2019-09-21

OBUOLINĖS ANYKŠČIUOSE – NUO RYTO LIGI NAKTIES!

Rugsėjo 21 d. Anykščiai kviečia visus į didžiausią derliaus šventę Obuolines! Kuo ši šventė nustebins svečius šiais metais? Visą dieną A. Baranausko aikštėje ir Vilniaus gatvėje šurmuliuos spalvinga mugė, kuri miestelėnus ir miesto svečius kvies ragauti ir įsigyti anykštėnų produkcijos. Prie Kultūros centro vyks tarptautinis senųjų amatų bei kultūrinio paveldo pristatymas. Vyskupo skveras kvies vaikus ir šeimas į senovinius tradicinius žaidimus, kūrybines dirbtuves bei pasigėrėti teatralizuotu koncertu.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Mero darbotvarkėje - dar vienas ukrainietiškas akcentas (6)

Šiandien Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus laukia šventinis vakaras.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Miegokit ramiai sąžingieji ir stenkitės išsimušti sau didesnį priedą prie algos... (115)

"Obuolinių" programą Anykščių savivaldybė spausdins tiražą meluojančiame ir prenumeratorių skaičių slepiančiame "Šilelyje". Visą dieną šiandien su valdininkais aiškinausi, kodėl jie pasirinko ne keliagubai didesnę "Anykštą" ar ne abu laikraščius. Man aiškino, kad tokios informacijos viešinimo sutartys. Tiesa, patys kalbinti rajono vadovai tų sutačių nebuvo skaitę, bet jiems "kažkas apie tai sakė".

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Parodą Vaižgantui papuošė Arūno Vilkončiaus meno darbai (1)

Rugsėjo 17 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje veikiančią rašytojui, kanauninkui Juozui Tumui-Vaižgantui skirtą parodą „Prozos simfonijų kūrėjas“ papuošė Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos direktoriaus Arūno Vilkončiaus naujausi meno darbai: „Malaišiai“ ir „Paminklas Vaižgantui“ (kartonas, anglis, kreida).

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Kinijoje statys koplytstulpį (20)

Su Anykščių rajono savivaldybe bendradarbiaujančiame Kinijos Pengžou mieste bus statomas lietuviškas koplytstulpis.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Rengiamas bėgimas Šimonių giria

Spalio mėnesį sukanka 100 metų Algimanto apygardos partizanų vadui Antanui Starkui - Montei.Ta proga organizuojamas bėgimas Šimonių giria (Priepado ežeras - Svėdasai ( Vaižganto paminklas), trasos ilgis - 8,5 km. Skaityti daugiau...

2019-09-18

Apvogtas "Kurklių karjeras"

Rugsėjo 17 dieną  apie 07.00 val. pastebėta, kad kelio  Anykščiai - Kurkliai - Balninkai – Želva 21-ame kilometre iš įmonei "Kurklių karjeras" priklausančio ekskavatoriaus JCB neužrakinto kuro bako pavogta apie 40 litrų dyzelinio kuro.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Pilietis kieme degino šiukšles (5)

Antradienį ugniagesiai gavo pranešimą, kad Anykščiuose, Gegužės gatvėje, statomo namo kieme pilietis degina statybines šiukšles.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Anykščių rajono savivaldybės delegacija viešėjo Mirgorode (3)

Rugsėjo 13–16 dienomis Anykščių rajono savivaldybės delegacija viešėjo Mirgorode. Ukrainoje Anykščius atstovavo meras Sigutis Obelevičius, administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė ir mero patarėja Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė. Čia vyko miesto šventės renginiai, tarptautinis etninių kultūrų festivalis „Місто миру єднає друзів“ („Taikos miestas vienija draugus“) ir XIX-asis tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Kartu su anykštėnais Mirgorode viešėjo ir oficialios delegacijos iš Baltarusijos, Bulgarijos, Latvijos, Lenkijos.

Skaityti daugiau...
2019-09-18

Krovininis automobilis partrenkė žvėrį

Šiąnakt apie 3 val. kelyje Kaunas - Zarasai - Daugpilis 115-jame kilometre  krovininis automobilis  MB susidūrė su žvėrimi, pranešė ugniagesiai. Skaityti daugiau...