2019-07-20

,,Ačiū“ keliauja per Lietuvą

2019-07-20

Poliklinika atsinaujins

Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras šiemet planuoja naujus remonto darbus.

Skaityti daugiau...
2019-07-20

Rajone neliko vilkų šeimynos (2)

Įpusėjus vasarai, Anykščių rajone dar nėra fiksuota nei vieno vilkų išpuolio prieš avis. Paskutiniais metais vilkai išpjaudavo 150-200 Anykščių rajono ūkininkų avių. Pašnekovų klausėme, kas, jų nuomone, lėmė, kad bent jau kol kas mūsų ūkininkų avys nuo vilkų nenukentėjo.

Skaityti daugiau...
2019-07-20

Steigs naują pareigybę (8)

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras rengiasi skelbti konkursą direktoriaus pavaduotojo pareigoms užimti.

Skaityti daugiau...
2019-07-19

Baltarusija: idėjų mainai, liaudies ūkio pasiekimai ir kepti paršeliai (9)

Baltarusija Anykščių rajono savivaldybę masino kaip muses cukrus. Per nušalintojo mero Kęstučio Tubio kadenciją į šią šalį nuolat vyko delegacijos, kurių sudėtyje, regis, buvo visi, kas mylėjo Tubį ir turėjo, pasak dabartinio mero Sigučio Obelevičiaus, sveikas kepenis.
Prieš rinkimus ,,Anykštos“ redakcijos duris vėl atradus politikams, turėjau vieną vienintelį pageidavimą - laimėjus rinkimus, pasiimti mane į Klecką.
Pilietine pareiga ir žurnalisto garbės reikalu laikau anykštėnams papasakoti, kas tokio nepaprasto yra toje Baltarusijoje, kad ten, beveik kaip maršrutiniai autobusai, kursavo Savivaldybės ,,mikriukai“.

Skaityti daugiau...
2019-07-19

Nuo vadybininkės iki 3 salonų vadovės: „Tele2“ darbuotojos sėkmės istorija

Tuomet, kai Valda Bivainė įsidarbino Utenoje esančiame „Tele2“ salone, ji nesitikėjo, kad vos po metų taps net trijų, skirtinguose miestuose dirbančių komandų vadove. Anot jos, tokiems pokyčiams pati turbūt nebūtų pasiryžusi – išdrįsti karjeros šuoliui ją paskatino tuometinės vadovės.

Skaityti daugiau...
2019-07-19

Šeštadienio "Anykštoje" 201 07 20

2019-07-19

Savaitgalio diskusija: Kaip vertinate naujos rajono valdžios '"šimtadienį"? (18)

Kitą savaitę  Anykščių rajono savivaldybėje vyks spaudos konferencija, kurios metu rajono vadovai apžvelgs pirmąsias 100 savo darbo dienų.
Kaip Jūs vertinate pirmąsias 100 šios kadencijos Anykščių rajono valdžios darbo dienų?
Jūsų atsakymus paskelbsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

Skaityti daugiau...
2019-07-19

Apie ,,Šilelio" tiražą (28)

Šeštadienio ,,Anykštoje" - Vidmanto Šmigelsko ,,Rievės", kuriose autorius aiškina, jog ,,melagingas tiražas yra tiesioginė vagystė ir iš reklamos davėjų, ir iš konkurentų".

Skaityti daugiau...
2019-07-19

Teisininko nerado (6)

Anykščių savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiojo specialisto (teisininko) konkursas neįvyks. Nei vienas asmuo nepateikė konkursui dokumentų.

Skaityti daugiau...