2020-10-21

Kraitelis naujagimiui – kuo pasirūpinti iš anksto?

Artėjant kūdikio gimimui, rodos, vis daugiau darbų reikia nuveikti. Ir iš tiesų susirinkti pačius svarbiausius daiktus, reikalingus naujagimiui, gali būti nelengva užduotis. Nors persistengti tikrai nereikia, pasiruošę kraitelį iš anksto, jausitės kur kas ramiau ir labiau pasirengę tai dienai, kai pasaulį išvys jūsų taip lauktas žmogutis. Tad, kokie yra tie pagrindiniai dalykai, kuriais galima pasirūpinti iš anksto, dar tik laukiant kūdikio? 

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Tomas Tomilinas erzina debatų išsigandusį varžovą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje Tomas Tomilinas švelniai erzina savo konkurentą Sergejų Jovaišą.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

S. Jovaiša: Tomilinas bijo pralaimėti

T. Tomilino laikysena apgailėtina. Pats nespėjęs apšilti kojų Anykščiuose, Tomas jau įsijautė į aiškiaregio rolę. Jis kiaurai permato anykštėnus ir geriau už patį žmogų žino, kokios jo emocijos ar jausmai, tvirtai žino, kas bijo, o kam gal juokinga.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Vėl registruotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius – 311, mirė du žmonės (3)

Per praėjusią parą vėl registruotas rekordinis naujų COVID-19 atvejų skaičius – 311, mirė dar du žmonės, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Nesusikalba du koplyčios šeimininkai - teko įsikišti savivaldybės vadovams (9)

Praėjusią savaitę Anykščių rajono savivaldybės vadovai susitiko su Anykščių menų centro bei savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistais. Pokalbis rutuliojosi apie du Anykščių koplyčios šeimininkus, kurie, pasirodo, tarpusavyje nesusikalba.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Koncertas (3)

Spalio 24 dieną, šeštadienį, 16 val. kviečiame į unikalų koncertą "Late Junctions" Anykščių koplyčioje (Vilniaus g. 36, Anykščiai).

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Tęsiasi išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture (44)

Trečiadienį Lietuvoje toliau vyksta išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture.

Skaityti daugiau...
2020-10-21

Medikams į namus patekti padėjo ugniagesiai (6)

Spalio 20 dieną, antradienį, Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje, į pagalbą vienai gyventojai skubėjo ir medikai, ir ugniagesiai. Skaityti daugiau...

2020-10-20

Nacionalinis kraujo centras kviečia būti aktyviems ir dalyvauti kraujo donorystės akcijoje Anykščiuose (18)

|Anykščių krašto gyventojai kviečiami padovanoti kraujo spalio 22 dieną, ketvirtadienį, 10.00–17.30 val.

Skaityti daugiau...
2020-10-20

Kapų gėlės – kokias rinktis ir kaip derinti? (5)

Pardavimų tendencijos rodo, jog šalies gyventojai aktyviai ruošiasi artėjančioms Vėlinėms ir Visų Šventųjų dienai. O vienas dažniausiai pasirenkamų atributų pagerbti mirusius artimuosius – gėlės. Floristas Antanas Mažonas teigia, jog norint sukurti ir išlaikyti harmoningą kapavietės vaizdą, svarbu pasirinkti tinkamus augalų ir jų spalvų derinius. Tuo metu lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ atstovai pastebi, jog tarp pačių populiariausiųjų kapų gėlių – viržiai bei chrizantemos, taip pat perkamos dirbtinės, ilgai išsilaikančios gėlės.

Skaityti daugiau...

Pokategorės