2021-01-27

Stichiniai snygio rodikliai pasiekti nebuvo – meteorologė (1)

 Lietuvoje pastarąją parą vyravęs stiprus snygis nepasiekė nei stichinių, nei katastrofinių rodiklių, sako Hidrometeorologijos tarnybos specialistai.

„Nei stichinio, nei katastrofinio meteorologinio reiškinio rodikliai nebuvo pasiekti“, – BNS trečiadienį sakė tarnybos Meteorologinių stebėjimų skyriaus vyresnioji specialistė Marilė Kosaitė.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Karių kapinės - kaip po karo (1)

Nuo sausio 26 dienos 7 valandos ryto iki 27 dienos 7 valandos ryto Anykščių ugniagesiai gelbėtojai keliolika kartų važiavo tvarkyti ant kelių užvirtusių medžių. Kartais jie dirbo kaip tikri medkirčiai - Kurklių I k supiaustyta 12, Sedeikiuose - 9 medžiai.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Sausio 27 d. minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Sausio 27 d. minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius kviečia prisiminti tragiškus įvykius ir pagerbti Holokausto aukas.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Vyriausybė iki kovo pratęsė karantiną, judėjimo ribojimus (2)

 Vyriausybė trečiadienį iki kovo pratęsė karantiną ir judėjimo tarp savivaldybių apribojimus. Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui karantiną tęsti iki vasario 28 dienos vidurnakčio. Tiek pat pratęsti asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimai, išskyrus atvejus, kai vykstama į gyvenamosios vietos savivaldybę, į kitą savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties, darbo reikalais, taip pat į tarptautinių kelionių vietas ir iš jų ar kitais išimtiniais atvejais.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Renata Gudonienė traukiasi iš rajono tarybos (13)

Pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą į Anykščių rajono tarybą išrinkta Renata Gudonienė atsisakė tarybos nario mandato. Ją taryboje pakeis Seimo nario Tomo Tomilino padėjėja, buvusi tarybos narė Regina Patalauskienė.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Nacionalinės Eurovizijos atrankoje – anykštietiški akcentai (1)

Sausio 23 dieną, šeštadienį, per LRT rodyta antroji nacionalinės Eurovizijos atrankos „Pabandom iš naujo“ laida. Kartu su grupe „Sunday Afternoon“ scenoje pasirodė ir anykštėnas šokėjas bei choreografas Povilas Bastys.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Ar verta persėsti į hibridinį automobilį?

Per pirmojo karantino piką pavasarį – kovo-balandžio mėnesiais gatvėse buvo žymiai mažiau praeivių ir transporto.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Per parą ugniagesiai daugiau nei 300 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių (1)

Per parą ugniagesiai 331 kartą vyko šalinti nuvirtusių medžių ir kitų sniego padarinių, BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai.

Ugniagesiai nuo kelių traukė dešimtis medžių ir įspėja, kad esant sunkiai pravažiuojamiems keliams, klimpsta ir specialiųjų tarnybų automobiliai, todėl rekomenduojama saugiai kūrenti krosnis, saugotis snieguotų medžių ir be rimtos priežasties nevykti iš namų.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone (6)

Per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 3 nauji COVID-19 atvejai.

Skaityti daugiau...
2021-01-27

Pinigai nusėda vietoje (1)

Karantinas pakeitė pirkėjų įpročius. Uždraudus gyventojų važinėjimą tarp savivaldybių anykštėnai nebegali savo pinigų išvežti į Vilnių, tačiau ir vilniečiai jų iš sostinės nebeišveža.

Skaityti daugiau...

Pokategorės