Prezidento rinkiminė kampanija, realiai prasidėjo jau prieš porą mėnesių, taigi – likus daugiau nei pusmečiui iki rinkimų. Tuo tarpu iki savivaldos rinkimų jau vos trys mėnesiai, bet Anykščiuose tylu ramu.
Paskelbta, kad tiesioginiuose mero rinkimuose dalyvaus socialdemokratas Dainius Žiogelis, konservatorius Sigutis Obelevičius, „darbietis“ Vaidutis Zlatkus ir „valstiečių“ kandidatas Dalis Vaiginas. Mero rinkimuose turėtų dalyvauti ir dabartinis rajono vadovas Kęstutis Tubis bei Anykščių liberalų lyderis Lukas Pakeltis.


Jeigu tiesioginiuose mero rinkimuose varžysis tik minimas šešetas, drįstu prognozuoti, tik kas rinkimuose liks šeštas. Na, nepykit, p.Vaiduti, nieko asmeniško...
Meras K.Tubis į rinkimus, matyt, eis kaip visuomeninio komiteto atstovas. O tai duos ir savų pliusų (visi partiniai – vagys, o mes – nesame partiniai), ir minusų (struktūra, pinigai, popierizmas). Tačiau, bet kuriuo atveju, mero šansai rinkimuose bus geri jau vien dėl to, kad jis – meras. Pirmojo asmens pozicija garantuoja matomumą ir didelius administracinius resursus. Apsaugok, viešpatie, K.Tubis administracinių resursų nenaudos. Čia aš apie kitų rajonų nedorus merus šneku, kurie seniūnus kartu su jų valdiškais automobiliais ir telefonais darbo metu užsiimti agitacija verčia... Tvirta ranka – taip pat K.Tubio privalumas. Lietuviai (kaip ir rusai) vadovų nemėgsta, bet valdovus – vertina ir gerbia.
D.Vaiginas identifikavosi kaip aršiausias antitubininkas. O didelė dalis rinkėjų visuomet balsuoja ne už ką nors, bet prieš ką nors. Atrodytų, kad tie, kurie balsuos prieš K.Tubį, turėtų rinktis D.Vaiginą. Buvusio Anykščių ligoninės direktoriaus šansai didėja ir dėl to, kad jis – gydytojas. O ir jį kelianti „valstiečių“ partija, nors jau ir ne ant bangos, bet sakykim, dar su solidžia potencija.
Vicemeras, konservatorius Sigutis Obelevičius dirbo kartu su K.Tubiu. Darniai abu valdė rajoną, tad teoriškai vicemero elektorato turėjo nelikti: kurie palaiko merą - balsuos ne už S.Obelevičių, o už K.Tubį, kurie rajono vadovu piktinasi, taip pat neturėtų rinktis jo pavaduotojo. Tačiau, istorinė patirtis rodo, kad konservatoriai mūsų rajone ir Seimo, ir savivaldos rinkimuose visuomet renka bent keliolika procentų balsų. Nors katilinėmis snigtų – vis tiek jų elektoratas išlieka stabilus.
Ir socdemas D.Žiogelis rinkimuose bus rimtas varžovas visiems. Kaip asmenybei jam didelių priekaištų nerasi, Anykščių socialdemokratai liko vieningi, „kirkilininkų“ skyriaus, panašu, kad nebeatsiras. Ir pagaliau D.Žiogeliui šį kartą ypač palanki kairiųjų pažiūrų elektorato erdvė. „Darbiečiai“ labai sumenko, D.Vaiginas „valstiečius“ net ir vizualiai traukia iš kairės į centrą.
L.Pakeltis šiuose rinkimuose bus visiškas „kindersiurprizas“. Tiksliau, pats L.Pakeltis tai yra aiškus, suprantamas, bet koks bus rinkėjų požiūris į jį – sunku nuspėti. Jis nebėra pagrindinis K.Tubio priešas, liberalų sąjūdis, kuriam atstovauja, dabar - kažkur tarp reanimacijos ir morgo. Jaunimui L.Pakeltis nebėra jauniklis. Pavyzdžiui, Kristus, būdamas jo amžiaus, buvo daugiau pasiekęs.
Kita vertus, 33-ejų metų L.Pakeltis, lyginat su D.Žiogeliu ir V.Zlatkumi, yra jaunuolis, o D.Vaiginui, S.Obelevičiui ir K.Tubiui – jis visai vaikas. Kai Lukas gimė, jie jau seniai buvo metę rūkyti bei vaikščioti į šokius ir komjaunimui nebepriklausė. Kita vertus, L.Pakeltis šį kartą gali pretenduoti ir į netipišką jam rinkėjų segmentą – totalaus protesto balsus. Tikram protestuotojui atrodo, kad D.Žiogelis tebemedžioja su Algirdu Brazausku, S.Obelevičius malkinę pasistatė iš Vytauto Landsbergio jam suveiktos kolūkio daržinės, K.Tubis kiekvienais metais gauna po 30 milijonų rajono biudžeto eurų ir leidžia kur sugalvojąs, o D.Vaiginas asmeniškai atsakingas už Ramūno Karbauskio trąšų kokybę bei Agnės Širinskienės kostiumėlius. Tiems žmonėms Eligijus Masiulis gali atrodyti sistemos auka: pakišo, sudegino, sunaikino. Būta ten pinigų, vargani šimtas tūkstančių eurų...
Darbo partija išsikvėpusi, antrą kartą į Anykščių rajono merus kandidatuoja ne skyriaus lyderis, o mažiau žinomas asmuo. Lyderis Ričardas Sargūnas, tikėtina, būtų sutelkęs ir „tvarkiečių“, ir centristų, ir gal net „zuokininkų“ balsus. Vargu, ar V.Zlatkus gali būti rimtu žaidėju. Jis ir pagal charakterį nėra rėksnys, na, koks gi iš jo „darbietis“... L.Pakeltis galėtų parėkaut, bet nesugebės apsimesti liumpenu ir totalių kvailių balsų nesurinks.
Pagal dabartinę situaciją atrodytų, kad pirmojo penketuko galimybės yra apylygės – mažai tikėtina, kad kuris iš jų nesurinks 10 proc., ar kažkas peršoks 30 proc. ribą. Bet kol kas tai - tik prieš startinė pozicija. Gal kas tingės bėgti, gal kažkas per anksti „užsiplėš“, gal kieno dopingo mėginys bus teigiamas...
Šį kartą man labai trūksta dar vieno, septintojo kandidato. Rinkimuose į Anykščių savivaldybės tarybą ir merus įžvelgiu didelio durniaus plačią nišą. Charizmatiškas pliurpikas, einantis su visuomeniniu komitetu, sumaišytų išankstines prognozes. Durnių pas mus anksčiau yra buvę, bet charizmatiškų durnių nepasitaikė.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • pastebėjimas

  Nuoroda

  tai ir parodo Anykščių valstiečių žaliųjų partijos skriaus silpnumą. 1.-neturi stiprios politinės asmenybės kandidatui į merus. Antra partija ir atstovas seime neišpildė rinkėjų lūkesčių, kurie kaimiškoje vietovėje vertinami paprastai, nepolitikuojant, o pagal darbus.
  Bandymas visur pasigerinti, atspindi partijos skyriaus vado katinišką bruožą- prisitrinti ant klelių, murkiant....o poto ir nagus galima įleisti

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: pastebėjimas Nuoroda

  Rajone kvailai politikuoja tik Tubis.Visi kiti daro ką sugeba.

  Prieš 8 mėnesių
 • Čia

  Nuoroda

  Koks čia jaunimas? Aknystų?

  Prieš 8 mėnesių
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Mes už Savicką. Jis jaunatviškas modernus supranta mūsų problemas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kinder

  atsakymas į: Jaunimas Nuoroda

  Čia kurio amžiaus universitetas rašo?:) mažiausiai penkto?:)

  Prieš 8 mėnesių
 • TamJo

  Nuoroda

  Gal kai kam ir protingiausias ? Bet buvusiai "deržavai" tikrai atsidavęs. Pats pirmas aplankė Žydų autononinę sritį, kur Komunistų vadas Žirinovskis žada visus buvusius komunistus ir kagebistus perauklėti už TSRS sužlugdymą

  Prieš 8 mėnesių
 • O

  atsakymas į: TamJo Nuoroda

  Kurį Šmigelsko knygos skyrių praleidau? Noriu apie Birabidžaną paskaityt!

  Prieš 8 mėnesių
 • Virginija

  Nuoroda

  Kai pasiklausiau Skvernelio nusikalbėjimų pastarosiomis dienomis, tai gal tuo d... norima padaryti Vaiginą?

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Tipo Vidmantas pats protingiausias, ir naudojasi tarnybine padetim, o visi kiti tokie kaip ivardijo.
  Cia manau zmogaus pasiputimas, nepagarba kitam, kulturos stoka, neprofesionalumas ir sovietmecio kvapai.

  Prieš 8 mėnesių
 • ***

  Nuoroda

  "įžvelgiu didelio durniaus plačią nišą... "Aš nesuprantu antraštės. Ar rinkimuose galės dalyvauti tik labai durni, o išrinktas bus pats kvaišiausias. Nesuprantu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Nežinau, kaip baigsis rinkimai, nežinau ir už ką balsuosiu, bet žinau, kad balsuosiu ne už valstiečius ir jų kandidatą, nes žodis "valstietis" jau tampa keiksmažodžiu

  Prieš 8 mėnesių
 • Teisingai!

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Teisingai ponia pastebėjote! Tampa keiksmažodžiu. O ypač bjauriu - derinys "Vaiginas - valstietis". Tikrai išsikeikti norisi.

  Prieš 8 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Zurnalistu etikos komisija vien uz straipsnio pavadinima galetu Vidmantui pirsteliu pagrūmot. O jei kas nors ir i teisma paduotu labai nenustebciau.

  Prieš 8 mėnesių
 • Marijona

  atsakymas į: As Nuoroda

  Mums su Vidmantu atleistina

  Prieš 8 mėnesių
 • Teisingai pastebėta!

  atsakymas į: Marijona Nuoroda

  Tau metai - jam barzda maišo. :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  valstiečiai , kaip minima komentaruose, pasirinko nepartinį ''atpirkimo ožį" vien tik dėl to, kad pasitikrinti rajone dar galimą rinkėjų pritraukimą, orientuodamiesi ne į vietos savivaldos rinkimus, bet į Prezidento. Kas yra aktualu partijos lyderiui ir valdybai. Todėl dabartiniam skyriaus pirmininkui leido žaisti šį stalo žaidimą su D.V. korta.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ziogelis , tai arogancijos pavyzdys.

  Prieš 8 mėnesių
 • aha-jo

  atsakymas į: A Nuoroda

  tai visi nuo fermų su arogancija ir su kvapu, o ką? Geras vyras turi turėti arogancijos, kitaip žemesnieji sluoksniai negerbs...

  Prieš 8 mėnesių
 • ats. į asta komet

  Nuoroda

  labai akivaizdu ant ko pakabinta visa valstiečių skyriaus politika. Tinkamo lyderio iš savo partijos narių neturite, dėl įtakų nepasidalinimo dabartinio mero neremiate ir nesutikote eiti į rinkimų kovą. Taigi ''atpirkimo ožį" radote ''nuskriaustą' dėl nepatenkintų ambicijų gydytoją, buvusį ligoninės vadovą.
  Taip, akivaizdžiai pralaimėjus rinkiminę kovą, kažkas iš vietos partiečių užims skyriaus pirmininko postą, kadangi p. Antanui teks tenkintis Seimo nario postu, o nepartinis kandidatas bus pamirštas, kaip ir jo direktoriavimas ligoninėje.
  Laukime scenarijaus tęsinio, kuri dalinai atkartoja Anykščių liberalų veiksmo pasirodymą ir sunykimą.

  Prieš 8 mėnesių
 • asta

  atsakymas į: ats. į asta komet Nuoroda

  Tenkinti Seimo nario postu? Daugeliui tai neįgyvendinama svajonė ( Obelevičius, Tubis, Pakeltis ... )

  Prieš 8 mėnesių
 • ats.

  atsakymas į: asta Nuoroda

  nenukrypkite nuo savo daržo ir diskusijos esmės, žvalgydamiesi į kitų daržus....

  Prieš 8 mėnesių
 • Uosis

  atsakymas į: ats. į asta komet Nuoroda

  Kur matote Anykščių liberalų sunykimą? Skyriai mažėja, kai mažėja narių. Taip nėra. I

  Prieš 8 mėnesių
 • pastebėjimas

  atsakymas į: Uosis Nuoroda

  Gal Jūsų vienas iš vadovų, profesionalus miškininkas prarado profesinius įgūdžius užsiimdamas politika ir nemato realybės, tai paskaitykite:

  " drebulė-uosiui atsakymas į: Bailei drebulei
  Nuoroda

  Uoseli, broleli,
  Kietos tavo šakelės
  Lūžta ir trupa
  Vėjui papūtus.

  Kietas paviršius
  Tavo kelminis,
  Bet viduriukas-
  Po šaknimis jau
  Puvinys...."

  Prieš 8 mėnesių
 • Uosis

  atsakymas į: pastebėjimas Nuoroda

  Nėra nei vienos ligos ir kempinės kuri pūdytų uosio kamieno šerdį. Uosis išsiskiria iš visų medžių tuo, kad niekados nebūna su pažeistu viduriuku.

  Prieš 8 mėnesių
 • įdomu tai-

  atsakymas į: Uosis Nuoroda

  nesu fitopotologas, bet specialistai pastebi, kad pirmieji Lietuvos uosynų džiuvimo požymiai pastebėti 1996-97m. Pasak specialistų to priežastys dar nėra galutinai išaiškintos, bet yra nustatyta,kad kenkia šaknims ir šakų gyvajai žievei įvairūs grybai. Atpažinti yra Almillaria genties grybai pakenkę Biržų uosynus. Gydymo priemonių dar nėra išrasta. Todėl specialistai rekomenduoja plynus pažeistų uosynų kirtimus, jų vietoje užveisiant kitų rūšių medžių želdynus arba savaiminiam pasikeitimui.
  Kažkokie sutapimai su pasivadinusiais politikais-"liberalai". O gal man tik taip atrodo?

  Prieš 8 mėnesių
 • Na

  Nuoroda

  Man patiko teiginys jog S.Obelevičius malkinę pasistatė iš Vytauto Landsbergio jam suveiktos kolūkio daržinės,Kai pagalvoji, nacių elitas ko gero Kavarske žydų taip pat nešaudė.Be reikalo juos pakorė...
  Janas maliakalnio

  Prieš 8 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  Kas laimės rinkimus mąstantys ir stebintys politines elgsenas valdančiųjų jau seniai suprato.
  Esmė, kas sudarys valdančiąją koaliciją ir kaip ji susitars dėl strateginių tikslų įgyvendinimo.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ekspertas

  Nuoroda

  Stebint iš šalies tai visi kažkokie kandidatai besiblaškantys atrodo tipo -myli nemyli duos -neduos, kol kas solidžiausiai atrodo socdemai ir vadas da nepensininkas ir komunistu nebuvęs ir sąrašas patrauklus beje pirmieji paskelbė t.y netrina nieko, neslepia.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: Ekspertas Nuoroda

  Pensininkai tik du - Tubis ir Vaiginas.Abu vienas ant kito griežia dantys.

  Prieš 8 mėnesių
 • Chm

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  gal labiau Antanas griežia dantis, nes bijo prarasti vado pasitikėjimą ir skyriaus pirmininko poziciją dėl pasirinktojo kandidato perspektyvos

  Prieš 8 mėnesių
 • asta

  atsakymas į: Chm Nuoroda

  Skyrius beveik vieningai pasipriešino bandymui iškelti K.Tubio kandidatūrą. Skyrius, kaip niekad vieningas ir palaiko sprendimą remti D.Vaiginą.

  Prieš 8 mėnesių
 • ai

  atsakymas į: asta Nuoroda

  karksite, asta, kaip žąsis, o turėtumėte giedoti kaip Gervė. Atrodo uoliai vykdote Antano užgaidas. Ar ilgai...?

  Prieš 8 mėnesių
 • įdomu

  atsakymas į: asta Nuoroda

  už skyriaus sprendimus centrinei valdybai ir partijos pirmininkui atsiskaito ir prisiima atsakomybę vykdantis skyriaus pirmininko pareigas, suprantama p. Antanas.
  Taigi, jeigu pasirinktas kandidatas nesuteiks partijos centro iškeltiems uždaviniams ir lūkesčiams norimo rezultato bus pasikeitimų skyriuje. Va tada ir pamatysime vieningumą ir tt ir kur bulvytės žydi...

  Prieš 8 mėnesių
 • asta

  atsakymas į: įdomu Nuoroda

  Skyriaus nariams būtų gėda REMTI prieštaringos reputacijos K.T. Todėl, kaip besibaigs rinkimai, visi liks su švaria sąžine ir nebus jokių pretenzijų gerb. A.Baurai. Reikia atkreipti dėmesį, kad K.T. rėmimui pirmiausiai pasipriešino skyriaus aktyvas, o skyriaus pirmininkas demokratiškai pritarė daugumos nuomonei.

  Prieš 8 mėnesių
 • Mindaugas

  Nuoroda

  Greta galėtų kandidatuoti, tikrai laimėtų vėl.

  Prieš 8 mėnesių
 • pletkai

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Įdomu ar Ramūnas neužpavydėjo, kai Kęstutis atvirai papasakojo per kiek laiko jį sužavėjo savo patirtimi?

  Prieš 8 mėnesių
 • Virga

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Ką laimėtų? Krūtinės apimties konkursą ar dar ką?

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Virga Nuoroda

  Laimėtų kvailų rinkėjų balsus.

  Prieš 8 mėnesių
 • geras

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tai ir Dalio atveju Antanas su savo bendražygiais tikisi išlošti daugumą, pasinaudodamas kvailais rinkėjais, kurie neturi savo nuomonės, o eina paskui bandą vedančiąja avį.

  Prieš 8 mėnesių
 • M.

  Nuoroda

  Apklausos rodo, kad rinkimus, ir gana nesunkiai, laimės konservatoriai ir Obelevičius

  Prieš 8 mėnesių
 • Tubis su Zuoku susitiko

  atsakymas į: M. Nuoroda

  Bet ar jau ieškomos prostitutės TV projektui?

  Prieš 8 mėnesių
 • agentūra

  atsakymas į: Tubis su Zuoku susitiko Nuoroda

  ar kandidatuoji ar tik suteneriauji?

  Prieš 8 mėnesių
 • Gaga

  Nuoroda

  Laimės Vaiginas. Alesionkos pykčiui!

  Prieš 8 mėnesių
 • Chi-chi-chi

  atsakymas į: Gaga Nuoroda

  jau laimėjo. Pabėgimo iš konkurso rungtyje buvo pirmas :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Nejuokinkit

  atsakymas į: Gaga Nuoroda

  Kas balsuos už pensinyką?

  Prieš 8 mėnesių
 • Bus

  atsakymas į: Nejuokinkit Nuoroda

  Už pencininką Tubį balsavo daug, balsuos ir už kitą pencininką.

  Prieš 8 mėnesių
 • palyginimai

  Nuoroda

  Vilniaus Švč. Dievo Motinos Užtarėjos sentikių cerkvė. Ant jos durų parašyta, kad įeiti negalima tiems, kurie skuta barzdas (nesvarbu, ar savas ar kitų).
  Gal ir "Anykštos" visuomenės ''šventykloje" tai galioja etatiniams?

  Prieš 8 mėnesių
 • Barzdaskutys

  Nuoroda

  Kad ir kokią barzdą kai kias beišsiaugintų - iki Basanavičiaus vis vien toli kaip iki Mėnulio...

  Prieš 8 mėnesių
 • instorija

  atsakymas į: Barzdaskutys Nuoroda

  "1699 m. „europeizacijos politikos“ vedamas Rusijos caras Petras I savo šalyje nusprendė priversti pavaldinius skusti barzdas ir įvedė privalomą mokesti tiems, kas nenorėjo jų atsisakyti. O tokių buvo nemažai, kadangi stačiatikybė dar visai neseniai buvo reformuota ir barzda buvo laikoma ne tik neatsiejamu vyriškumo atributu, bet ir tikro „rusų tikėjimo“ ženklu. Ir savo metu barzdas ten nešiojo visi – nuo skurdžiausio baudžiauninko iki įtakingiausio dvaro bojarino. Nuo 1705 m. caro įsaku dvasininkams leista nešioti barzdas nemokant jokio mokesčio, o visiems kitiems barzdotiems miestiečiams toks mokestis tapo privalomu. Sumokėjusiems „barzdos mokestį“ buvo išduodami specialūs žetonai - „barzdos ženklai“, o jų kaina skyrėsi priklausomai nuo barzdos nešiotojo padėties visuomenėje."

  Prieš 8 mėnesių
 • Istorijos nesuklastosi

  atsakymas į: instorija Nuoroda

  Petras Į buvo gėjus, todėl taip padarė

  Prieš 8 mėnesių
 • įdomu

  atsakymas į: Istorijos nesuklastosi Nuoroda

  ką tas turi bendro su Vidmanto tikėjimu ir įsitikinimais?

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Yra geras rusų posakis: голосуй-не голосуй, все равно получишь хуй.
  Kam tie rinkimai rūpi, tik partiniams, nes nuo gautų vietų priklauso pinigų dydis, paimamas iš valstybės biudžeto. Ir dar tiems, kurie nuo tarybinių laikų pripratę balsuoti ir negali sustoti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Čepyga

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Šis posakis galioja tik Rusijoje, kurioje pats pasiskiriu save prezidentu iki gyvos galvos. Todėl rusai nuo šito posakio ir vadina savo prezidentą Xuilo.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Čepyga Nuoroda

  Pagal Rusijos Konstituciją prezidentavimo kadencijų skaičius yra ribotas, kaip ir Lietuvoje, todėl jūsų teiginys, kad pasiskiria iki gyvos galvos yra akivaizdus melas. Ir ne pasiskiria, bet žmonės balsuoja, nes daugiau nėra už ką balsuoti, neatsiranda geresnio lyderio.

  Prieš 8 mėnesių
 • Bachirov

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Gali būti ramus, putleriukas bus prezidentu iki tol kol nustips, gal dar 40 metų. Supertraukomis leis pabūti juo Medvedevui, tipo nepažeisdamas konstitucijos. Geresnio prezidento ta šalis nenusipelnė, tik svarbu kad jie sedėtų pas save ir niekur nelystų, skleisdami tą savo krūviną gėrį.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Bachirov Nuoroda

  Lietuva- durnių laivas išvis prezidento nenusipelnė, tik Vašingtono, Briuselio statytinius.

  Prieš 8 mėnesių
 • Radio

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kadangi pas mus Vašingtono statytiniai, užtad ir gyvename tris kartus geriau nei Rusijoje. Manau kad nemaža Rusijos dalis norėtų, kad juos prisijungtų Amerika. Pas žmones gatvėse atsirastų asfaltas, namuose šiltas vanduo ir neregėtas negirdėtas dalykas Rusijos glubinkoje - gamtinės dujos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Kas iš kandidatų didžiausias melagis, visi žino. Kuris durniausias, dar reikia pagalvoti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Kad ir būtų protingas, tai rinkėjai už tokį nebalsuotų, rinkėjams protingų nereikia, jie balsuoja už gudrius, melagius, kurie moka rinkėjams ant ausų makaronų prikabinti, balsuoja už kvailus, kurie priseka rinkėjams pasakų (rinkėjams labai patinka pasakos), patys nesuprasdami, kad kalba nesąmones.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi - ui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Bet kai rinkėjai pamatė, kad meluoja tik savo malonumui, nes yra patologinis melagis ir kitaip negali? Ar tada balsuos?

  Prieš 8 mėnesių
 • svarstyklės

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  kaip gali žinoti, pendėdamas ant svarstyklių
  Ir kaip gali palyginti, kai neturi mąstymo įrankio ir priemonės.
  Pabaksnoti raides daug gebėjimo nereikia....

  Prieš 8 mėnesių
 • išvada

  Nuoroda

  norint išlikti rinkoje reikia keistis. Be to valgyti norisi, o iš vienos saujos kišenpinigių visiems išsilaikyti neužtektų ....
  Pokyčiai tęsis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Apie pokyčius

  Nuoroda

  Ale tu tik pažiūrėk: naglai ir įžūliai susimovusio Vaigino "Anykšta" per Šmigelską į merus anykštėnams nebebruka. Keista? Atsibodo žaisliukas? Ne tą pasirinko? O gal net per barzdą laikraštį pasiekia pokyčių dvelksmas. Anykštėnai tai gi ne visi leidžiasi durninami!

  Prieš 8 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: Apie pokyčius Nuoroda

  Kaip nebruka? Labai bruka.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Apie pokyčius Nuoroda

  Labiau Tubis susimauti negalėjo, net nepajuto ir nesusigaudė, kad prarijo Vaigino gudriai pasiūlyta masala !

  Prieš 8 mėnesių
 • Apie susimovimą

  atsakymas į: Apie pokyčius Nuoroda

  Susimovė Tubis, nes paviešino konkurso garso įrašą. Visi kas girdėjo, suprato, kad Vaiginas teisus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Apie susimovimą Nuoroda

  Gerai padarė, kad įrašą paviešino. Kam slėpti? Tam įrašai konkursų metu ir yra daromi. Iš karto pasimatė Vaigino menkumas ir silpnumas. Pats susiprato dingti ir rimtiems kandidatams po kojomis nesipainioti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Besmegen...

  atsakymas į: Apie susimovimą Nuoroda

  Tai su kuria vieta klausėte įrašo? Ten Meras paaiškino puikiai ir suprantamai. Jei smegenys tokio paaiškinimo nesupranta, jų jau nėra.

  Prieš 8 mėnesių
 • Klausiau

  atsakymas į: Besmegen... Nuoroda

  Visą įrašą. Meras susimovė.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Viasiskai taiklu

  Prieš 8 mėnesių
 • Na, Vidmantai, ir pavarėte apie charizmatiškąjį pliurpiką - kaip iš akies trauktas dėdulė nuotraukoje ... SĖKMĖS BŪTI SEPTINTU

  Prieš 8 mėnesių
 • Taikliai

  atsakymas į: . Nuoroda

  Visiškai pritariu! :) :) :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Tikrai sutinku su Vydma

  Nuoroda

  Už Tubervydenije valgyklu supirkėjo sapaliojimus, medines pilies statybų organizatorių gali balsuoti tik durniai (debylai, protu atsilikę miesto žmonės). Nu nėra tokio durnio šitam mieste - kuris savo namus impregnuotu arklio myžalais ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Rokiškis

  atsakymas į: Tikrai sutinku su Vydma Nuoroda

  Ir vėl iš mūsų pabėgai? Ir vėl šizofreniniai kliedesiai?

  Prieš 8 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Šiek tiek apie artėjančius Savivaldos rinkimus. Kas liečia protesto balsus, tai juos Lukas Pakeltis kartu su Kęstučiu Tubiu juos jau rinko, šluote, šlavė dar du tūkstančiai penkioliktųjų pavasarį. Krykštavo tada iš laimės vietiniai liberalai, kėlė nykščius už savąją pergalę, o jų rinkėjams apsvaigusiems nuo arbatos ir pramogų atrodė, kad jau ryt Anykščiai virs meduolių krantais ir kisieliaus upėmis. Laimingi tie kuri tiki. Liberalai tą metą gavę daugiausia balsų, ir vienu balsu daugiau nei konservatoriai, neužilgo ėmė ir suskilo, politinė meilė truko ne ilgiau nei pusantrų metų. Vieni trenkė durimis sakydami, kad negali dirbti kartu su tokiu meru, Meras savo ruožtu atsakė, kad jis iš savo pavaldinių reikalavo tik vieno - dirbti... Na vienaip ar kitaip, kaip ten bebuvę panašu, kad apie protesto balsus Lukui Pakelčiui lieka tik pasvajoti.
  Protesto balsus rinks Sigutis Obelevičiaus, Dainius Žiogelis, bei savaime aišku, kad Dalis Vaiginas. Panašu, kad rinkėjai atsikandę žadėtų permainų ir proveržių, anykštėnai savo krašto vairą linkę patikėti prieš dar anoje kadencijoje valdžiusiai: konservatorių, valstiečių ir socialdemokratų valdančiajai daugumai. Sigučiui Obelevičiui itin palankūs vis aukštyn ir aukštyn kylantys Tėvynės sąjungos – Krikščionių demokratų partijos reitingai, kurie tik kils su tvirta inercija. Geresnių rezultatų nei praeituose rinkimuose pasieks ir Dainius Žiogelis, šioje vietoje labai svarbu komunikuoti su miesto rinkėjais. Dalis Vaiginas, ko gero yra pats geriausias kandidatas į merus kurį pasirinko valstiečiai, geriau nei buvo planuota kelti Raimondo Balsio, tuo labiau Dominyko Tutkaus kandidatūrą. Vaidutis Zlatkus puikus žmogus, labai palankiai savo rinkėjų vertinamas politikas, o Darbo partijos likimas jos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho rankose, kuris užsimojo tapti Vilniaus meru ir šiuo metu jau turi dvidešimt šešis procentus Vilniaus miesto gyventojų palankumo ir visa tai dar neprasidėjus Savivaldos rinkimų politinei kliurkai. Na ir savaime aišku apie Vyriausiąjį komisarą, kuris subūrė judėjimą Už klestinčius Anykščius, žmogus kuris jau nuo pirmųjų žingsnių į politiką, įrodė, kad kam, kam bet tik ne jam politikos naujoko vardas. Jis ir Dalis Vaiginas, gali tapti viena didžiausių artėjančių rinkim7 intrigų, o jei Kęstutis Tubis patektų į antrąjį rinkimų turą tiesiog renkant Anykščių miesto ir rajono merą, gal kažką tai ir nustebintų, bet ir ne vienam tai nesukeltų nė menkiausios nuostabos, nes juk ne kiekvienas būdamas trisdešimt dviejų metų yra paskiraimas penkto pagal dydį miesto Kriminalinės policijos vadovu, atsimenat ir tai, kad Kęstučio Tubio tėvai nebuvo, nei turtingi, nei įtakingi, liaudiškai tarianat jųjų sūnus į gyvenimą neatėjo „ant gatavo“.
  Vienu žodžiu, dideli šansai, kad po artėjančių Savivaldos rinkimų į valdančia koaliciją, sugrįš konservatoriai, valstiečiai ir socialdemokratai, prie jų gal koks vienas politinis judėjimas, Realiausi pretendentai į merus: Sigutis Obelevičius, Dainius Žiogelis ir savaime aišku, Dalis Vaiginas. Didelė rinkimų intriga gali būti ir pats Kęstutis Kęstutis. Kaip bus, pamatysime suskaičiavus balsavimo biuletenius, nors jau dabar aišku, rinkimai bus įdomūs.

  Prieš 8 mėnesių
 • Įtikinama

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Gera analizė

  Prieš 8 mėnesių
 • Liuks

  Nuoroda

  Taikliai kaip visada

  Prieš 8 mėnesių
 • PASAKA

  Nuoroda

  NA tai visai neidomi pasekta pasaka pries miega.O JEIGU mastyti jau atsibudus,tai rinkimus be kokiu pasaku sekimo laimes K.TUBIS.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ćia

  atsakymas į: PASAKA Nuoroda

  Prisimeni praėjusius rinkimus? Ir tai, vargais negalais su labai didele liberalsajūdiečiu pagalba ir ju sėkme buvo prastumtas. Net, ko gero, ir beżdżionei tuomet būtu pavykę laimėti, konkurenta įklampinus sexo skandale...

  Prieš 8 mėnesių
 • Epas

  atsakymas į: PASAKA Nuoroda

  Nevykėliai niekados nelaimi du kartus iš eilės.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Tubis laimės pirmam ture. Gerb Savi kad bus vicemeras. Sprogkit pavyduoliai!

  Prieš 8 mėnesių
 • Gs

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Savickas pagal reitingo balsus aplenks Tubį. Skaityti straipsnio pavadinimą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Savickas norėjau parašyt

  Prieš 8 mėnesių
 • Na

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  geriau atvirkščiai :)

  Prieš 8 mėnesių
 • lošėjas

  Nuoroda

  Buvo toks lažybų statymas ar urugvajietis L.Suarezas per pasaulio futbolo čempionatą (2014) ką nors apkandžios. Pastatęs 4 Eur norvegas laimėjo 5600 Eur.
  Jei bus lažybos: kas laimės rinkimus Anykščiuose? - statysiu už Vaidutį. Kažkaip sėkmę kužda vardo ir fizinio sudėjimo santykis. Kiti kandidatai vienodi, niekuo neišsiskiriantys.

  Prieš 8 mėnesių
 • Proga uždirbti

  atsakymas į: lošėjas Nuoroda

  Totalizatorius jau veikia.
  Obelevičius 1- 2
  Pakeltis 1- 2.6
  Vaiginas 1- 3.4
  Ir t.t.
  Rašyti į privatų, statymai priimami meras2019@inbox.lv

  Prieš 8 mėnesių
 • Azartas

  atsakymas į: Proga uždirbti Nuoroda

  Nedalyvaukite šitame totalizatoriuje. Pinigus reikia pervesti per ofšorinę kompaniją.

  Prieš 8 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Manau, kad savo kandidata kels tvarka ir teisingumas. Del Centro partijos beveik garantuotas. Dar savo kandidata gali kelt ir Lenku rinkimu akcija.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ąžuolas

  atsakymas į: As Nuoroda

  Niekas iš paminėtų nieko nekels.

  Prieš 8 mėnesių
 • Klausimas Gustui

  Nuoroda

  Kaip Tubis iškęs 4 vietą?

  Prieš 8 mėnesių
 • paprastai

  atsakymas į: Klausimas Gustui Nuoroda

  nes nepateks i jokia vietą ! Turetu nusišauti su durų rankena ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Azartas

  atsakymas į: paprastai Nuoroda

  Pagal totalizatorių jam skirta 4 vieta.

  Prieš 8 mėnesių