamos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • LillaIadanza

    Nuoroda

    Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

    ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

    Prieš metus