Šiuo sudėtingu laikotarpiu jėgas telkia pagalbą gyventojams teikiančios organizacijos. Dėl koronaviruso plitimo namuose izoliuotoms pažeidžiamiausioms gyventojų grupėms pasiruošę padėti Anykščių socialinių paslaugų centro darbuotojai, taip pat savanoriai.

 

Anykščių rajono socialinių paslaugų centras karantino laikotarpiu teiks namuose izoliuotiems asmenims reikiamą socialinę pagalbą ir aprūpinimą maistu bei kitomis būtiniausiomis priemonėmis.
Dėl maisto ir kitų būtinųjų priemonių pristatymo organizavimo atsakinga Anykščių rajono socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja Lina Repečkienė ,,Anykštai” sakė, kad pagalba bus teikiama vienišiems, neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims, kurie neturi artimųjų ir kuriems nėra kam padėti.
Už atvežtus maisto produktus, vaistus gyventojai turės susimokėti iš savo kišenės,  būtiniausių priemonių atvežimas bus nemokamas.
,,Šiuo metu visiems reikia susitelkimo, tad tikrai geranoriškai žmonėms padėsime”, - patikino Anykščių rajono socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja L. Repečkienė.
Praėjusią savaitę  L.Repečkienė sakė kol kas nesulaukusi nė vieno pagalbos prašymo.
Anykščių rajone praėjusią savaitę savo veiklą taip pat pradėjo Gynybos paramos fondo savanoriai. Susibūrusi 20 savanorių grupė pasiruošusi vienišiems, senyvo amžiaus, rizikos grupių gyventojams į namus nemokamai pristatyti reikalingiausias prekes.
 Gynybos paramos fondo koordinatorius Anykščių rajone Anykščių Jono Biliūno gimnazjos dvyliktokas  Dominykas Puzinas ,,Anykštai” sakė negalintis ramiai sėdėti vietoje, žinodamas, kad šioje sudėtingoje situacijoje gali padėti žmonėms.
,,Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras ir Gynybos paramos fondas įsteigė trumpąjį telefono numerį 1827, kuriuo paskambinus ir pasakius savo vardą, telefono numerį bei adresą būtini maisto produktai bus pristatyti nemokamai”, - pasakojo D.Puzinas.
Informacija apie savanorių teikiamą pagalbą paviešinta tik praėjusios savaitės pabaigoje, todėl, anot D.Puzino, pagalbos prašymų sulaukta vos keletas.
 Gynybos paramos fondo koordinatorius Anykščių rajone D.Puzinas pasakojo, kad reikalingiausias prekes savanoriai pirks parduotuvėse, jų taip pat parūpins ,,Maisto bankas”, tikimasi ir paramos iš verslo.
,,Anykštą” pasiekė informacija, kad Ispanijoje plintant koronavirusui gerus darbus darantis ir po įstaigas, gyventojų namus besilankantis jaunimas pats tapo šio pavojingo viruso platintojas. Paklaustas, kaip bus užtikrinama, kad panašus scenarijus nepasikartotoų ir Anykščių rajone, D.Puzinas kalbėjo: ,,Kiekvienam iš mūsų savanorių yra suteiktos apsauginės kaukės, vienkartinės pirštinės, dezinfekcinis rankų skystis. Reikiamas prekes žmogui perduosime ne į rankas, o paliksime prie jo namų durų. Mums pinigus už pristatytas prekes jis taip pat paliks prie durų. Užtikrinsime visas saugumo priemones, kad savanoriai netaptų koronaviruso platintojais. Galiu užtikrinti, kad prie viso to dar yra dirbama ir turėtų 100 proc. viskas paaiškėti dar šią savaitę.”

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • SASASASASA

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia..............

  ...............>>>>>>>>>>>> ­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  Prieš metus
 • Mariya Nathen

  Nuoroda

  Noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti vyrui, vardu Dr. Ajayi. Jis yra burtininkas, padėjęs man susigrąžinti mano vyrą po to, kai metus buvome išsiskyrę. Aš sužinojau apie rašybos keitiklį per moters, vadinamos loreta, parodymus, kurią ji paaiškino. kaip burtininkas dr. Ajayi padėjo jai susigrąžinti sužadėtinę po meilės burtų, aš labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl nusprendžiau suteikti gydytojui Ajayi pabandymą pasiekti jį per „WhatsApp“ ir paaiškinau sau, jis man papasakojo. ką reikia padaryti, aš įvykdžiau jo nurodymus ir nustebęs maždaug po savaitės burtų, mano vyras man paskambino po metų, kai nesusikalbėjau, atsiprašau, kad man sako, kad jis grįžta namo, kad nežino, kas atsitiko jo ir dabar mes kartu gyvename laimingą gyvenimą. Jei jums reikia rašybos patarėjo pagalbos dėl bet kokio rašybos, kurią rekomenduoju dr. Ajayi, galite susisiekti su juo naudodami Viber arba „WhatsApp“ numerį: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

  Prieš metus
 • LillaIa

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia............
  ................>>>>>>>>>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  Prieš metus
 • Aleksas

  Nuoroda

  Šis laikotarpis parodė, kad mes vienas kitam galime pagelbėti. Ar prisireikia prekių, vaistų, ar reikia mokesčius sumokėti, viską galime, pažįstame vienas kitą ir suteikiame visokeriopą pagalbą vienas kitam be ypatingos reklamos ir šūkių. Svarbiausia ilgaamžė vertybė– išlikti žmogumi. Žmogumi, kuris jaučia, pergyvena, supranta, dalijasi. AČIŪ visiems. Būkime sveiki, saugokime save ir kitus!

  Prieš metus
 • Tik

  Nuoroda

  Tik dabar prades? Nuo kovo 16 d.karantinas ir tik dabar susiruose!

  Prieš metus
 • Tik yra debilas

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  Kokis debilas, datų nemoki skaityti ?

  Prieš metus
 • žiople,

  atsakymas į: Tik Nuoroda

  straipsnis kovo 24, o ir tai jau info apie teikiamą paslaugą nuo pirmosios karantino dienos. Kas tau dar neaišku.

  Prieš metus
 • Klaidina

  atsakymas į: žiople, Nuoroda

  Pats portalas

  Prieš metus
 • Aišku

  atsakymas į: Klaidina Nuoroda

  Daltonikas neskiria spalvų, debilas datų

  Prieš metus
 • Tina Lucas

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  Tai pats nuostabiausias dalykas, kokį esu patyręs. 2020 m. Rugpjūčio 12 d. Čia lankiausi forume internete ir forume pamačiau nuostabius liudijimus apie gerus darbus dr. Ilekhojie. Esu iš JAV. Niekada netikėjau, nes dar nieko negirdėjau apie tokį stebuklą. Nė vienas kūnas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti, kol daktaras Ilekhojie man nepadarė nuostabaus darbo, kuris atkurė mano 4 metų santuoką, per 48 valandas susigrąžinęs išsiskyrusį vyrą, kaip tik skaičiau internete. Buvau tikrai sukrėstas, kai mano vyras grįžo namo prašydamas atleidimo priimti ją atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad galėčiau parodyti savo dėkingumą daktarei Ilekhojie. Nes jis yra Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai dieviškai atkurti santuoką. Siųskite jam el. Laišką adresu gethelp05@gmail.com arba tiesiogiai per „whatsApp him“ +2348147400259

  Prieš 7 mėnesių