Po avarijos sankryžą pareigūnai aptvėrė ir kelioms valandoms sustabdė eismą.

Šeštadienį, gegužės 14 dieną, apie 11 val. 15 min., Anykščiuose, V. Kudirkos ir Taikos gatvių sankryžoje, susidūrė automobilis ir motoroleris. Automobilio vairuotojas nenukentėjo, o motorolerio vairuotojas sužeistas ir išvežtas į ligoninę.

Prie sankryžos gyvenantis anykštėnas, būdamas kambaryje, išgirdo garsų pokštelėjimą. Išėjęs į kiemą pamatė greitosios pagalbos automobilį, kuris išsivežė motorolerio vairuotoją, ant šaligatvio užšokusį automobilį ir sudaužytą motorolerį. Sankryžoje automobilio „Citroen Xsara Picasso“ 73 metų vairuotojas, važiuodamas V. Kudirkos gatve nuo kalno, nesustojo kelyje, pažymėtame „Stop“ kelio ženklu, įvažiavo į sankryžą ir nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio motorolerio „Peugeot“, vairuojamo 16–mečio vaikino, ir su juo susidūrė. Eismo įvykyje nukentėjo motorolerio vairuotojas, kuris dėl sužalojimų buvo skubiai išvežtas į Anykščių ligoninę. Šiuo metu vaikinas gydomas Vilniuje.
Kaip pasakojo įvykį matę praeiviai, automobilį vairavęs solidaus amžiaus vyras galimai nepastebėjo „Stop” ženklo, nes prieš sankryžą aplenkė prieš jį sustojusį automobilį.
Avarijos dalyviai, pirminiais duomenimis, buvo blaivūs. Dėl eismo įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas.
Ši sankryža Anykščiuose - viena avaringiausių. Beje, nors šis eismo įvykis, tikėtina, su tujomis nesusijęs, tačiau vairuotojai skundžiasi, kad leidžiantis V. Kudirkos gatve nuo kalno ir, sustojus prie „Stop“ linijos, kelio dalį užstoja tujos. Tad vairuotojams šioje vietoje reikia būti itin atidiems, nes važiuojantys plačia pagrindine Taikos gatve šioje sankryžoje paprastai jokios kliūties nesitiki ir greičio nemažina.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • dd

    Nuoroda

    Ten matomumo tikrai nera.tujos uzstoja.

    Prieš 5 metų