2020-09-28

Apvogtos dvi sodybos

Rugsėjo 26 dieną  apie 15.19 val., pastebėta, kad Andrioniškio seniūnijos Plikiškių kaime įsibrauta į dvi sodybas ir pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas ir kt.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Užregistruoti automobilio nepavyko

Rugsėjo 25 dieną  apie 13.58 val.  VĮ ,,Regitra" filiale Anykščiuose, Mindaugo g., buvo bandoma užregistruoti automobilį ,,PEUGEOT 5008", kuris yra ieškomas Prancūzijoje.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Rajono keliuose - neblaivūs vairuotojai

Savaitgalį policijos pareigūnai Anykščių rajono keliuose sustabdė tris neblaivius automobilių vairuotojus.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Faustina Kiaušaitė - respublikinio konkurso laureatė

Irenos Meldaikienės mokinė Faustina Kiaušaitė tapo  VI pianistų respublikinio konkurso „...Nuo baroko iki romantizmo...“ laureate. Taip pat, kartu su laureatės vardu, Faustina pelnė ir dar vieną svarbų apdovanojimą - nominaciją už geriausiai atliktą romantizmo epochos kūrinį.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Klauskite Mindaugo Sargūno (6)

Antradienį, rugsėjo 29-ąją, į portalo anyksta.lt skaitytojų klausimus atsakys kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje, Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas Mindaugas Sargūnas. Klausimus politikui galite užduoti šios žinutės komentaruose.   Skaityti daugiau...

2020-09-28

Išleistas naujas žurnalo „Aukštaitiško formato“ numeris

Išleistas naujas žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris. Šio numerio viršelio „veidas“ - anykštėnas, trijų muzikos grupių bosistas Vainius Indriūnas.

Žurnale publikuojamas Austėjos Šmigelskaitės pasokojimas apie muzikantą – „Į konservatoriją - per vieną dieną“.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

„Trys mylimos“ (1)

Rugsėjo 27 d., po sekmadieninių Mišių, kavarskiečiai ir artimesniųjų kaimų gyventojai rinkosi į Anykščių kultūros centro Kavarsko skyrių – į Žemaitės komedijos „Trys mylimos“ premjerą. Aktorius mėgėjus subūrė ir spektaklį pastatė buvusi Kavarsko skyriaus vadovė Aušrinė Blažienė.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Statys paminklą žvejui (5)

Anykščiuose ruošiamasi statyti naują paminklą.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Šalia bažnyčios plaikstėsi ugnis (3)

Rugsėjo 25 dieną, penktadienį, gaisras įsiplieskė šalia Anykščių šv.Mato bažnyčios.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Ar Obuolinių šventė išsisėmė? (8)

Per šių metų Obuolines vėl skambėjo "mediniai bajeriai". Į sceną žengęs atlikėjas Žilvinas Žvagulis šmaikštavo, kad Anykščiai yra vienintelis miestas Lietuvoje, turintis šventę, sutampančią su mero pavarde.Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius teisinosi, kad su jo pavarde šventės pavadinimas neturi nieko bendro. Šventė esą taip pavadinta dėl to, kad Anykščių krašte auga daug obuolių.

Skaityti daugiau...