2020-12-04

Svėdasiškiai kviečiami kurti Advento vainikus

Anykščių kultūros centro Svėdasų skyrius pakvietė  svėdasiškius dalyvauti Advento laikotarpio konkurse.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Koronavirusu užsikrėtė dar vienas žinomas anykštėnas (10)

Susirgimas koronavirusu nustatytas žinomam anykštėnui, "Sodros" darbuotojui Alvydui Janickui. "Anykštos" pakalbintas A.Janickas sakė, jog gydosi namuose, didesnių sveikatos problemų neturi. "Vieną vakarą temperatūra pakilo iki 37,4, užgulė nosį. Išgėriau arbatos ir rytą temperatūra buvo normali. Išėjau į darbą. Kai tas pats pasikartojo antrąjį vakarą, nusprendžiau pasidaryti koronaviruso testą", - kalbėjo anykštėnas.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone (4)

Per praėjusią parą Anykščių rajone nustatyta 15 naujų COVID-19 atvejų.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Ir vėl rekordinis naujų atvejų skaičius: per parą koronavirusu užsikrėtė 2514 žmonių (9)

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 2514 naujų COVID-19 ligos atvejų, dėl koronaviruso mirė 26 žmonės, penktadienį pranešė Statistikos departamentas.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Į areštinę uždaryti kanapių turėję vyrai (1)

Gruodžio 3 dieną apie 19.00 val. Anykščiuose, Stoties g., stovėjusio automobilio "VW GOLF", kuriame buvo du vyrai (g. 1989 m. ir g. 1987 m.) patikrinimo metu rasta galimai augalinės kilmės narkotinės ar psichotropinės medžiagos (kanapės) likučiai.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Prekybininkai kreipiasi į pirkėjus: kalėdinėmis dovanomis pasirūpinkite internetu

Artėjant savaitgaliui, prekybininkai prašo gyventojų atsakingai planuoti kalėdinius pirkinius ir nevykti į prekybos centrus. Ruošiantis Kalėdoms, pirkėjų prašoma apsipirkti internetu, planuoti pirkinius iš anksto ir elgtis atsakingai. Taip pat primenama, kad, įsigaliojus griežtesniems karantino reikalavimams, draudžiama būriuotis didesnėmis nei dviejų žmonių grupelėmis, išskyrus tos pačios šeimos narius.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Meras dalyvaus Žemės ūkio rūmų posėdyje

Šį penktadienį Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius dalyvaus nuotoliniame Žemės ūkio rūmų Tarybos posėdyje, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...
2020-12-04

Paskirtas Ažupiečių seniūnaitijos seniūnaitis (6)

Anykščių Ažupiečių seniūnaitijos seniūnaičiu paskirtas Alvydas Taleišis.

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Paskelbė, kur nemokamai teikiama psichologinė pagalba (4)

Plintantis koronavirusas ir karantinas, baimė užsikrėsti, nerimas dėl artimųjų sveikatos, socialinių kontaktų stoka – toli gražu ne visi veiksniai, pastaruoju metu darantys įtaką žmonių psichikos sveikatai. Ligonių kasos sulaukia vis daugiau klausimų, kas galėtų padėti, patarti, kaip sumažinti kasdienį stresą, palengvinti neramių minčių naštą. Tarp pagrindinių – klausimas, ar reikės už tai mokėti?

Skaityti daugiau...
2020-12-03

Rajono abiturientai dažnai renkasi geografijos egzaminą (4)

Baigiasi terminas, per kurį abiturientai turėjo pasirinkti, kokius kitais metais laikys brandos egzaminus. Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė teigia, kad dažnai vienokį ar kitokį abiturientų pasirinkimą lemia mokytojo asmenybė.

Skaityti daugiau...

Pokategorės