2020-10-21

Troškūnų seniūnu bus Rimantas Sereičikas (8)

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė Troškūnų seniūnu paskyrė 58-erių metų Rimantą Sereičiką.

R.Sereičikas yra dirbęs Anykščių turizmo informacijos centro direktoriumi, Anykščių technologijos mokyklos mokytoju.

Troškūnų seniūno konkursas vyko Vilniuje. Jame dalyvavo keturi asmnys. Į antrąjį etapą pateko R.Sereičikas ir Anykščių „Sodroje“ dirbantis Alvydas Janickas.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Mokyklos po rudens atostogų savaitei pereis prie nuotolinio ugdymo

Šalies mokyklos po rudens atostogų savaitei pereis prie nuotolinio ugdymo.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Vyriausybė sutrumpino barų ir restoranų darbo laiką iki vidurnakčio (3)

Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad barai, restoranai ir naktiniai klubai turės užsidaryti vidurnaktį.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

S. Jovaiša: Tomilinas bijo pralaimėti

T. Tomilino laikysena apgailėtina. Pats nespėjęs apšilti kojų Anykščiuose, Tomas jau įsijautė į aiškiaregio rolę. Jis kiaurai permato anykštėnus ir geriau už patį žmogų žino, kokios jo emocijos ar jausmai, tvirtai žino, kas bijo, o kam gal juokinga.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Savivaldybė skyrė paramą konservatorių lyderio žmonos viešajai įstaigai (19)

Anykščių rajono savivaldybė iš smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo programos skyrė 1 tūkst.345 Eur paramą Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio žmonos Austėjos Landsbergienės viešajai įstaigai "Dominykas atostogauja".

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Kraitelis naujagimiui – kuo pasirūpinti iš anksto?


Sauskelnės
Nesvarbu, ar pasirinksite daugkartinio naudojimo medžiagines sauskelnes, ar įprastas vienkartines, planuokite, jog pradžioje per savaitę sunaudosite tarp 70 ir 90 sauskelnių ir tik po 6 savaičių šis skaičius sumažės maždaug iki 50 pakeitimų per savaitę. Prieš kūdikiui gimstant, pasirūpinkite vystymo vieta, kur kūdikis galėtų patogiai atsigulti. Taip pat nusipirkite drėgnų servetėlių ar švelnių medžiaginių šluosčių, krepšį, į kurį galėtumėte dėti panaudotas sauskelnes, ir tepalą ar kremą, kuris nuramintų sudirgusią kūdikio odą. Skaityti daugiau...

2020-10-21

Nauji koronos atvejai Anykščiuose (8)

Šiomis dienomis susirgimai koronavirusu diagnozuoti net trims anykštėnams. Tačiau anot Anykščių rajono Ekstremalių situacijų valdymo komisijos vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio - visi šie trys asmenys tik formaliai yra anykštėnai.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Bus registruojami restoranų, barų, naktinių klubų, pasilinksminimo vietų lankytojai (2)

Laisvalaikio ir pramogų vietose, viešojo maitinimo įstaigose, restoranuose, kavinėse, baruose, naktiniuose klubuose ir kitose pasilinksminimo vietose lankytojams nuo šiol reikės registruotis.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Šalies bibliotekas pasieks 2,6 mln. eurų vertės kompiuterinė įranga (1)

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka 60-čiai savivaldybių perduos kompiuterius, bevielio ryšio prieigos įrenginius, spausdintuvus, projektorius, kitą informacinių technologijų ir programinę įrangą, kurios bendra vertė siekia beveik 2,6 mln. eurų.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Patvirtinta nauja Vyriausybės kultūros ir meno premijų komisija

Kultūros ministerijos teikimu Vyriausybė trejų metų kadencijai patvirtino naujos sudėties Vyriausybės kultūros ir meno premijų komisiją.

Skaityti daugiau...

Pokategorės