2020-10-22

Tomas Tomilinas kviečia rinktis tarp praeities ir ateities (naujas kandidato video)

Nuoširdžiai nesupratau, ką norėjo pasakyti mano gerbiamas oponentas, kalbėdamas apie tariamą dergimą iš mano pusės. Ponas Jovaiša turbūt pamiršo, kas yra dergimas, kai bandoma traukti į dienos šviesą skeletus spintoje ar šmeižti varžovą. Viskas, ką akcentuoju Jums, mieli rinkėjai, prieš antrą rinkimų turą yra tai, kad Seimas – ne užtarnauto poilsio vieta. Nedalyvavimas debatuose - labai blogas politiko elgesys, galutinai įtvirtinantis stereotipus, kad politikai nieko nedaro ir dirba tik sau. Tai blogas pavyzdys, ypač Anykščių jaunimui, kurio balsus bando pritraukti Sergejus.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Savivaldybė skyrė paramą konservatorių lyderio šeimos viešajai įstaigai (pataisyta ir papildyta) (68)

Anykščių rajono savivaldybė iš smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo programos skyrė 1 tūkst.345 Eur paramą Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio brolio žmonos viešajai įstaigai "Dominykas atostogauja".

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Penktadienio „Anykštoje“ 2020-10-23

2020-10-22

Turizmo srityje stiprinami ryšiai su akademine bendruomene (2)

Spalio 22 d. Anykščiuose lankėsi ir su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi susitiko Vytauto Didžiojo universiteto Bioekonomikos plėtros fakulteto bendruomenės atstovai.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

T. Tamulevičius: regionai – gali ir turi tapti lyderiais

Šiandien Vilniuje įvyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Registruotas dar vienas paros koronaviruso atvejų rekordas – 424, mirė 5 žmonės (2)

Per praėjusią parą registruotas dar vienas naujų COVID-19 atvejų rekordas – 424, mirė dar penki žmonės, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Panevėžio ir Utenos apskrityse žemės mokestis paskaičiuotas 141 tūkst. žemės valdytojų (6)

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) primena, kad privačios žemės savininkams VMI apskaičiavo už 2020 metus mokėtiną žemės mokestį ir šiandien išsamias deklaracijas įkėlė į VMI Elektroninio deklaravimo sistemą deklaravimas.vmi.lt. Mokesčio sumas gyventojai taip pat gali sužinoti ir prisijungę prie Mano VMI sistemos www.vmi.lt/manovmi ar paskambinus telefonu 1882. Apie 408 tūkst. registruotų Mano VMI ir EDS naudotojų, kurie yra nurodę savo e. pašto adresą sistemose, gaus pranešimus apie jiems suformuotą deklaraciją. Tie žemės savininkai, kurie nėra VMI e. paslaugų naudotojai, žemės mokesčio deklaracijų artimiausiu metu sulauks klasikiniu paštu. Žemės mokestį reikia sumokėti iki š. m. lapkričio 16 d.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Savivaldybės bus skirstomos pagal sergamumą – raudonojoje zonoje įvedamas karantinas (7)

Šalies savivaldybės pagal sergamumą koronavirusu (COVID-19) bus skirstomos į tris grupes, atsidūrus raudonojoje zonoje bus įvedamas karantinas, nusprendė Vyriausybė.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

Utenos apskrityje vyko renginiai skirti kovai su prekyba žmonėmis

Spalio mėnesį minint Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis dieną, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) pareigūnai visoje apskrityje aktyviai vykdė informacijos sklaidą, kaip netapti prekybos žmonėmis auka, priminė, kaip atpažinti tokias nusikalstamas veikas, ragino netylėti ir pranešti apie tai atitinkamoms institucijoms.

Skaityti daugiau...
2020-10-22

To literatūriniame Anykščių krašte dar nebuvo... (3)

Vakar, spalio 21 dienos vakarą, Anykščių L. ir S.Didžiulių viešojoje bibliotekoje muziejininkas, Anykščių krašto metraštininkas, „Anykštos“ bendradarbis, Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijos laureatas, tikras Lietuvos patriotas, organizavęs daug įsimintinų žygių istorinėmis, partizanų kovas menančiomis vietomis, Raimondas Guobis pristatė net šešias pastaraisiais metais išleistas knygas, kurių naujausia  ir solidžiausia „Butėnai“ -  net trijų su puse šimto puslapių.

Skaityti daugiau...

Pokategorės