Anykščių kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Gojus“ šokėja ir projektų vadovė Skaistė Uselytė (antra iš dešinės) vaizdo sveikinimu džiugina anykštėnus nebe pirmą kartą. Jos sukurtoje vaizdo šokio kompozicijoje, skirtoje Sausio 13-ajai (galima pasižiūrėti Anykščių Kultūros centro internetinėje svetainėje), šokėjai nusifilmavo miške.

Anykščių kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Gojus“ Vasario 16 - ajai - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai - nufilmavo vaizdo sveikinimą „Lietuviai”.


Kolektyvo šokėjai nusifilmavo kartu su  Anykščių žirgyno „Mikadoras“ žirgais.

 

Kolektyvo šokėja ir viena iš šios idėjos sumanytojų Skaistė Uselytė, „Gojaus“ vadovės Jūratės Uselienės dukra, pasakojo, kad per karantiną su kolektyvo šokėjais vyksta bendravimas per internetinę platformą „Zoom“.
„Kai kurie jaunuoliai, gyvenantys Katlėriuose ar Šlavėnuose, per du karantino mėnesius nebuvo atvažiavę iki Anykščių, tad šis Vasario 16-ajai skirtas projektas jiems buvo tarsi „nušvitimas“. Šokių repeticijas rengiame per „Zoom“ programą ir šį projektą sumanėme dar ir tam, kad palaikytume kolektyvo šokėjų motyvaciją“, - pasakojo S.Uselytė.
Repeticijos nuotoliniu būdu, pasak S.Uselytės, yra tam tikras iššūkis. „Vieni nusifilmuoja šokių žingsnius, kiti žiūri tuos filmukus ir daro lyg namų darbus. Žinoma, kad dėl to šiek tiek krinta meninis lygis, bet nesinori visiškai per karantiną nuleisti rankų“, - sakė ji.
Vaizdo sveikinimą Vasario 16-ajai tautinių šokių kolektyvas „Gojus“ nufilmavo kartu su Anykščių žirgynu „Mikadoras“. „Mano pažįstamas yra šio žirgyno savininkas, jis palaikė tokį mūsų sumanymą ir dovanojo galimybę kai kuriems šokėjams apskritai pirmą kartą gyvenime atsisėsti ant žirgo ir patirti neišdildomus įspūdžius“, - džiaugėsi S.Uselytė.
Sauliaus Petreikio kūrinį „Samogits“ šiam  klipui sukurti  padovanojo Skuodo rajono savivaldybė.
S.Uselytė sakė, kad tautinių šokių kolektyvas „Gojus“ nuolat ieško naujovių, o tai, kad šokėjai pirmą kartą nusifilmavo su apsauginėmis veido kaukėmis, vadino „istoriniu įvykiu“.
Prie šio projekto taip pat prisidėjo Anykščių kultūros centro režisierius Julius Jakubėnas, anykštėnai Titas Falkauskas ir Eglė Kaladytė.
Tautinių šokių kolektyvo „Gojus“ vaizdo sveikinimas Vasario 16-ąją buvo paskelbtas Anykščių kultūros centro feisbuko paskyroje, jį taip pat galima pamatyti portalo anyksta.lt rubrikoje  „ANYKŠTA TV“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  Vaidyba

  Prieš 4 mėnesių
 • Po

  Nuoroda

  Daug darbo įdėta..O ar informavot S Petreikį kad remsitės jau jo atliktu darbo,sukurtu vaizdo klipu Samogits?

  Prieš 4 mėnesių
 • Pažeidimas

  Nuoroda

  Ir jų nebaudžia? Kur saugumas???!! Atstumai?!!
  Kur pareigūnai žiūri?

  Prieš 4 mėnesių
 • Www

  Nuoroda

  Šaunuoliai, labai patiko, sėkmės!

  Prieš 4 mėnesių
 • Ieškojusi šventės

  Nuoroda

  Šitoks grožis! Tiek įdėta meilės ir fantazijos!!!
  Tiesiog nusikaltimas jo neparodyti Anykščių krašto žmonėms!
  Juk ne kiekvienas turi fb paskyrą.
  O prie kultūros centro didysis žymusis "televizorius", vietoj savo reklamų (šiandien praėjau) vietoj pajutus šventinę nuotaiką, pažiūrėjus Centro sukurtų sveikinimų, turėjau skaityti -TEIKITE PARAIŠKAS, IMMKITE PALŪKANAS.
  TAD MAN NORISI PALINKĖTI - SUSIVIENYKITE, IR DALINKIMĖS, ŠVĘSKIME IR KURKIME, O KASDIENYBĖJE -TEIKIME IR IMKIME, PARDUOKIME IR KEISKIME:))
  AČIŪ "GOJUI" IR VISIEMS DAINORĖLIAMS. aš jus turėjau laimę pamatyti fb

  Prieš 4 mėnesių
 • Šaunuoliai

  Nuoroda

  Gojus šaunuoliai, bet ar kas nors matė šio Sauliaus Petreikio kūrinio "Samogits" klipo originalią versiją.Drąsus žingsnis.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kokie šaunuoliai, šaunus kolektyvas su nuostabiomis idėjomis. Nuotraukos atrodo stulbinančiai, straipnis taip pat įkvepiantis. Ačiū Jums, Gojau.

  Prieš 4 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  Karantino metu būriuotis ?!

  Prieš 4 mėnesių
 • Tai saugiau

  atsakymas į: Oho Nuoroda

  Negu ant Kalitos

  Prieš 4 mėnesių