2019-09-23

Šildymo sezono Anykščiai pradėti dar neplanuoja

Panevėžys antradienį pradeda šildymo sezoną, tačiau Anykščių rajono savivaldybė kaimynų pavyzdžiu sekti neplanuoja.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Ketvirtadienį prisieks Dominykas Tutkus

Ateinantį ketvirtadienį Tarybos nario priesaiką perskaitys 29-erių metų "valstietis", UAB "Vaja Farm" direktorius Dominykas Tutkus. 

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Seimo narys išdavė, kada ūkininkai gyvens geriau (2)

Šeštadienį per "Obuolines" Anykščių rajono ūkininkus sveikinęs Seimo narys, "valstietis" Antanas Baura prognozavo, kokie žemdirbių laukia artimiausi metai.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Paulius Stalionis: „Aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju gyvenimą!”

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, po kelerių metų pertraukos, į didžiąją sceną grįžta dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Antrus metus iš eilės, radijo stoties „Lietus“ „Auksinio lašo“ apdovanojimuose nominuotas kaip vienas geriausių dainų tekstų autorių, neseniai visus nustebinęs kaip rašytojas (išleido net dvi pasakų knygas vaikams), dainininkas paruošė ir pluoštą naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį!

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Savivaldybės ,,UAB‘ų“ valdybos gaus atlyginimus (1)

Anykščių rajono taryba ateinantį ketvirtadienį savo sprendimu patvirtins užmokesčio savivaldybės valdomų UAB valdybų nariams tvarką. Algos valdybų nariams bus išmokamos kartą per ketvirtį, suskaičiavus jų faktiškai išdirbtą darbą.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Kristupas Krivickas vėl pralaimėjo (4)

Sekmadienį trijose vienmandatėse apygardose parlamentarų mandatus iškovojo opozicinių partijų atstovai – dvi konservatorės ir socialdemokratas.

Žirmūnų apygardoje laimėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos (TS-LD) atstovė, sostinės savivaldybės tarybos narė Paulė Kuzmickienė, kita konservatorė Rasa Petrauskienė laimėjo Gargžduose.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Seniūnus renkasi ir seniūnaičiai (24)

Penktadienį Vilniuje vyko Andrioniškio seniūnijos seniūno konkursas, o rytoj bus renkamas Viešintų seniūnas.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Policijai įkliuvo narkotikų turėjusi kompanija

Rugsėjo 21 dieną  apie 20.25 val. Anykščiuose, Žiburio g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo vyras (g. 1988 m.), gyvenantis  Kavarsko seniūnijos Pienionių kaime. Pas keleivį (g. 1994 m.), gyvenantį Anykščiuose, V. Kudirkos g., rastas popieriaus skiautė, kurioje buvo susukta žalios spalvos, turinti aštrų specifinį kvapą, augalinė medžiaga, galimai narkotinė medžiaga marichuana.

Skaityti daugiau...
2019-09-23

Smagi darželinukų išvyka (1)

Rugsėjo 16 d. Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro Ikimokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ darželinukai kartu su auklėtoja Zinaida Kvieskiene ir padėjėja Dalia Liuteriene viešėjo pas visoje šalyje žinomą braškių daigų augintoją, kavarskietę Danguolę Lingienę.

Skaityti daugiau...
2019-09-22

Teisus buvo Antanas Sniečkus! (I dalis) (13)

,,Kaliningradas - akmenų, laisvo elgesio moterų ir karinių dalinių miestas“, - sakoma žinomiausiame kalambūre apie prūsų žemėse stūksantį rusų miestą. Rusiškai šis posakis skamba gražiai, beveik kaip eilėraštis. Dvi paskutinės jo dedamosios lyg ir aiškios, nekvestionuojamos, o akmenys, matyt, sietini su griuvėsiais. Nes dauguma kitų pasaulio miestų turi akmenų ir uolų daugiau nei Kaliningradas.

Skaityti daugiau...