2020-02-28

Kvietimas

Š. m. vasario 28d.(penktadienį) 16.15 val. Anykščių kultūros centre (mažojoje salėje) vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio susitikimas su visuomene.   Skaityti daugiau...

2020-02-25

Konservatoriai įkalbinėja Sergejų Jovaišą

Deltuvos šiaurinėje (buvusi Anykščių-Panevėžio) rinkimų apygardoje Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai kandidatu greičiausiai kels dabartinį Seimo narį, garsų krepšininką Sergejų Jovaišą. Jis buvo griežtai nusprendęs, pasibaigus Seimo kadencijai, trauktis iš politikos, tačiau šiomis dienomis sulaukė aktyvaus kolegų įkalbinėjimo.  

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Paukščių laikytojai bus kviečiami į mokymus apie paukščių gripą (3)

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyrius šią savaitę Anykščių rajono paukščių laikytojams organizuoja mokymus „Paukščių gripas. Biosauga“.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Kęstutis Tubis naudos daugiau filtrų

Vakar Anykščiuose viešėjo naujos partijos kūrimo iniciatoriai Artūras Zuokas, Artūras Paulauskas ir Remigijus Žemaitaitis. Svečiai lankėsi Audriaus Juškos ūkyje, "Anykštos" redakcijoje. Juos lydėjo būsimas būsimos partijos kandidatas į Seimo narius, Anykščių rajono eksmeras Kęstutis Tubis. A.Zuokas, A.Paulauskas ir R.Žemaitaitis susitiko ir su buvusiu Anykščių rajono meru Alvydu Gervinsku. Jam vilniečiai politikai siūlė prisijungti prie kuriamos naujos politinės jėgos.

Susitikime su A.Gervinsku K.Tubis nedalyvavo. A.Gervinskas "Anykštai" sakė, kad jis pats pradžioje su A.Zuoku, A.Paulausku ir R.Žemaitaičiu pageidavo susitikti nedalyvaujant K.Tubiui.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Vaiko teisių gynėjai susirūpinę: Anykščių rajonas neturi nei vieno budinčio globotojo (5)

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (VVTAĮT) pastebi, kad, nepaisant aktyvių raginimų, Lietuvoje dar yra penkios savivaldybės, neturinčios nei vieno budinčio globotojo. Tai reiškia, kad į krizę patekusių šeimų vaikai, jei nėra artimųjų ar emociniais ryšiais susijusių asmenų, galinčių juos priimti, atsiduria globos institucijose. Tarnybos specialistai pabrėžia, kad tokia situacija yra netoleruotina.  Kiekvienas vaikas turi prigimtinę teisę augti šeimoje. Lietuvoje vykdomos vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos tikslas – nuo institucinės globos pereiti prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Anykščių r. sav. yra 7 vietoje tarp 60 savivaldybių ir 10 pažangiausių savivaldybių, vertinant darnios energetikos plėtros pažangą (4)

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas Lietuvos savivaldybių darnios energetikos plėtros pažangos vertinimas. VĮ Lietuvos energetikos agentūra tyrimo metu įvertinimo savivaldybių pasiekimus atsinaujinančios energetikos ir energijos vartojimo efektyvumo srityse.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Sudegė automobilis

Pirmadienį Troškūnų seniūnijos Žviliūnų kaime užsidegė automobilis "BMW X5".

Skaityti daugiau...
2020-02-25

„Tele2“ pasiūlymas šeimoms: internetas namams tik nuo 1,99 Eur/mėn.

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ savo klientams paruošė išskirtinius interneto namams pasiūlymus. Klientai, savo vardu operatoriaus tinkle turintys 1 ar daugiau numerių, jau dabar gali pasirinkti šeimos poreikius geriausiai atitinkantį „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 1,99 Eur/mėn.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Keleivių vežimas vietos autobusais: sužinokite, kiek tai kainuoja rajono biudžetui (6)

Šių metų Anykščių rajono savivaldybės Palankios socialinės aplinkos programoje pabrėžiama, kad vietiniam vežėjui vietos autobusais bus 100 proc. kompensuojama už lengvatinį keleivių vežimą bei patirtus nuostolius.

Skaityti daugiau...
2020-02-24

Antradienio „Anykštoje“ 2020 02 25 (4)