2020-10-28

Padėka

Mieli Anykščių krašto žmonės,
Ačiū visiems, LR Seimo rinkimuose atidavusiems savo balsus už mane. Patikėjusiems mano nuveiktais darbais, idėjomis ir siekiais. Tai didžiulis įvertinimas ir atsakomybė prieš Jus. Tikiuosi, kad visiems drauge pavyks  nuveikti daug prasmingų darbų Lietuvai ir Anykščių kraštui. Stengsiuosi Jūsų nenuvilti!
Su pagarba
LR Seimo narys Tomas Tomilinas

Skaityti daugiau...
2020-10-28

Tinkamai parinkti priimamojo baldai – tarsi įmonės vizitinė kortelė

Priimamasis, laukiamasis ir registratūra – pirmosios erdvės, į kurias įžengia biuro svečias ar lankytojas, todėl priimamojo baldai privalo ne tik atrodyti estetiškai ir derėti prie visos patalpos interjero, tačiau taip pat išsiskirti funkcionalumu. Deramai parinkti priimamojo baldai – tarsi įmonės vizitinė kortelė. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai apžvelgia esminius aspektus, kaip išsirinkti tinkamus priimamojo baldus bei sukurti nepriekaištingą priimamojo erdvės dizainą.

Skaityti daugiau...
2020-10-28

Rastas miręs vyras

Spalio 27 dieną apie 13.45 val. Anykščiuose, Šaltupio g., rastas vyro (g. 1939 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Skaityti daugiau...
2020-10-28

Uždaromas Angelų muziejus (4)

Uždaromas Angelų muziejus, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...
2020-10-28

Vyriausybės atstovu dviejose apskrityse siūlomas buvęs policininkas E. Lapinskas (5)

Vyriausybės atstovu Panevėžio ir Utenos apskrityse siūlomas buvęs Panevėžio apskrities policijos viršininkas Egidijus Lapinskas.

Skaityti daugiau...
2020-10-27

"Anykštos" pašnekovai pasisakė apie Laisvės partiją (8)

Šį antradienį laikraštyje "Anykšta" pašnekovai pasisakė, ką mano apie sėkmingai Seimo rinkimuose pasirodžiusią Laisvės partiją ir jos programines nuostatas - įteisinti homoseksualių asmenų santuokas, dekriminalizuoti narkotikus ir įteisinti kanapių vartojimą.

Skaityti daugiau...
2020-10-27

Antradienio „Anykštoje“ 2020 10 27 (4)

2020-10-27

Istorijų dvareliui atrinktas kuratorius, tačiau jo pavardė neatskleidžiama (12)

Anykščių L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka Istorijų dvareliui atsirinko kuratorių. Konkurse šioms pareigoms užimti dalyvavo net 7 pretendentai.

Skaityti daugiau...
2020-10-27

Kad ir kokia tamsi atrodytų naktis, – rytas visada ateina

Daugeliui iš mūsų šiuo metu sunkiau nei įprastai, todėl ypač svarbu žinoti, kokios emocinės ir psichologinės pagalbos galima gauti nemokamai visoje Lietuvoje.
Psichologė Sonata Mickuvienė pasakoja apie tai, ką šiuo metu išgyvena dauguma šalies piliečių, o Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Psichikos sveikatos skyriaus vedėjas Ignas Rubikas dalijasi atsinaujinusios nacionalinės platformos Pagalbasau.lt ir mobilios emocinės savipagalbos programėlės „Pagalba sau“ privalumais ir pabrėžia tai, kad svarbiausia nebijoti ieškoti ir kreiptis pagalbos.

Skaityti daugiau...
2020-10-27

Ministrą priėmė stotyje (17)

Spalio 27 dieną, antradienį, Anykščiuose lankėsi Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir iš Anykščių kilęs viceministras Virgaudas Puodžiukas.

Skaityti daugiau...

Pokategorės