2019-08-21

Aplinkosaugininkai ir miškininkai ragina Seimą atmesti Prezidento veto (2)

Prezidentui Gitanui Nausėdai vetavus miškų įsigijimo ribojimo pataisą, Lietuvos miškų ateitis pakimba ant plauko. Šį ketvirtadienį, neeilinėje Seimo sesijoje, Seimas vėl svarstys dėl Miškų įstatymo pataisų, pagal kurias nuo 2020 m. sausio vienas ar susiję asmenys negalėtų turėti daugiau nei 1.500 ha miško paskirties žemės.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Globos namų pertvarka: ar savivaldybės prisiims atsakomybę už rūpestį žmonėmis?

Vietoj vaikų namų – gyvenimas šeimoje arba jai artimoje aplinkoje, vietoj globos namų žmonėms su proto ir psichikos negalia – paslaugos bendruomenėje. Toks Lietuvoje vykstančios globos namų pertvarkos tikslas. Kaip jo siekti sekasi Utenos regiono savivaldybėms, koks savivaldos vaidmuo šiame kelyje, ko reikia pokyčiams – apie tai pokalbis su Utenos regiono institucinės globos pertvarkos procesų ekspertu Gyčiu Baltrūnu.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Kęstučio Tubio byloje minimos keliolikos anykštėnų pavardės (36)

Molėtuose šiandien prasidėjo Anykščiams aktualių teismo posėdžių maratonas. Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai ėmė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinamuoju yra buvęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Bylą nagrinėja teisėja Monika Benetė.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Pagrobė naminį vyną (7)

Rugpjūčio 20 dieną  apie 15.00 val., vyras, išdaužęs namo Troškūnų seniūnijos Gudelių kaime, Ąžuolo g. dvigubo lango stiklus, įsibrovė į vidų ir pagrobė namų apyvokos daiktus ir plastikinę talpą su naminiu vynu.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Gavo vyskupo padėką (6)

Anykščių socialinės gerovės centro vadovas Sigitas Petravčius apdovanotas Panevėžio vyskupo Lino Vodopjanovo padėka.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Palepėje aptiko ginklų (1)

Rugpjūčio 20 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą, kad rugpjūčio 18 d. Kavarsko seniūnijos  Pumpučių kaime, tvarkant sodybą, namo palėpėje rastas pistoletas, du šautuvai ir šaudmenys.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Baltijos kelio minėjimas

2019-08-21

Nuleisti Šventosios upės užtvankos skydai (5)

Antradienį Anykščiuose apsilankę visuomeninės gamtos asociacijos "Lašišos dienoraštis" aktyvistai aplankė Šventosios upės užtvanką,kurioje buvo nuleisti skydai.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Į mokyklas - rugsėjo 2-ąją (1)

Naujų mokslo metų pradžia Anykščių rajono mokyklose bus švenčiama rugsėjo 2 dieną, pirmadienį, informavo Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė.

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Savivaldybės valdžia su seniūnais kalbėsis apie atliekų tvarkymą (8)

Šį trečiadienį Anykščių rajono savivaldybėje rengiamas pasitarimas su seniūnais ir UAB Anykščių komunalinis ūkis Atliekų tvarkymo padalinio specialistais dėl atliekų tvarkymo seniūnijose.

Skaityti daugiau...