Gali būti, jog melioracijos griovyje rasto žmogaus kūnas gulėjo daugelį metų.

Policija praneša, kad penktadienį, balandžio 22 dieną, apie 13 val. 25 min., Rubikiuose, karjero teritorijoje, melioracijos griovio upelyje, rasti nenustatytos tapatybės ir lyties žmogaus palaikai.

Pasak Anykščių rajono policijos viršininko Rimanto Čepulio, yra versijų, kieno tai kūnas, tačiau, kol nebus ekspertų išvadų, sudėtinga kažką komentuoti. Iš žmogaus kūno yra likę tik griaučiai, suirę ir jo drabužiai. Tad gali būti, kad žmogaus kūnas melioracijos griovyje gulėjo daugelį metų.
Kokio nelaimėlio kūną melioracijos griovyje rado, nežino ir patys rubikiečiai. Šiame kaime paskutiniais metais niekas be žinios nedingo. Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas svarstė, kad gali būti, jog miręs žmogus buvo Aknystos pensionato gyventojas. Šiame pensionate gyvena ir psichinę negalią turintys asmenys ir karts nuo karto viešumoje pasirodo pranešimai apie be žinios dingusius minėtos įstaigos gyventojus.
Žinoma, neatmestina versija, jog rasti nužudyto žmogaus palaikai. Galbūt kūnas pervežtas visai iš kito Lietuvos pakraščio.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • ?!

    Nuoroda

    O kaip su su begalviu kūnu prie vyniněs

    Prieš 5 metų