2020-04-07

Populiariausių medikų rinkimų lyderis – Valdas Macijauskas

Populiariausių medikų rinkimuose pirmauja Anykščių PSPC  šeimos gydytojas Valdas Macijauskas, surinkęs 34 pacientų padėkas. Antroje vietoje – jo kolegė, šeimos gydytoja Dalia Kazlauskienė, kuriai padėkota 30 kartų.

Skaityti daugiau...
2020-04-07

Mirė pro langą iškritęs vyras (2)

Balandžio 7 d. apie 2 val. 20 min. Anykščiuose, Šaltupio g., prie namo, rastas gulintis vyras (g. 1963 m.) su įvairiais kūno sužalojimais. Įtariama, kad vyras iškrito pro kambario langą.

Skaityti daugiau...
2020-04-07

Nuotolinis mokymas vyksta sklandžiai (1)

Kovo 30 dieną dėl koronaviruso epidemijos mokyklos pradėjo moikymą nuotoliniu būdu. Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Jurgitos Banienės, šis procesas Anykščių rajone vyksta pakankamai sklandžiai.

Skaityti daugiau...
2020-04-07

Vašuokėnuose kilo gaisras (1)

Pirmadienį Troškūnų seniūnijos Vašuokėnų kaime, Ąžuolų g., gaisras kilo ūkiniame pastate.

Skaityti daugiau...
2020-04-06

Antradienio „Anykštoje“ 2020 04 07 (1)

2020-04-06

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena

Šiandien, balandžio 6-ąją, Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Skaityti daugiau...
2020-04-06

Medinių baldai ir jų gamyba: kas bus populiaru 2020 – aisiais metais?

Nors dažnai galima išgirsti sakant, kad mediniai baldai visada yra madingi bei populiarūs, o medinių baldų gamyba – procesas, kuris visada išliks aktualus, dėmesį verta atkeipti į tai, kad tendencijos keičiasi kasmet. Tad pats metas pasidomėti, kokie medinių baldų gamybos sprendimai bus populiariausi šiais metais. Įdomių idėjų siūlo „of the WOOD“, galite peržiūrėti jų interneto svetainėje.

Skaityti daugiau...
2020-04-06

Tikintieji be verbų neliko (3)

Anykščių šv.Mato bažnyčios durys net ir per karantiną kiekvieną dieną yra atviros.Tiesa, tikintieji šiuo laikotarpiu maldos namuose raginami nesilankyti, o melstis namuose. Anykščių parapijos dekanas, klebonas Petras Baniulis pasidžiaugė, kad per karantiną tikintieji elgiasi gan sąmoningai bei pasidalino mintimis, kaip bažnyčios gyvenimas vos per kelias savaites pasikeitė neatpažįstamai.

Skaityti daugiau...
2020-04-06

Per karantiną sumažėjo darbo? (9)

Per karantiną Anykščių rajono savivaldybės vadovų darbotvarkės susitraukė. Šią savaitę numatyti vos du posėdžiai.

Skaityti daugiau...
2020-04-06

VELYKOS DRAUGIŠKOS PINIGINEI IR ATSPARIOS VIRUSUI

Kasmet Velykos skelbia pavasario pradžią ir gamtos pabudimą. Daugelis lietuvių buriasi prie šeimyninio stalo, konkuruoja margučių stiprumo rungtyje ir mėgaujasi gausiomis vaišėmis. Šiemet Velykos bus kitokios. Vykstant COVID-19 pandemijai, Velykas sutiksime karantino sąlygomis. Jokių susibūrimų, vyresnių šeimos narių lankymo. Daugeliui pavasarinę nuotaiką temdo ir nerimas dėl finansinio stabilumo. Kyla klausimas, ar esant tokiai situacija, verta švęsti Velykas?

Skaityti daugiau...