Jeigu Anykščių rajono meru išrinksime konservatorių Sigutį Obelevičių arba ,,valstietį“ Dalį Vaiginą, jie ieškos būdų daugiabučio Anykščiuose statyboms. Abu politikai žino, kad už valdiškus pinigus statyti daugiabutį nelabai išeina, todėl jie žada, kad verslas jiems pažadės pastatyti didelį namą. Gerai tas naujas daugiabutis. Liuks. Džiugina. Tačiau kirba paslėpta pesimizmo gaida, minimizuoti lūkesčiai - ne daugiabučius merai ketina statyti, o daugiabutį. Vieną, vienutytį, vienintelį...

 

Skaityti potencialių Anykščių merų rinkimines programas smagu, linksma. Pavyzdžiui, dabartinis vicemeras, taigi nusikalstama veikla įtariamo mero, nepartinio Kęstučio Tubio bendražygis S.Obelevičius tėškia tiesą į akis: ,,,Būsiu nepakantus bet kokioms korupcijos formoms, pažadu, kad visi konkursai bus skaidrūs.“ Pradžioje pagalvojau, kad S.Obelevičius, deklaruodamas kovą su korupcija, savotiškai smaginasi, ezopine kalba erzindamas merą. Bet, matyt, nėra čia jokios ironijos, viskas čia rimta. Mat ir pats korupcija įtariamas meras K.Tubis rinkiminėje programoje rašo ,,Korupcijai – ne“.

Nuo šiol aš turiu visišką teisę skelbtis kovotoju su rūkaliais ir alaus mėgėjais. Tokią mano savirealizacijos formą stiprina ir liberalų kandidatas į Anykščių merus Lukas Pakeltis.

Liberalų kandidatų į rajono Tarybą sąraše yra du partijos kandidato į merus dėdės ir viena teta. Liberalė Veneta Veršulytė į Tarybą eina kartu su tėčiu, o Smalskų šeimai partijos sąraše atstovauja trys asmenys. Užtat L.Pakeltis ir liberalai žada, kad savivaldybės administracijos darbuotojų pagal giminystės ryšius tai jau tikrai nesirinks. Na, žinoma, na, aišku...

Kitas L.Pakelčio pažadas - ,,netaškyti pinigų beverčiams lauko ekranams“. Šitą pažadą L.Pakeltis įgyvendins. Neabejoju. Vienas ekranas Anykščiuose jau yra, kur tu kitą milžinišką ekraną tokiam mažam miestelyje bepastatysi... Vietos nebėr!

K.Tubis žada per kadenciją pastatyti ne mažiau kaip keturis naujus turizmo objektus. Kanjoną, upę ir du kalnus? Nusišneku? Aišku... O kaip apibrėšime turistinio objekto sąvoką? Medinis ,,baibokas“ miesto parke - objektas ar ne objektas?

Labai patiko ,,darbiečio“ Vaidučio Zlatkaus nuoširdumas: ,,Mane palaiko šeima, artimieji, draugai, kolegos ir bedražygiai“. Kitaip tariant, politikas išvardijo savo rinkėjus - žmona, giminės, partiečiai...

V.Zlatkus žada ,,didelį dėmesį skirti žemės ūkio ir gyvulininkystės plėtrai bei vystymuisi, ūkininkų problemų sprendimui“. Suprantu, kad šitaip jis valstiečių (ir ,,valstiečių“) balsus renka, bet būsimo mero galimybėmis abejoju. Ūkininkų plėtra ir traukimasis šiaip jau seniai pono Dievo ir europinių išmokų valioje...

Labai patiko D.Vaigino programinė nuostata: ,,Atsižvelgdamas į ekspertų, mokslininkų bei vietinių gyventojų nuomonę, inicijuosiu panaikinti ,,Šventosios“ miesto užtvanką, siekiant teigiamo aplinkosauginio poveikio.“ Jau vien kabutės ant Šventosios įdomiai atrodo... Suprask - Šventoji čia vartojama perkeltine prasme? O sakinio konstrukcija panaši į pažodinį vertimą iš senosios slavų kalbos. Kita vertus, p.Dali, jei norite apie užtvanką pasikalbėti su mokslininkais, tai ir pasikalbėkite, kam rinkėjus gąsdinti būsimais pokalbiais?

Džiugina D.Vaigino pažadas nestatyti medinės pilies. ,,Sieksiu atkurti pirminį Vorutos piliakalnio vaizdą“, - programoje rašo kandidatas. Tiesa, nesu garantuotas, kad teisingai formuluotę supratau. Ar pirminis D.Vaigino suvokiamas vaizdas yra tas pirmas vaizdas, kurį jis pats pamatė, ar tas, kuris buvo matomas XIII amžiuje, taigi - su medine pilimi?

Socialdemokratų kandidatas į merus Dainius Žiogelis pateikė tobulą programą - nėra prie ko prisikabinti. Taip apie nieką, kad visai apie nieką. ,,Mano tikslas - maksimaliai panaudoti savivaldos galimybes pažangiai rajono raidai užtikrinti, įgyvendinti svarbiausius gyventojų lūkesčius“, - žada D.Žiogelis. Skaitydamas suprantu, kad D.Žiogelis man žada greideriuoti Kušlių kaimo keliuką ir kartais išvežti šiukšles. Lūkesčių aš turiu daugiau, daug daugiau, nepalyginamai daugiau, bet ,,savivaldybės galimybės pažangiai rajono raidai“ su kitais mano lūkesčiais nekoreliuoja. Atsiprašant...

Kandidatų programose yra ne tik pažadų, yra ir grasinimų: ,,mero automobilis taps mero kabinetu“, - gąsdina L.Pakeltis. Kuo tada bus paverstas mero kabinetas?

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Mes

  Nuoroda

  Jau balsavome už gerb.Vaiginą! Už išsilavinusį, atidavusį daug jėgų gydytojo profesijos darbe , bei vadovaujančiame darbe ligoninei!Prisimename gydytoją dirbantį dar senojoje ligoninėje, visada atsakingai dirbusį, visada skubantį, pasitempusį ir reiklų, energingą.Nors metai bėga, ir kaip gaila, kad nenuoširdūs anykštėnai pavadina "senuku", tai tik taip mąstančių žmonių problema. Būna daug jaunesnių žmonių, bet jau pasenusių savo išvaizda arba vidumi.Vaiginas ir dabar atrodo puikiai, tai pavyzdys kitiems vyrams, ko kitiems toli gražu trūksta.Tolerancija, elegancija eina iš vidaus iš žmogaus prigimties , išsilavinimo ir kultūros.Iš visų kandidatų - aukščiausias išsilavinimas yra Vaigino: Vilniaus universitetas, medicina.Respublikinė Vilniaus klinikinė ligoninė "Raudonasis kryžius"(chirurgijos internatūra);Kauno technologijos universitetas, socialinių mokslų fakultetas ( viešojo administravimo magistratūra).
  Dirbdamas Anykščių ligoninėje, įkūrė Traumatologijos skyrių ir buvo jo vedėjas.Dirbo chirurgu, ortopedu traumatologu.Stažavosi Vokietijoje,Švedijoje.Ne tik yra puikus gygytojas ir buvęs ligoninės vadovas! Man nesuvokiama, kaip galima žemint, sumenkint kai kuriems buvusiems bendradarbiams ar anykštėnams tokį kandidatą į merus.Jei būtų nevertas, nebūtų buvęs išrinktas ir kt.: Gerb.Vaiginas yra Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas; Anykščių vadovų klubo prezidentas;Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos valdy os narys;Lietuvos sveikatos apsaugos vadybos draugijos narys;LIONS klubo narys ir prezidentas; SAM kolegijos narys.
  Manau, kad kitiems kandidatams toli iki tokio išsilavinimo ir vadybinio lygio. Visa esmė, manau ne partijoj turėtų būt , o žmoguje.Tai ir turi Gerb.Vaiginas!
  Nesupraskit, kad agituoju, bet kviečiu pagalvot, kas svarbiau, ar išsilavinęs žmogus, su patirtim ar bet kas , kad tik mano partijos?
  Linkiu sėkmės Ger.Vaiginui!

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaimynas

  Nuoroda

  Kad ir ką kai kurie pikti dėl įvairių priežasčių komentatoriai besakytų, noriu pabrėžti- pastaruoju metu Anykščių rajono savivaldybėje dirba ne tik puikūs specialistai, išmanantys savo darbą, bet ir šilti, supratingi žmonės. Kiek teko bendrauti su meru Kęstučiu Tubiu, visada išgirsti tikrą ir nuoširdų rūpestį ir geranoriškumą. Reikia pasakyti, kad per ankstesnes kadencijas neteko matyti tokių išsamių, kaip šiemet administracijos direktoriaus Audroniaus Gališankos ataskaitų apie atliktus darbus. Nesuklysiu pasakęs, kad tikrai malonu užeiti pas administracijos direktoriaus pavaduotoją Ramūną Blazarėną- kiek teko kreiptis, iš karto, be jokių užuolankų ieško galimybių , kaip spręsti iškilusias problemas. O ir kiti savivaldybės darbuotojai tokie kaip Algirdas Žalkauskas, Loreta Pesliakienė įsiklauso ir randa bet kokio klausimo sprendimą. Balsuojant kviečiu rimtai pagalvoti ir tinkamai apsispręsti. Aš manau, kad „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ mums labiausiai priimtinas. Nepraleiskime šanso teisingai pasirinkti. Tad ir kviečiu už jį balsuoti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Musų rašytojas

  Nuoroda

  Ilgisi žydaukos prekiaujančios gira iš bačkos, kokią dar matė "deržavoje"

  Prieš 5 mėnesių
 • p.Vidmantui

  Nuoroda

  džiaugiuosiu šiuo Jūsų rašiniu - prasmingas, žaismingas, tikslus, korektiškas

  Prieš 5 mėnesių
 • Ne valstietis

  Nuoroda

  Vel valstietis bande papirkinet rinkejus ! Paskaityk šmigelski LR ! Taigi Vaiginas jukš nuo lovio .

  Prieš 5 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Jei norit koncervu ir ožio parsidavelio jankiams gaujos su kubilu priešaky ir privežt babaju ( jie balsavo už su jovaiša priešaky ) tada Rinkim obelevučiu ,jei norit tvirtos ,teisingos rankos rajonui ,tik Tubis .Tegul dirba ,nes žino sistema ,o jei bus koks pakelčiokas ,tai mašinoj kabineta isirengs ir varines ,ten kur jam reikia ir vel viskas iš pradžiu ,pinigu metymas ir t.t.O nagai riesti i save ,o apie kandidata seneli ,tai jau ne minet .

  Prieš 5 mėnesių
 • Mokytoja

  atsakymas į: Patarimas Nuoroda

  Debile kėgėbiste, prie ko čia Landsbergis ir Kubilius? Rinksim Obelevičių, rinksim pirmam ture išrinksim, nes niekas kitas tiek Anykščiams nepadarė, kiek jis.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Mokytoja Nuoroda

  Taip taip, oi kiel pridarė, kad rajonas dar su 5 mln.Eur.skola.
  Per 20 metų nei vienas meras skolų nesutvarkė.Lajų taką nutiesė, dar toliau ties gal dar kokiud 2 pastatys, svarbu turistams, o vietiniams ypač boudžetininkams nebus iš ko atlyginimus išmokėt, liks tik minimumas.Kaip tokie buki tapot anykštėnai, nesuprantu.Iš konservų niekaip neišlipat!

  Prieš 5 mėnesių
 • Aldona

  Nuoroda

  Tik uz valstiecius jei uz konservatorius pensiju nematysim kiek pakele tiek atims

  Prieš 5 mėnesių
 • Rūta

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Kvaila melage, pensijų merai nei kelia nei mažina, o už pensijų pakėlimą balsavo ir konservatoriai ir valstiečiai. Rinksim Obelevičių, balsuosim už TS-LKD sąrašą Nr.6

  Prieš 5 mėnesių
 • Tikrai

  atsakymas į: Rūta Nuoroda

  Obelevičius "pakels pensijas" cha cha.Lajū takui toliau išleis pinigėlius? tai neliks net biudžetininkų atlyginimams, o dar fantazuojat apie pensijas cha cha!

  Prieš 5 mėnesių
 • Meriene violeta

  Nuoroda

  Bus pirma ponia Anykščiu ,nei juoktis ,nei verkt ! Nebejuokinkit žmones su tuo Vaiginu ,jei nors kiek gerbiat save .Nedarykim gedos mūsu miestui .

  Prieš 5 mėnesių
 • Vaiginapas - Violetai

  atsakymas į: Meriene violeta Nuoroda
  Prieš 5 mėnesių
 • Jau nedaug trūksta

  Nuoroda

  "Anykštos" paskelbtame balsavime, kas pateks į antrą ratą, už Sigutį Obelevičių jau pasisako 70,6 proc. balsuotojų. Bičiuliai, tikrai, nebarstykime balsų, taupykime biudžeto lėšas ir savo pačių laiką ir išrinkime merą pirmame ture!

  Prieš 5 mėnesių
 • Studentė V.

  Nuoroda

  Bičiuliai, aš jau balsavau išankstiniuose, suskubkite, jei negrįšite namo sekmadienį, išrinkime pirmame rate Sigutį ir TS-LKD sąrašo jaunimą į tarybą!

  Prieš 5 mėnesių
 • m.

  atsakymas į: Studentė V. Nuoroda

  Idomu kaip praslydai, kad leido balsuoti .

  Prieš 5 mėnesių
 • Studentė V.

  atsakymas į: m. Nuoroda

  Mažiau gerk šnapso, ateik savivaldybę ir nereiks niekur slidinėti, galėsi balsuoti išankstiniuse rinkimuose, žinoma, jeigu dar paso nesi pragėręs.

  Prieš 5 mėnesių
 • m.

  atsakymas į: Studentė V. Nuoroda

  Linkiu pasveikti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Vygantas

  Nuoroda

  Nukopijavau buvusio valstiečių partijos nario Matelio mintĮ: "Suteikime šansą naujiems TS-LKD sąrašo lyderiams ir jų komandai. Tai padarę bent jau būsime tikri, kad panevėžiečiai visada galės ateiti ir atvirai išsakyti savo priekaištus bei pasiūlymus. Ši partija po rinkimų neišnyks kaip dūmas ir bus atvira įvairioms diskusijoms”. 100 proc. pritariu ir kviečiu anykštėnus nebarstyti rinkėjų balsų, balsuoti už TS-LKD ir Sigutį Obelevičių!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • PatriciaRam

  Nuoroda

  „Google“ sumokėjo kasdienį darbą, kuris svyruoja nuo $ 500 iki $ 1000. Aš gavau $ 23,749 už pirmąjį mėnesį ir $ 32,854 už praėjusio mėnesio atlyginimą iš „Google“, kuris namuose dirbo 3 valandas per dieną. Netgi tie, kurie yra nauji, gali lengvai užsidirbti 200 JAV dolerių per valandą, o laimėjimai laikui bėgant gali būti dar didesni. daugiau čia.

  >>>>>>>> w­w­w­.­w­e­b­j­o­b­3­3­.­c­o­m

  Prieš 5 mėnesių
 • TIKS PRIE FOTO :)

  Nuoroda
  Prieš 5 mėnesių
 • o bLIAM !

  atsakymas į: TIKS PRIE FOTO :) Nuoroda

  Čia tipo Vaiginas traukia dainą apie savo sugyventinę Violetą? Nu bliam...

  Prieš 5 mėnesių
 • Ats

  Nuoroda

  ,,mero automobilis taps mero kabinetu“, - gąsdina L.Pakeltis. Kuo tada bus paverstas mero kabinetas?
  Bus paverstas mero mobilaus kabineto garažu.

  Prieš 5 mėnesių
 • kaip pasirinkti?

  Nuoroda

  Pasiziurejau kandidatustatistika.lt kas visai nemoka mokescius ir kas centus tai uz tuos tikrai nebalsuosiu. O situacija mazdaug tokia Tevynes sąjunga is 34 isbraukiau 17 liko 17 Valstieciai is 33-14 liko 19.Darbo partija is 19-7 liko 12 Liberalai is 39-13 liko 26 Socdemai is 42-15 liko 27.Tubio Anyksciu krasto labui is 49-11 liko 38.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kairys

  Nuoroda

  Girdėjau, kad jau pagavo valstietį perkantį balsus. Žmonės, kol nevėlu stabdykime šitą žalią, rusiškom trąšom ir Naisiais pasmirdusį marą. Jeigu esi kairiųjų pažiūrų - balsuok už socialdemokratus, dešiniųjų - už konservatorius, už liberalus, centristus, nepatinka ir tie - už darbiečius, bet nebalsuok už valstiečius, kurie užsimojo įvesti Lietuvoje lukašenkinę diktatūrą!

  Prieš 5 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Kairys Nuoroda

  Kartus eik pigaus but no nusipirk ..koncervam senai vagiam galas..o ne naisei vaikam 50euru pakele...kiek aukstu valdininku uzdare...kiek teiseju sukiso...taip kas dirba klaida daro bet dauk ka I prieki daro.

  Prieš 5 mėnesių
 • STUDENTĖ

  atsakymas į: Darius Nuoroda

  Berašti, vagis ne valstiečiai, o Prezidentsi pavaldi STT gaudo. Konservatoriai laimės rinkimus, nes niekas nebetiki jūsų, debilai, kėgėbistai pasakomis. Ir dar klausimėlis: jeigu konservatoriai vogė, kodėl ne pas juos, o pas valstietį Karbauskį atsidūrė tūkstančiai ha žemės ir milijonai?

  Prieš 5 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: STUDENTĖ Nuoroda

  nekažką ir tu raštingesnė PREZIDENTSI.....ką tai reiškia

  Prieš 5 mėnesių
 • nu jooo

  Nuoroda

  Geras straipsnis, pasijuokėm skaniai. Patiko ir Vaigino šūkis: "Mums ne tas pats, kas vyksta". Kur vyksta, kas vyksta, kada vyksta? Nesuprasi, ar čia apie atleistą Vaiginą ir jo pasodintą ąžuoliuką, ar merą, ar dar kažką.

  Prieš 5 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: nu jooo Nuoroda

  Būtent apie pasodinta...Tubį ! Cool !

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi aha...

  atsakymas į: nu jooo Nuoroda

  Nu kas kas gi čia gali vykti...? Nebent Vaigino sugyventinė Violeta ravi kaimynų daržus už butelį... Leontijaus ir vergės Izauros anykštietiškas serialas :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Būras

  Nuoroda

  Lietuvos ryte rašo " valstietis" pradeda papirkinet rinkejus ,tai tuo toliau nuo vaigino !

  Prieš 5 mėnesių
 • fainas straipsnis----tik ne kiekvienam suprast

  Prieš 5 mėnesių
 • Tarnautojai

  Nuoroda

  Tai tegul išperka tuos pastatus ir irengineja. Koks skirtumas ? Pinigai visiems vienodi .

  Prieš 5 mėnesių
 • Chmmm

  atsakymas į: Tarnautojai Nuoroda

  A6 gyvenu individualiame name, kodėl savivaldybė turėtų leisti mūsų visų pinigus namų išpirkimui? Teisingai Sigutis galvoja. Tegu daugiabučius stato privatininkai, kaip Vilniuje ir visama pasaulyje

  Prieš 5 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  jokios ateities vizijos lekstos nuvalkiotos frazes

  Prieš 5 mėnesių
 • Jaunius

  Nuoroda

  Bičiuliai, pasitenkime dar įtikinti žmones, kad ateitų balsuoti, kad balsuotų už TS-LKD sąrašą Nr.6, kad reitinguotų jaunimą. Išrinkime į tarybą gimnazistus, kitus jaunus žmones, o jau pirmame ture galime išrinkti Obellevičių, kuris supranta jaunų žmonių lūkesčius!

  Prieš 5 mėnesių
 • Kur jau ne

  atsakymas į: Jaunius Nuoroda

  Už buvusį komunistą aš nebalsuosiu. O ir iš vis - per dau nervų nuo tų koncervų!

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai jau taip

  atsakymas į: Kur jau ne Nuoroda

  Jei tau nervai nuo koncervų, tai kam juos valgai? Valgyk šviežią maistą - vaisius, daržoves, uogas. Galva geriau veiks, su sąlyga, kad netuščia.

  Prieš 5 mėnesių
 • Jop top

  atsakymas į: Jaunius Nuoroda

  Jooo išrenkam rokius kur džipais girti laksto ir taranuoja kitas mašinas kručiau ką gimnazistai:)

  Prieš 5 mėnesių
 • branda

  atsakymas į: Jaunius Nuoroda

  palaikau jūsų ryžtą ir siekį atskirti grūdus nuo pelų ! Sėkmės ir ryžtingo darbo!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Tušti pastatai

  Nuoroda

  Bibliotekos pastate darykit butus ,senoj ligoninej galit irgi rengt butus ,dabar vyno gamykloj irgi galima ,bet ne ,geriau vel pinigelius plaut .Ligonine state ,Idomu kiek nubyrejo I kišene ,dabar vel rankos siekia I naujas statybas ? Gudrus dajtarelis ,nors senas ,bet gudrus.Žino gerai kur statybos,ten pinigai.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tarnautoja

  atsakymas į: Tušti pastatai Nuoroda

  Ar tu durnas ar plaukt nemoki. Vyno gamykla - privati, sena ligoninė - privati, kaip svetimam darže savivaldybė gali kažką daryti? kalba eina apie tai, kad daugiabutį statytų ne savivaldybė (iš kur ji paimtų pinigų statyboms), o privati kompanija, tai kaip iš privatininko meras gali nuplaut pinigus?

  Prieš 5 mėnesių
 • Eilėraštis

  Nuoroda

  Vaiginas užtvanką griaus,
  Bet nugriovęs nemeraus.
  Jau pavytęs ir susenęs,
  Ligoninę nustekenęs,
  Patsai Dalis vos rusena.

  O Lukutis darban neis,
  Tik mašinoje sėdės,
  Lauks kol pats žmogus ateis.
  Bet rinkėjų nesulaukus,
  Grįš Lukas į savo laukus.

  Prieš 5 mėnesių
 • Żinai

  atsakymas į: Eilėraštis Nuoroda

  Leonai Alesion, pievose visai pasiklydęs su savo “eilėraščiais”. Ir Mėnulio pilnatis praėjusi senokai, o tu kelio į sveika susivokima neberandi. Kreipkis pagalbos, laikas seniai!

  Prieš 5 mėnesių
 • Paneigiu

  atsakymas į: Żinai Nuoroda

  Tikjrai ne "Leonai Alesion"! Atstok, nepriekabiauk!!! :(

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Straipsnis apie nieka. Ponui žurnalistui reikėtų permastyti ką jis nori pasakyti tokia rašliava. Visi blogi, visi peza, nieks nieko normaliai nepasako ir t.t. Tai žurnaliste pristatykite kandidatų gerasias puses vietoj tos vienintelės kritikos. Užtenka to purvo ant rajono. Baik Vidmantai, geriau padėk žmonėm apsispręsti, o ne vien sumaišti kelti.
  Koks patriotas, pagal tavo straipsnis į rinkimus iš viso nereikia eiti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Girniukaitis tarė:

  Nuoroda

  "Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl - jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų." Va taip !!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Verslininkas

  atsakymas į: Girniukaitis tarė: Nuoroda

  Gerai pasakė, aš irgi nesamdyčiau nė vieno iš kandidatų į merus ar seimūno. Vadovauti įmonei turi verslininko gyslelę turintys žmonės, vadovauti rajonui - vizionieriai. O geriausias vizionierius be kalbų yra Sigutis. Jis savo gebėjimus rodė per 8 meravimo metus, kai Anykščiai šovė į neregėtas aukštumas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ee

  atsakymas į: Verslininkas Nuoroda

  Gal galima išsamiau apie tas aukštumas.Kas gero iš taip aukštai matyti?

  Prieš 5 mėnesių
 • Nagas

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  Obelevičius bent jau kažką padarė, manau, kad daugiau negu didžioji dauguma šalies merų. O ką tokio reikšmingo nuveikė kiti 5 kandidatai?

  Prieš 5 mėnesių
 • anykštėėnė

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  Kokios aukštumos? Ogi lajų takas. Vienas iš labiausiai turistų lankomų miestų, daugybė darbo vietų sukurtų SPA, šiltnamyje, kavinėse, viešbučiuose, menų inkubatoriuje ir pan. Viso šito nėra aplinkiniuose rajonuose.

  Prieš 5 mėnesių
 • netiesa

  atsakymas į: anykštėėnė Nuoroda

  Plepalai. Lajų takui išleisti pinigai naatsiperka. SPA yra privatus verslo objektas, šiltnamiai- taipogi. Menų inkubatorius nuostolingas, o kavinėse dirba po 2-3 žmonės. Tai kur ta nauda vietos žmonėms?

  Prieš 5 mėnesių
 • Ee

  atsakymas į: anykštėėnė Nuoroda

  Aš galvojau kad Anykščių parapijoj bene didžiausias nedarbas ir mažiausi atlyginimai.Pasirodo klydau.Šitiek viešbučių ir kavinių...

  Prieš 5 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  tai sigutis birbino mergas ??

  Prieš 5 mėnesių
 • merga

  atsakymas į: nu Nuoroda

  normalu. negi tau patinka katras birbina vyrus ar dar ką?

  Prieš 5 mėnesių
 • aga

  atsakymas į: nu Nuoroda

  birbino, birbina ir dar žino katra duoda

  Prieš 5 mėnesių
 • Interesna

  atsakymas į: aga Nuoroda

  Kažno Sigutis su kuo notraukoje puikuojasi ,su šeima ar su draugėmis panevėžietėmis.Šiaip jis tvirtos šeimos šalininkas,kaip ir Nefas mėgdavo šeimos fone pozuoti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Pažėjau

  atsakymas į: Interesna Nuoroda

  Reklamoje Sigutis su Prezidente, ir šeima, ir pelėdom, ir draugais, ir tremtiniais. Nėra tik su idijotais ir KGB

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Pažėjau Nuoroda

  Man vis tiek interesna.Kaip buvę TSKP nariai gali bendrauti su buvusiais tremtiniais.Jų ideologija buvo kardinaliai priešinga.Nu kaista nors tu ka...

  Prieš 5 mėnesių
 • Juristė

  atsakymas į: Interesna Nuoroda

  O koks tamstos reikalas? Ar nebūsi to skandalo užsakovas? Pagal IP nustatyti asmenyb3 nesunku. Byla tai nebaigta, kad paskui nereiktų raudonuoti teisme!

  Prieš 5 mėnesių
 • Mano

  atsakymas į: Juristė Nuoroda

  Reikalas,jei kandidatas viešas asmuo.Nuotraukas šeimos fone matėme visi,apie prostitucijos skandalą rodė televizija ir jis iki šiol nepaneigtas. Tai ne mano pramanas.O savo ipi susikišk į savo...

  Prieš 5 mėnesių
 • Blyn

  Nuoroda

  Galvojau, kad valstiečiai prieš pilies statybą, pasirodo, kad už. Nu tikrai būtų įdomu pamatyti, kaip piliakalnis su pilim atrodė 13 ar 14 amžiuje.

  Prieš 5 mėnesių
 • Užtvanka ...

  Nuoroda

  Sunku akmenėliui prie kelio gulėti
  Sunku Vaiginėliui eiliniu sėdėti…

  Griaus griaus Vaiginas užtvanką šitą!
  Taip griaus, kad nieko nieks nestatytų!
  Bars bars jį Baura, bars Violeta
  Bars ir rinkėjai – neužtars!

  Mat Lukiukas stiklo sieną jau išardė.
  Žiogelis tą kiaulių marą pats sutvardė.

  Griaus griaus Vaiginas užtvanką šitą!
  Mat jis nemoka nieko statyti…
  Bars bars jį Baura, bars Violeta
  Bars ir rinkėjai – neužtars!

  Prieš 5 mėnesių
 • Patiko

  Nuoroda

  Gerai pasijuokiau. Turi gyslelę Šmigelskas. Nelabai supratau tik dėl Obelevičiaus nepakantumo korupcijai. Manau, kad taip žadėt vicemeras gali, nes per jo meravimo 8 metus STT nesuėmė, matyt nebuvo už ką.

  Prieš 5 mėnesių
 • balsuosiu

  Nuoroda

  užta kuris pažadės pastatyt dangoraižį ,jei pažado neištesės turės nuo bangelės įupe nušokti

  Prieš 5 mėnesių
 • Komunikacijos ekspertė

  Nuoroda

  Peržiūrėjau kai kurių partijų ir kandidatų reklamą. Labai juokinga ir graudu, matosi, kad žmonės užsiima saviveikla. Darbo partijos šūkis: "Atsakome už savo žodžius". Gerai, bet galima suprasti, kad už poelgius ir darbus atsakomybės neprisiima. Liberalų sąjūdis. Reklama su kumščiais prieš rinkėją. Galima suprasti taip: išrinksite, gausite į snukį, neišrinksite - gausite į snukį. Apie Tūbio Šiaurės Korėją ir Brežnevo laikus primenantį vaizdo klipą patyliu. Valstiečių reklamos teiginys "Etatinis modelis sprendžia moksleivių mažėjimo problemą" yra "užmušantis". Valstiečiai priėmė kaimo mokykloms pražūtingą modelį, kuris ne vaikų skaičiaus mažėjimą sprendžia, o skirtas sunaikinti kaimo mokyklas. O dar valstiečių kandidato Vaigino siūlymas griauti (panaikinti) Šventosios užtvanką yra galutinai priverčiantis rinkėjus balsuoti prieš tokį kandidatą ir partiją, nes pagal viešųjų ryšių dėsnius žodžiai "naikinti" ir pan. iššaukia žmonių priešiškumą.

  Prieš 5 mėnesių
 • geras

  atsakymas į: Komunikacijos ekspertė Nuoroda

  Galėtų valstiečiai paaiškinti, kaip tas klasės krepšelio modelis sprendžia moksleivių mažėjimo problemą? Gal krepšelyje bus gaminami vaikai? Ar krepšiais vaikus suneš į kaimo mokyklas? Geltonais autobusiukais išveš, karzykom suneš atgal. Linksma

  Prieš 5 mėnesių
 • Valio

  Nuoroda

  Mūsų daugiabučio laiptinėje 2 butai negyvenami, priešais daugiabutyje vienas butas kokį dešimtmetį negyvenamas. Tai miesto centre. Statykit. Bus daugiau tuščių butų.

  Prieš 5 mėnesių
 • Jauna

  atsakymas į: Valio Nuoroda

  Kodėl negyvenamas? Gal žmonės emigravę ir sugrįš. O butų Anykščiuose neįmanoma nei išsinuomoti, nei nusipirkti. Daugiabutis (jeigu butai ten būtų įperkami) būtų jėga, poreikis tikrai yra.

  Prieš 5 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: Jauna Nuoroda

  Į kapelius emigravę.

  Prieš 5 mėnesių