Po savaitgalio prekybos centrų lentynose atsirado laisvos vietos.

Savaitgalį, prieš prasidedant karantinui, žmonės siaubė prekybos centrus. Dideliais kiekiais pirkti ne tik maisto produktai, bet ir buitinės priemonės, statybinės medžiagos.

 

Nuo pirmadienio, kovo 16-osios, nebedirba ne maisto prekių parduotuvės, todėl statybininkai savaitgalį stengėsi apsirūpinti medžiagomis, kad dar bent kurį laiką galėtų tęsti darbus.  
Maisto prekių parduotuvėse ypač pirktos kruopos, tualetinis popierius ir žalia kiauliena.
Anykščių Vilniaus gatvės ,,Norfoje“ ir pirmadienio rytą žmonių buvo daugiau nei įprasta tokiu laiku. Vargu ar galima sakyti, jog prekybos centro lentynos yra išluotos, tačiau kruopų ir tualetinio popieriaus skyriuose - daug laisvos vietos. Sekmadienį buvo išpirkta ir visa ,,Norfoje“ buvusi žalia kiauliena, pirmadienio rytą kiaulienos padėklai dar buvo tušti.
Gera prekyba sekmadienį buvusi ir šalia ,,Norfos“ esančiai ,,Anykštuko“ parduotuvei. Pirmadienio rytą parduotuvės mėsos šaldytuvas jau buvo papildytas, tačiau sekmadienį žalios mėsos parduotuvė buvo pritrūkusi. ,,Kai kurių prekių pardavėme tris ar keturis kartus daugiau nei įprastai“, - ,,Anykštai“ sakė parduotuvės savininkė Gintarė Šimulionienė.
Anykščių rajono vartotojų kooperatyvo vadovė Rita Kripaitienė ,,Anykštai“ sakė, jog kooperatyvo parduotuvių pardavimai savaitgalį taip pat buvo didesni nei įprastai, tačiau, pasak jos, ,,ne kartais“. Matyt, žmonės, pasiryžę išleisti didesnius pinigus atsargoms, keliavo iki prekybos centrų. ,,Galbūt mėsą išpirko. Kruopų daugiau nupirkta, tačiau prekystaliai nėra iššluoti“, - kalbėjo R.Kripaitienė.
Verslininkė dėstė, jog prekių tiekėjai žada, kad atsargos sandėliuose yra didžiulės ir prekių Lietuvai per karantiną nepritrūks. ,,Konkrečią dieną, konkrečioje parduotuvėje gali negauti konkrečios prekės. Bet ar be vieno ar kelių produktų nė dienos neišgyvensime?“ - retoriškai klausė Anykščių rajono vartotojų kooperatyvo direktorė.      
Kooperatyvas nuo pirmadienio uždarė visas ne maisto prekių parduotuves. Visi šių parduotuvių darbuotojai dviem savaitėms išleisti eilinių atostogų. Tad kol kas dėl darbuotojų priverstinių prastovų kooperatyvas didesnių problemų neturi, tačiau R.Kripaitienė kalbėjo, kad neaišku, ką reikės daryti, jeigu karantinas užsitęs mėnesius.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vakar irgi

  Nuoroda

  paskerkziau keulu

  Prieš metus
 • bifigex

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia......

  ...............>>>>>>>>>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  Prieš metus