Už miniveno važiavęs sunkvežimis nespėjo sustoti ir rėžėsi į pastarąjį automobilį.Autoriaus nuotr.

Pirmadienio rytą Anykščiuose įvyko dvi identiškos avarijos – staigiai į perėją išėję pėstieji privertė vairuotojus spausti stabdžių pedalus. Į abu staigiai sustojusius lengvuosius automobilius trenkėsi iš paskos važiavęs sunkvežimiai.

 

Pasak įvykį mačiusių žmonių, apie 9 valandą ties „IKI“ parduotuve prie perėjos praleisti pėstįjį staiga sustojo lengvasis automobilis, o į jį trenkėsi iš paskos važiavęs nedidelis sunkvežimis. Apie 11 valandą ties autobusų stotimi staigiai stabdyti buvo priverstas miniveno vairuotojas, mat į perėją netikėtai išėjo močiutė. Į miniveną rėžėsi „fūra“ su latviškais numeriais. Per abi avarijas žmonės nenukentėjo. Ant galinės miniveno sėdynės sėdėjus paauglė mergaitė atsipirko išgąsčiu, kai lango stiklai pabiro į mašinos vidų.
Abiem atvejais akivaizdžiais kaltininkais bus pripažinti sunkvežimių vairuotojai, o pėstieji yra neabejotinai teisūs. Policijai prie autobusų stoties pildant protokolus, į perėją išėjusi močiutė nesivargino stebėti proceso – kaip ėjo, taip ir nuėjo savo keliais.
Paprastai perėjose ypač drąsiai elgiasi patys nevairuojantys asmenys. Mat vairuotojai, tapę pėsčiaisiais, suvokia, jog prie automobilio vairo nebūtinai sėdi ... Dievas, kuris visada priima tik teisingus sprendimus.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.