Savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė anksčiau „Anykštai“ yra sakiusi, kad reprezentacinių prekių savivaldybė įsigyja tiek daug, kad jos net yra sandėliuojamos.

Šios kadencijos rajono valdantieji gausiai leidžia mokesčių mokėtojų pinigus reprezentacinėms reikmėms. Tokių prekių poreikis savivaldybėje ypač išaugo po to, kai buvo sukurtas Anykščių miesto ženklas.

Lapkričio 28 dieną savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyrius pradėjo reprezentacinių prekių su Anykščių miesto ženklu viešojo pirkimo procedūrą. Šio pirkimo laimėtoja tapo UAB „Echo stamp“, įsipareigojusi savivaldybei reprezentacinių prekių pagaminti už 2 499 Eur.
Savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė „Anykštą“ informavo, kad savivaldybė įsigis pačių įvairiausių prekių, kurios bus pažymėtos Anykščių miesto ženklu: vokų, metalinių tušinukų, lipnių lapelių rinkinius su liniuote ir rašikliu, baltų puodelių. Taip pat numatyta įsigyti nešiojamuosius įkroviklius, USB atmintukus – korteles, mėtinius saldainius dėžutėje. Iš viso planuojama įsigyti per 2000 reprezentacinių prekių.
„Šios reprezentacinės prekės (vokai su Anykščių miesto ženklu) bus naudojamos savivaldybės administracijos reikmėms, dalis – teikiamos savivaldybėje besilankančių delegacijų nariams, apdovanojamiems asmenims, savivaldybės delegacijoms vykstant į komandiruotes, Lietuvos ir užsienio partneriams“, - apie tai, kam bus naudojamos reprezentacinės prekės, „Anykštai“ sakė V. Veršulytė.
Tai jau nebe pirmas kartas, kai šiais metais savivaldybės administracija įsigyja reprezentacines prekes. Prieš keletą mėnesių iš UAB „Echo stamp“ savivaldybė reprezentacinių prekių pirko už 6 789 Eur. Tuomet taip pat buvo perkami vokai, atšvaitai, popieriniai ir medžiaginiai maišeliai, ženkliukai, marškinėliai, puodeliai, skėčiai, mėtinių saldainių dėžutės.
„Prekių labai daug. Vien popierinių maišelių galima suskaičiuoti tūkstančiais. Jie neperkami vieniems metams, o tiesiog sandėliuojami“, - apie įsigyjamų reprezentacinių prekių kiekius anksčiau „Anykštai“ pasakojo savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė.
Priminsime, kad Anykščių miesto ženklą sukūrė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros antrakursė Jorūnė Nemčinskaitė. Beveik 40 studentų pateikė savo idėjas, kaip turėtų atrodyti Anykščius identifikuojantis ženklas. Nugalėtoju pripažintas minėtos studentės kūrinys, prekiniame ženkle koduojantis žodžius: miškas, vanduo, akmuo.
Šiuo ženklu prieš Kalėdas papuošti miesto gatvių apšvietimo stulpai ir net kalėdinė eglė. Tai rajono biudžetui kainavo dar papildomus 6 752 Eur.

Robertas Aleksiejūnas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • ponas jutube

    Nuoroda

    baisu... o eiliniai zmones turi arti uz 350 euru per menesi.Del to ir emgiruoja, tuoj neliks baudziauninku

    Prieš 4 metų