2020-09-28

Klauskite Mindaugo Sargūno (10)

Antradienį, rugsėjo 29-ąją, į portalo anyksta.lt skaitytojų klausimus atsakys kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje, Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas Mindaugas Sargūnas. Klausimus politikui galite užduoti šios žinutės komentaruose.  

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Arminas Jasikonis - dirbtinėje komoje


Portalas sportas.lt praneša, kad anykštėnui Arminui Jasikoniui sekmadienio varžybos Italijoje baigėsi siaubingai. Rašoma, kad per avariją jis prarado sąmone ir buvo išskraidintas į ligoninę. Portalas LRT.lt praneša, kad anykštėnas panardintas į dirbtinę komą.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Pašventinta Pienionių dvaro sodybos koplytėlė (1)

Rugsėjo 26 d. dabartiniame Pienionių kaime, prie Balaišių sodybos, vyko atnaujintos koplytėlės pašventinimo iškilmės, į kurias susirinko vietos gyventojai ir svečiai: Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas kun. dr. Nerijus Vyšniauskas, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, rajono tarybos narys, kandidatas į Seimą, medikas Kęstutis Jacunskas, Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Daiva Stankevičienė ir kiti.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Apvogtos dvi sodybos (1)

Rugsėjo 26 dieną  apie 15.19 val., pastebėta, kad Andrioniškio seniūnijos Plikiškių kaime įsibrauta į dvi sodybas ir pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas ir kt.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Užregistruoti automobilio nepavyko

Rugsėjo 25 dieną  apie 13.58 val.  VĮ ,,Regitra" filiale Anykščiuose, Mindaugo g., buvo bandoma užregistruoti automobilį ,,PEUGEOT 5008", kuris yra ieškomas Prancūzijoje.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Rajono keliuose - neblaivūs vairuotojai

Savaitgalį policijos pareigūnai Anykščių rajono keliuose sustabdė tris neblaivius automobilių vairuotojus.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Klauskite Tomo Tomilino (76)

Pirmadienį, rugsėjo 28-ąją, į portalo anyksta.lt skaitytojų klausimus atsakys LR Seimo narys, kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Tomas Tomilinas. Klausimus politikui galite užduoti šios žinutės komentaruose.    

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Faustina Kiaušaitė - respublikinio konkurso laureatė

Irenos Meldaikienės mokinė Faustina Kiaušaitė tapo  VI pianistų respublikinio konkurso „...Nuo baroko iki romantizmo...“ laureate. Taip pat, kartu su laureatės vardu, Faustina pelnė ir dar vieną svarbų apdovanojimą - nominaciją už geriausiai atliktą romantizmo epochos kūrinį.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

„Trys mylimos“ (1)

Rugsėjo 27 d., po sekmadieninių Mišių, kavarskiečiai ir artimesniųjų kaimų gyventojai rinkosi į Anykščių kultūros centro Kavarsko skyrių – į Žemaitės komedijos „Trys mylimos“ premjerą. Aktorius mėgėjus subūrė ir spektaklį pastatė buvusi Kavarsko skyriaus vadovė Aušrinė Blažienė.

Skaityti daugiau...
2020-09-28

Statys paminklą žvejui (5)

Anykščiuose ruošiamasi statyti naują paminklą.

Skaityti daugiau...