2021-04-21

Anykščių biblioteka uždaryta dėl „koronos“ (4)

Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka Anykščių mieste nutraukė paslaugų teikimą. Priežastis – bibliotekoje nustatytas COVID-19 atvejis.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Savivaldybės gydytoja mano, kad pagąsdinti žmones koronaviruso temomis yra naudinga (13)

Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė mano, kad pasirodžiusi informacija apie Anykščių rajone išplitusią neaiškios kilmės koronaviruso mutaciją duos naudos.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Infomacija apie koronaviruso plitimą dozuojama, vicemeras filmuotame siužete paskleidė gandus (atnaujinta) (17)

Anykščių rajono mero pavaduotojas, Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, kad savivaldybė iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nėra gavusi jokios oficialios informacijos, kad Anykščių rajone nustatyta neidentifikuota koronaviruso mutacija, tačiau apie tai balandžio 16 dieną kalbėjo už mokesčių mokėtojų pinigus filmuojamame ir socialiniuose tinkluose bei per Anykščių kabelinę televiziją rodomome siužete.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Kriminogeninė situacija ir grėsmė dėl pornografinio turinio informacijos sklaidos

Pandemija iš esmės pakeitė policijos darbo kasdienybę, didelė dalis policijos pajėgų buvo nukreiptos COVID-19 ligos suvaldymui, tačiau nebuvo pamirštos ir kitos policijos funkcijos: nusikalstamų veikų atskleidimas, užkardymas, prevencija, ir kriminogeninės situacijos bei grėsmių stebėsena – informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas (toliau – Utenos aps. VPK) Vytautas Vaiškūnas.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Skirtas finansavimas projekto „Anykščių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro teikiamų paslaugų vaikams ir jų šeimos nariams prieinamumo didinimas“ įgyvendinimui

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021 m. kovo 30 d. įsakymu Nr. A1-268 „Dėl finansavimo skyrimo projektams, pateiktiems pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-K-429 „Paslaugų centrai vaikams“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamam projektui „Anykščių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro teikiamų paslaugų vaikams ir jų šeimos nariams prieinamumo didinimas“, projekto Nr. 08.1.1-CPVA-K-429-01-0021 (toliau – Projektas), įgyvendinimui yra skirtas iki 2 044 395,53 Eur finansavimas.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Nauja koronaviruso atmaina nustatyta ne tik Anykščiuose, bet ir kituose miestuose (1)

Lietuvoje aptikta nauja koronaviruso atmaina nustatyta ne tik Anykščiuose, bet ir kituose miestuose, ji siejama su didesniu atsparumu vakcinoms.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė mini 30-ąsias įkūrimo metines

Per 30 metų Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė kūrėsi, mokėsi, augo, keitėsi, tobulėjo. Nuo 1991 m. atėjusių pirmųjų 17 savanorių šiandien Rinktinėje tarnauja per 800 karių savanorių.
Bėgant metams, tarnaudami Tėvynei ir vykdydami Lietuvos kariuomenei iškeltus uždavinius, įgijome patirties, o kartu pasitikėjimo ir pripažinimo. Rinktinės kariai tapo geriau apmokyti ir parengti dalyvauti pratybose bei tarptautiniuose mokymuose, vykdyti jiems keliamas užduotis.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Neaiškios kilmės koronavirusu užsikrėtė vakcinuoti asmenys (7)

Neaiškios kilmės koronaviruso atmaina Anykščių rajone užsikrėtė ir paskiepyti asmenys. Anykščių rajono mero pavaduotojas, Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Anykštai“ sakė, kad tokių asmenų rajone yra apie 10.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 3 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Skaityti daugiau...
2021-04-21

Populiariausių medikų rinkimuose didėja atotrūkis

Populiariausių medikų rinkimuose ir toliau pirmauja gydytoja Dalia Kazlauskienė.

Skaityti daugiau...

Pokategorės