2020-11-27

Šeštadienio „Anykštoje" 2020 11 28

2020-11-27

Savaitgalio diskusija: Ar reikia riboti parduotuvių darbo laiką? (13)

Seime siūloma mažmeninėms prekybos įmonėms uždrausti dirbti teikiant prekybos paslaugas kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis.
Kaip vertinate tokį siūlymą? Ar ištvertumėte kelias dienas per metus neaplankę parduotuvių? O gal tokia tvarka padėtų suvaldyti koronaviruso plitimą?
Jūsų komentarus spausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Karantiną pratęsus iki gruodžio 17 dienos, švietimo įstaigų darbas nesikeičia (1)

Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 17 d., švietimo įstaigų darbo pobūdis nesikeičia. Kaip ir iki šiol, ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai, pradinių klasių mokiniai, taip pat specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, ugdomi kontaktiniu įprastu būdu. 5-12 klasių mokiniai, taip pat mokiniai profesinio mokymo įstaigose, studentai aukštosiose mokyklose mokysis, studijuos nuotoliniu arba mišriu būdu. Kokį būdą rinktis, apsisprendžia pati mokykla arba jos steigėjas, bendrojo ugdymo mokyklų atveju dažniausiai tai yra savivaldybės. Skaityti daugiau...

2020-11-27

Pandemija parodė turizmo verslo potencialą (7)

Koronaviruso pandemija, itin skaudžiai paveikusi turizmo verslą, tuo pat metu parodė jo potencialą, sako prezidentas Gitanas Nausėda. Anot jo, tai rodo žmonių, per karantiną iš naujo atradusių Lietuvą, elgesys.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Mirė italų kalbininkas, žymus baltistas G. Michelinis (2)

 Mirė žymus italų baltistas, Parmos universiteto profesorius Guido Michelinis (Gvidas Mikelinis), ketvirtadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Užuojautą dėl mokslininko mirties pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda, laikinasis švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

22 nauji koronaviruso atvejai Anykščių rajone (34)

Pirmosiomis šios savaitės dienomis Anykščių rajone kasdien buvo registruojama tik po kelis naujus susirgimus koronavirusu, bet penktadienį susirgimų skaičius kaip reikiant „užderėjo“ - per parą registruoti net 22 nauji susirgimai. Iš viso rajone penktadienį, lapkričio 27-ąją, sirgo 101 asmuo.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius: liga patvirtinta 2339 žmonėms (13)

Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 2339 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 22 žmonės, penktadienį pranešė Statistikos departamentas.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Už netinkamai organizuotus viešuosius pirkimus – nuoskaita iš biudžeto (30)

Nušalintojo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio komandos įgyvendintą komunalinių atliekų tvarkymo  infrastruktūros plėtros projektą, kurio metu Anykščių mieste buvo įrengtos požeminės atliekų tvarkymo aikštelės, lydi skandalai.Apie tai lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje viešai prabilo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Ar savivaldybei teks imti paskolą - kol kas neaišku (8)

Anykščių rajono savivaldybės banko sąskaitoje šiuo metu yra apie 1,5 mln. Eur., o biudžeto surinkimas spalio 31 dieną siekė 87,2 proc.

Skaityti daugiau...
2020-11-27

Penktadienis - posėdžių ir atostogų diena (10)

Šį penktadienį Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvaus nuotoliniame savivaldybių operacijų vadovų pasitarime dėl vakcinacijos nuo Covid-19, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...

Pokategorės